В гості до Ірини
 Посмiхнись.... - Сторінка 8 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Трохи про життя » Все що нас оточує » Посмiхнись....
Посмiхнись....
КсюшаДата: Вівторок, 09/04/2013, 11:12 | Сообщение # 106
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline

а ось такий ресторан є на Тайвані з тематикою туалету
Прикрепления: 7872522.jpg (31.2 Kb) · 7144672.jpg (34.2 Kb)


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
КсюшаДата: Вівторок, 09/04/2013, 15:32 | Сообщение # 107
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Прикрепления: 6150501.jpg (86.3 Kb)


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
Зоряна9810Дата: Вівторок, 09/04/2013, 15:51 | Сообщение # 108
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Ксюша, це правда 100 %!!!!
як болить серце коли їдеш по наших дорогах  zdivuvannja


 
IraДата: Вівторок, 09/04/2013, 18:27 | Сообщение # 109
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
Ксюша, ну і пацани.... emocii-1033

Девочка разглядывает беременную женщину. — Что это у вас? — показывает пальчиком на живот.
— Это мой ребеночек! — улыбается будущая мама.
— А вы его любите? — Конечно, очень люблю!
— Тогда зачем же вы его съели!


 
НатамусяДата: Вівторок, 09/04/2013, 21:44 | Сообщение # 110
Натамуся
Віват кухар!!!
Группа: Своя людина
Сообщений: 457
Статус: Offline
usmishka usmishka usmishka da-38 da-38 da-38

 
Зоряна9810Дата: Четвер, 11/04/2013, 19:02 | Сообщение # 111
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline


Прикрепления: 9818967.jpg (89.4 Kb) · 9023668.jpg (40.7 Kb) · 1536829.jpg (58.1 Kb) · 3235620.jpg (32.8 Kb)


 
КсюшаДата: Четвер, 11/04/2013, 19:37 | Сообщение # 112
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Зоряна9810, прикольно

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
_uliana_88Дата: Четвер, 11/04/2013, 19:37 | Сообщение # 113
_uliana_88
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 624
Статус: Offline
то ж треба таке плаття вибрати... smehs-260 smehs-260 smehs-260
 
IraДата: Понеділок, 15/04/2013, 19:21 | Сообщение # 114
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
Приходить гуцул в публічний будинок, знімає собі дівку. Тут звідки не візьмись вламуються менти з облавою. Всіх вишикували в коридорі і почали
дізнання:
- Ти хто? Повія?
- Ні, що ви! Я масажистка!
- А ти?
- А я роблю педикюр!
Гуцул не витримує:
- Нє, ну ви видите шо ся діє?! Зараз виявитьсі, що шльондра
тут - я!


 
НатамусяДата: Понеділок, 15/04/2013, 19:40 | Сообщение # 115
Натамуся
Віват кухар!!!
Группа: Своя людина
Сообщений: 457
Статус: Offline
Іра smehs-260 smehs-260 smehs-260 da-38

 
КсюшаДата: Понеділок, 15/04/2013, 19:46 | Сообщение # 116
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Ira,

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
ЛесяДата: Понеділок, 15/04/2013, 23:25 | Сообщение # 117
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Я не знаю куди то писати .але я так реготала.Інформація з нету
а тепер повеселимся  

Труси на люстрі, або Як швидко розбагатіти
Лада Гільмулліна
Завжди знайдуться люди, які вірять в самі незвичайні, а деколи і вельми екзотичні методи залучення грошей, наприклад, той же фен-шуй. Та й прийме на цей рахунок існує чимало, причому вже не перше сторіччя. Як там говорили наші пращури? "Вважай гроші і віддавай грошові борги тільки вранці", "Носи з собою заговорений на зростаючий місяць монетку", і так далі. Ну, а зараз, в епоху світової економічної кризи проблема збереження і примноження готівки, як ніколи, актуальна. Хтось для її вирішення розміщує свої грошики в різних валютах, хтось спішно скуповує все, що може представляти будь-яку цінність надалі: нерухомість, золото, землю ... Ті, хто бідніший, терміново запасаються НЗ: мішками з борошном, цукром, крупами, сіллю і т. д. Все це зрозуміло і звично для нас.
А що ви скажете про секрет залучення грошей трусами на люстрі? Причому, дане білизну повинно бути певного кольору. Ні-ні, не хвилюйтеся, я не збожеволіла, і не намагаюся нерозумно розіграти читачів - нічого подібного! Втім, краще все пояснити по порядку ...
Отже, справа була в одному з офісів, яких безліч у нашій неосяжній країні. Єдине, чим відрізняється цей заклад від інших (принаймні, для мене) це те, що в ньому трудиться ваша покірна слуга. Наближався обідню перерву, і ми з колегами якраз вирішували, де його провести. Оскільки до заповітного дня видачі зарплати залишалося, ще, як мінімум, півтора тижні, фінанси у всіх були вельми і вельми мізерними. У всякому разі, на обід в кафе і, вже тим більше, в ресторані, їх явно не вистачало. Так що особливого вибору не було: або давитися «Доширак» і потім пити чай з плюшками на робочому місці, або риссю мчати додому, щоб швиденько пообідати, чим бог послав. Втім, другий варіант підходив лише тим, хто жив неподалік від місця роботи.
Поки я роздумувала над серйозною дилемою: чи встигну я доїхати до рідних апартаментів і нормально поїсти, до мене підійшла моя колега Рената і скромним пошепки запитала, чи зможу я розміняти їй п'ятитисячний купюру дрібнішими.
"Навряд чи, - хмикнула я, - Сама ж знаєш, получку поки ще не дали. До речі, колись, де це ти розжилася грошима? Одолжила у когось?"
"Не-е, у кого зараз візьмеш у борг?" - Чомусь хихикнула колега. "Розумієш, я випадково заначку знайшла, через трусів ..."
"Яких трусів?" - Злегка сторопіла я.
"Червоних".
"Час від часу не легше! Ти, що, гроші в трусах тримаєш, причому саме червоних?!"
"Ні, звичайно! - Обурилася Рената. - Труси у мене на люстрі висять!"
Після її останньої фрази в нашій конторі запанувала глибока, майже благоговійна тиша.
"А що такого я сказала?" - Здивовано озирнулася по сторонах володарка люстри з оригінальною прикрасою.
"Так, загалом-то, нічого особливого, - посміхнулася я. - Не рахуючи того, що в твоєму домашньому інтер'єрі присутній люстра з червоними трусами".
"Ну і що такого? - Ображено-здивовано знизала колега плечима. - Я просто якось прочитала в Інтернеті одну прикмету: якщо на найвище місце в квартирі (зазвичай, для цього підходить люстра) повісити труси червоного кольору, це приверне до тебе гроші, причому з самих різних, навіть несподіваних, джерел. Можна свою білизну вішати, можна труси чоловіка або дитячі. Головне, щоб вони були яскраво-червоного кольору! Я ось повісила днів десять тому, і уявіть, зовсім випадково знайшла заначку, про яку давно забула. А моєї тітки, коли вона теж саме зробила з трусами, раптом повернули столітній борг, її чоловіку несподівано дали велику премію, а дідусеві (батьку її чоловіка) - раніше звичайного перерахували пенсію ".
В офісі знову повисла тиша, на цей раз - задумлива.
"А що? - Раптом прорекла Марина Семенівна, одна з наших старожілок, обтяжена великою родиною. - Може, теж спробувати? Гірше-то не буде. А так, дивись, і, правда, грошики з'являться ..."
"І як же ви будете пояснювати іншим родичам причину появи червоного білизни на люстрі?" - Єхидно поцікавилася Лариса, наша місцева ранка.
"Не бачу проблеми, - парирувала Марина Семенівна. - Труси можна не просто так повісити, а зав'язати у вигляді бантика на ріжку - хто буде придивлятися?"
... Ідея про червоних трусах припала до душі практично всім. І все колеги, нехай і не зізналися у відкриту, твердо вирішили пройти цей захоплюючий експеримент з люстрою і нижньою білизною.
До речі, гарячий відгук у серцях співробітників знайшло таку пропозицію: в першу чергу, повісити червоні трусики над столами начальства і головбуха - і як можна вище.
А що? Якщо не можна звичайними способами вирішити фінансові проблеми підприємства, чому б не спробувати більш оригінальні? Як ви вважаєте?




Сообщение отредактировал Леся - Понеділок, 15/04/2013, 23:27
 
ЛесяДата: Понеділок, 15/04/2013, 23:35 | Сообщение # 118
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Сіморонскій ритуал: Труси на люстру, гроші в дім, цей ритуал дуже смішний, але як не дивно діючий. Я цей сіморонскій ритуал дізналася від своєї клієнтки, вона говорить, що дуже все дієво і гроші, іноді з'являються буквально з нізвідки ...
 

Взагалі, сіморонскіе ритуали дивна річ, начебто здійснюєш якусь дурість, з позиції розсудливої ​​людини, і ця дурість незрозумілим чином спрацьовує, і ти отримуєш що замовляв.
 

Можливо, що наша свідомість просто пасує перед незрозумілою та абсурдною завданням, і тут виходить на перший план підсвідомість, і якимось чином повертає ситуацію, як нам вигідно і корисно. Тому, пропоную користуватися такими необмеженими можливостями для виконання своїх бажань, і не думати про розумність здійснюваних дій. Тим більше, про це необов'язково комусь розповідати, щоб не підривати репутацію розсудливої ​​людини.

Отже, сіморонскій ритуал «Труси на люстру, гроші в будинок»

Підготовка до ритуалу:

Сподіваюся, що у вас в будинку є люстра, значить, її треба помити, щоб вона була чиста.

Треба купити труси! Які? А які вам сподобаються! Моя клієнтка говорила, що вона купила, червоні, гарні труси з бантиками, просто шикарні! (Можливо, можна і чоловічі, якщо ритуал виконує чоловік. Якось дивно, якщо у нього на люстрі висять жіночі труси, а він живе один)

Потрібно сполоснути трусики, а потім поносити трохи, щоб до них прилипла ваша енергетика, бажано в цей день повторювати про себе афірмації про гроші «Я магніт для грошей», «Я багата» і т.д. Потім сполоснути, висушити, і ваші труси готові для ритуалу.

Дочекатися молодика (це коли місяць, зовсім-зовсім маленький).

Тепер, коли люстра помита, труси куплені, і настало молодика, приступаємо до самої дії.

Включаємо музику, про гроші, швидку, ритмічну, одягаємо труси на голову і починаємо танцювати. Взагалі, це дуже веселе дію, як тільки уявиш себе з трусами на голові, виникає усмішка. Значить, танцюємо, відчуваємо позитивні емоції, і коли закінчується музика, лівою ногою закидаємо ці труси на люстру!

 І проговорюємо чарівну фразу: «Труси на люстру, гроші в будинок». Можна навіть кілька разів, і голосніше!

Вони повинні там зависнути, і висіти якийсь час (все це роблять по-різному, у когось тиждень, а у когось і весь місяць), потім ми повторюємо все дію в наступне молодик. (Нові труси купувати не треба, треба знову паплюжити ті ж, попрати і здійснювати ритуал)
 

І гроші, дивним чином, починають знаходити дорогу до вас в будинок.

 

Я у своєї клієнтки питала, якщо труси висять весь місяць на люстрі, як на це реагують гості, наприклад. Вона каже, що нормально, по посміхаються і збираються зробити, теж саме. І ще дуже добре піднімають настрій, труси висять на люстрі.

 
Я теж збираюся, зробити цей сіморонскій ритуал, тільки ніяк не куплю труси, які мені сподобалися б, але сподіваюся що незабаром, все-таки дозрію.

Поділіться своєю думкою в коментарях з приводу сіморонского ритуалу «труси на люстру, гроші в будинок», цей ритуал звичайно, чудний, але дієвий!


 
КсюшаДата: Вівторок, 16/04/2013, 00:37 | Сообщение # 119
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Ой Леся розсмішила на ніч,тож треба ще тренеровку пройти щоб ліваком закинути труси на люстру.Чого люди не видумають

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
Зоряна9810Дата: Вівторок, 16/04/2013, 10:46 | Сообщение # 120
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Самі милі жіночі звички очима чоловіків: Дивиться серіал і засинає, а варто переключити, відразу прокидається і кричить: "Я ж дивлюся!" Надівши колготки, підстрибує і намагається себе в них підняти, як барон Мюнхгаузен. У неї завжди з'являються плани за п'ятнадцять хвилин до вашого виходу на пиво з друзями. Коли ти вже тікаєш, тому що запізнюєшся, просить щось зробити. Постійно ховає чоловічі шкарпетки в пральну машину. Під час перегляду бойовика підсаджується з фразою: "Ну поговори зі мною, а?" А під час серіалів - ніколи. Коли показують футбол, у неї дві справи: одна зправа від телевізора, інше зліва. А коли наші програли, обов'язково поцікавиться вранці, як вони зіграли. Та ще додасть: "А, я ж казала, що програють". Практично завжди просить футбол або новини зробити тихіше. Не піднімає за собою кришку унітазу. Дурна звичка пам'ятати всі дні народження! І ще - коли і що у неї з одягу куплено. Нормальні ж ще чоботи! Так, чоботи. І чоботи, і чоботи, і чоботи. Ось світ клином зійшовся на цих осінніх чоботах, яких у неї немає або які вже зовсім зносилися або в яких вже соромно на вулицю виходити чи які вже не носять. Хропіння. І критичні дні. І чоботи. Коли ти вже вийшов з магазину вона дзвонить і каже: "Заодно ще візьми чого-небудь до чаю!" Питає: "Ти пам'ятаєш, який сьогодні день?" Замість того, щоб просто сказати. Ображається, якщо на 8-е березня їй теж подарувати краватку або шкарпетки.

 
Кулінарний форум » Трохи про життя » Все що нас оточує » Посмiхнись....
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024