В гості до Ірини
 Кімнатні рослини і просто рослини - Сторінка 15 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Трохи про життя » Все що нас оточує » Кімнатні рослини і просто рослини (Тут можна поговорити про свої кімнатні рослини,і про красу)
Кімнатні рослини і просто рослини
IraДата: Середа, 28/01/2015, 15:32 | Сообщение # 211
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
І я вам покажу свою красуню,  це мій подарунок від нашої Ксюші . Я також думала що з орхами кучу мороки а виявилося що вона зовсім невибаглива. Правда зкинула цвіт і нецвіла пів року я вже хвилюватися почала,але дівчата з квіткового сказали що так має бути і ось моя королева зацвіла знову.
Прикрепления: 5166985.jpg (73.3 Kb) · 7418985.jpg (66.9 Kb)


 
юсяДата: Середа, 28/01/2015, 18:15 | Сообщение # 212
юся
повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 227
Статус: Offline
Суперрр))))))

Якщо план "А" не спрацював, у тебе є ще 33 букви, щоб спробувати.
 
КсюшаДата: Середа, 28/01/2015, 20:41 | Сообщение # 213
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Ira, класно, так має багато цвіту,а мої вже майже відцвіли,тепер чекаю що буде далі.

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
jylia1988Дата: Четвер, 29/01/2015, 16:30 | Сообщение # 214
Гурман
Группа: файна газдиня
Сообщений: 106
Статус: Offline
Ira, яка гарна! так цвіте, гарна атмосфера удома...) а обрізала ти іі після того як вона "скинула" квіти?
 
IraДата: П`ятниця, 30/01/2015, 01:13 | Сообщение # 215
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
Цитата jylia1988 ()
а обрізала ти іі після того як вона "скинула" квіти?
так обрізала.


 
лізаДата: П`ятниця, 30/01/2015, 13:22 | Сообщение # 216
ліза
повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 202
Статус: Offline
Цитата Ira ()
так обрізала.
а хіба треба обрізати ті пагони, на яких були квіти, зразу після цвітіння? dymae
 
IraДата: П`ятниця, 30/01/2015, 14:26 | Сообщение # 217
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
Цитата ліза ()
а хіба треба обрізати ті пагони, на яких були квіти, зразу після цвітіння?
коли орха відцвітає повністю пагони починають всихатися і тоді я їх обрізала


 
лізаДата: П`ятниця, 30/01/2015, 17:59 | Сообщение # 218
ліза
повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 202
Статус: Offline
Ira, ясно. то ж сухі треба вже обрізати.А я ж подумала, що як тільки пагін відцвів, то і можна чик-чик dymae Добре, що відповіді дочекалася, а то би понаобрізала sorom

Сообщение отредактировал ліза - П`ятниця, 30/01/2015, 18:02
 
КсюшаДата: П`ятниця, 30/01/2015, 19:06 | Сообщение # 219
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
ліза, тобі вже  Іра відповіла ,ось у мене3 орхи одна відцвіла і ті пагони обсохли так по самі листя,то взяла обрізала і пересадила,але бачу що листок пожовк,так що не знаю що буде,одна відцвіла ,але лише один пагін,але він не всох,то його не буду обрізати,але мушу розсадити бо є дитинча,я ще не знавець,все шукаю в неті ,дивлюсь відео і всяку таку інформацію

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
rukodelkaДата: Четвер, 05/02/2015, 15:11 | Сообщение # 220
повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 153
Статус: Offline
Дівчата,у мене є багато орхідей різних кольорів.Чоловік просто привозив з Голландії і я їх продавала.Чесно кажучи якось особливо за ними не доглядаю,просто підливаю звичайною водою,а у період спокою,тобто коли не цвітуть,підживляю спец.підживкою.І теж відрізаю пагони коли повсихають.Знаю ,що орхідеї бояться холоду і люблять парникову атмосферу.Постараюся завтра кинути фото дуже красивої орхідеї,вона в мене одна,просто я зараз з планшета а фото на компі.
Ксюша, не хвилюйся,що пожовтів листочок,нічого не роби,доглядай як завжди.Той листочок відпаде і почнуть рости нові гарні листочки.

Додано (05/02/2015, 15:11)
---------------------------------------------

 
КсюшаДата: Четвер, 05/02/2015, 15:20 | Сообщение # 221
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
rukodelka, дякую за підказку,бо я з орхами ще не спілкуюсь на ти,тому і не знаю

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
rukodelkaДата: Субота, 07/02/2015, 11:22 | Сообщение # 222
повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 153
Статус: Offline
Ксюша, будь-ласка.У мене зараз 5 цвіте,а кілька ще у спокої.У період спокою(не цвітіння)Обов'язково підживляю.Але є і такі підживки,що треба використовувати під час цвітіння(для кращого кольору,довшого цвіту і т.д.).
 
ЛесяДата: Неділя, 08/02/2015, 10:46 | Сообщение # 223
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Цитата rukodelka ()
Але є і такі підживки,що треба використовувати під час цвітіння(для кращого кольору,довшого цвіту і т.д.).
то може ти нам розкажеш які?Бо маю одну красуню не цвіте вже десь роки 3-4Ось вона
Прикрепления: 4519495.jpg (41.8 Kb)


 
юсяДата: Неділя, 08/02/2015, 11:01 | Сообщение # 224
юся
повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 227
Статус: Offline
Цитата Леся ()
розкажеш які?

 rukodelka,  мене це теж цікавить))) Які кращі? Хто виробник?


Якщо план "А" не спрацював, у тебе є ще 33 букви, щоб спробувати.
 
КсюшаДата: Неділя, 08/02/2015, 11:37 | Сообщение # 225
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Я теж не проти взнати,бо бачу моя біла орха вже на стадії "прощай",щось все посохло,лишився один листок,і взагалі тих коренів що висять на горшком теж нема,одним словом не знаю що з неї буде.
Ще одна вже має дві дитинки,але боюсь то розсаджувати,бо фактично білу як пересадила то почала вмирати.Такий з мене садовод,що капець


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
Кулінарний форум » Трохи про життя » Все що нас оточує » Кімнатні рослини і просто рослини (Тут можна поговорити про свої кімнатні рослини,і про красу)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024