В гості до Ірини
 Які навушники TWS придбати? - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Трохи про життя » Балакаємо про все » Які навушники TWS придбати?
Які навушники TWS придбати?
isiv23789Дата: П`ятниця, 15/03/2024, 17:36 | Сообщение # 1
isiv23789
кулінар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 91
Статус: Offline
Навушники TWS - треба таки купити, а зараз є трошки грошей на якісний аксесуар. Тільки не знаю як вибрати класну модель навушників. Може хто розбирається і порадить на що звертати увагу при виборі. В мене смартфон Самсунг ось які навушники до нього вибрати краще?
 
romasyniДата: П`ятниця, 15/03/2024, 17:49 | Сообщение # 2
romasyni
дегустатор
Группа: Відвідувач
Сообщений: 46
Статус: Offline
Як великий шанувальник бездротових технологій, я обрав навушники TWS від Sennheiser - Momentum True Wireless. Ця модель просто вражає своїм звуком. Чистий, деталізований звук і потужний бас - все, що треба і мені це подобаєтьмя. Додатково активне шумозаглушення дозволяє поглинутися в музиці, не чуючи зовнішнього шуму. Зарядка триває довше, ніж у багатьох конкурентів, а кейс має стильний дизайн і зручний у використанні.
 
isiv23789Дата: П`ятниця, 15/03/2024, 17:51 | Сообщение # 3
isiv23789
кулінар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 91
Статус: Offline
Ось і мені навушники такого типу потрібні. В мене є звичайні дротові навушники, але ж вони нездібні. Хочу щось більш сучасне. Подивлюся такі навушники які є у вас, може ще якусь модель знайду. Найголовніше, щоб вони підходили до мого телефону.
 
ivaotliva12Дата: П`ятниця, 15/03/2024, 18:04 | Сообщение # 4
ivaotliva12
кулінар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 63
Статус: Offline
Вибирала такі навушники TWS онлайн в магазині Алло, ось каталог https://allo.ua/ua....uetooth раджу і вам зайти і подивитись на моделі у каталозі. 
А мені сподобались Samsung Buds2 Pro - це зручний дизайн і вони майже невагомі та добре тримаються у вухах, навіть під час активних тренувань, або пробіжок вранці. Щодо звуку - він чіткий і насичений, немає перебоїв у з'єднанні. Заряджаються швидко, а кейс зручний для перенесення. В мене теж телефон Самсунг, як і у вас. І мені здається, що такі навушники TWS гарний аксесуар для прослухування музики та спілкування мобільним телефоном.
 
Кулінарний форум » Трохи про життя » Балакаємо про все » Які навушники TWS придбати?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024