В гості до Ірини
 Які джинси зараз в моді? - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Трохи про життя » Балакаємо про все » Які джинси зараз в моді?
Які джинси зараз в моді?
cocacolaДата: Вівторок, 26/03/2024, 10:58 | Сообщение # 1
дегустатор
Группа: Відвідувач
Сообщений: 31
Статус: Offline
Привіт! Підкажіть, будь ласка, які джинси для жінок зараз вважаються модними? Я шукаю щось стильне і комфортне, але не знаю, в якому магазині можна знайти найкращі варіанти. Може, ви знаєте якісь рекомендації чи власний досвід підкажете?
 
akhamsaДата: Вівторок, 26/03/2024, 10:59 | Сообщение # 2
кулінар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 97
Статус: Offline
З останніх трендів можу порекомендувати джинси-бойфренди або джинси з високою посадкою. Вони дуже популярні цього сезону і виглядають стильно як з топами, так і з светром. Щодо магазинів, раджу звернутися до Zara або H&M, там завжди можна знайти круті варіанти за прийнятну ціну.
 
bitehДата: Вівторок, 26/03/2024, 10:59 | Сообщение # 3
дегустатор
Группа: Відвідувач
Сообщений: 43
Статус: Offline
Недавно купила собі джинси з високою посадкою у магазині Mango і дуже задоволена покупкою. Вони не тільки модні, а й дуже зручні. Також раджу звернути увагу на Levi's, вони відомі своєю якістю і різноманітністю моделей.
 
bolshechem_zhiznДата: Вівторок, 26/03/2024, 11:00 | Сообщение # 4
кулінар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 59
Статус: Offline
Привіт! Як любителька моди та якісного одягу, раджу звернути увагу на джинси для жінок https://tsum.ua/ua/zhinkam/odjag/dzhinsi.html у ЦУМі. Тут ви знайдете широкий вибір від відомих брендів з гарантованою якістю та останніми трендами. Наприклад, колекції від Dior або Gucci пропонують не лише модні, але і ексклюзивні варіанти, які стануть окрасою будь-якого гардеробу.
Також, персонал магазину завжди допоможе з вибором та підбором розміру, щоб купка стала максимально приємним досвідом. Завітайте до ЦУМу та насолоджуйтесь шопінгом!
 
Кулінарний форум » Трохи про життя » Балакаємо про все » Які джинси зараз в моді?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024