В гості до Ірини
 Доглядова косметика - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Трохи про життя » Балакаємо про все » Доглядова косметика
Доглядова косметика
olesiaДата: П`ятниця, 12/04/2024, 18:02 | Сообщение # 1
нова людина
Группа: Відвідувач
Сообщений: 8
Статус: Offline
Всім привіт! У мене дуже проблемна шкіра обличчя, тому догляд для неї обрати не дуже просто. Хочу, щоб ви мені порадили інтернет-магазин з якісною доглядовою косметикою, по вигідним цінам.
 
lydmula8888Дата: П`ятниця, 12/04/2024, 18:06 | Сообщение # 2
нова людина
Группа: Відвідувач
Сообщений: 2
Статус: Offline
Скажу так, обрати самостійно якісну доглядову косметику яка 100% підійде для шкіри, не просто. Але я можу тобі підказати інтернет-магазин, де не просто якісна косметика, але можна безкоштовно отримати консультацію від косметолога, який допоможе з вибором.
 
olesiaДата: П`ятниця, 12/04/2024, 18:08 | Сообщение # 3
нова людина
Группа: Відвідувач
Сообщений: 8
Статус: Offline
Консультація від косметолога це класна штука, особливо якщо її надають безкоштовно. Якщо тобі не важко, поділись зі мною посиланням на даний магазин, я ознайомлюсь з їх асортиментом та цінами.
 
lydmula8888Дата: П`ятниця, 12/04/2024, 18:17 | Сообщение # 4
нова людина
Группа: Відвідувач
Сообщений: 2
Статус: Offline
Таким магазином являється інтернет-магазин MAMASH https://mamash.ua/ що власне і являється брендом української доглядової косметики. В магазині ти зможеш знайти крутий догляд для обличчя з активними натуральними компонентами.

Також у них дуже крутий догляд для волосся, після якого стан волосся ніби після салону краси. Ціни у них дуже лояльні, є багато знижок. А ще лікар-косметолог абсолютно безкоштовно підбере для тебе ту доглядову косметику, яка підходить саме тобі. Впевнена, що ти залишишся задоволеною!

Прикрепления: 3358505.jpg (55.2 Kb)
 
Кулінарний форум » Трохи про життя » Балакаємо про все » Доглядова косметика
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024