В гості до Ірини
 А що плануєте робити завтра? - Сторінка 9 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Трохи про життя » Балакаємо про все » А що плануєте робити завтра? (може хтось прочитає, і згадає що їй це треба зробити.)
А що плануєте робити завтра?
IraДата: Вівторок, 13/03/2012, 00:20 | Сообщение # 121
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
Все завтра беруся до роботи буду щось їсти готувати, а на вечір маю презентацію продукції вдома.

 
ЛесяДата: Вівторок, 13/03/2012, 10:40 | Сообщение # 122
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
А я сьогодні мала йти до своєї дамочки працювати.пле перенесли на пятницю,бо захворіла дитина.то йду пекти заготовки на торти.а потім на свою роботу.Їсти є що.Може збацаю їм нині щось нове.маю каннелоні,хочу попробувати зробити.Зайшла 8 березня до дівчат які мають італійську продукцію,тож трохи у них взяла дещо.Буду скоро і я пробувати славнозвісний тірамісу,але то десь на понеділок напевно.бо у малаї днюха.Святкувати шикарно не будемо,бо напряг з валютою.

 
КсюшаДата: Вівторок, 13/03/2012, 12:26 | Сообщение # 123
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Леся, роби сонце канелоні і рецепт в студію,бо теж мені таке захотілось,ще 2 неділі назад купила оті макарони,але ніяк руки не доходять до того,тай вони такі ламкі що привезла з магазину то вже 3 штуки поламались

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
ЛесяДата: Вівторок, 13/03/2012, 12:32 | Сообщение # 124
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Quote (Ксюша)
Леся, роби сонце канелоні і рецепт в студію,

Сама риюся в неті в пошуках рецепту.І щось до мене не доходить чи треба їх відварювати чи фарширувати сирими?


 
Зоряна9810Дата: Вівторок, 13/03/2012, 12:37 | Сообщение # 125
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Quote (Леся)
чи треба їх відварювати чи фарширувати сирими?

я фарширувала сирими


 
ЛесяДата: Вівторок, 13/03/2012, 12:46 | Сообщение # 126
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Quote (Зоряна9810)
я фарширувала сирими

Зоряночко,моя ж ти дорогенька.Я якраз чекала на твою відповідь,бо памятаю що ти їх готувала.дякую!!!Лапай цьомчик


 
Зоряна9810Дата: Вівторок, 13/03/2012, 12:50 | Сообщение # 127
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Quote (Леся)
!Лапай цьомчик

дякую....готуй вони дуже смачні..тільки не пересуши ( бо я забула за них і перетримала в духовці...)


 
КсюшаДата: Вівторок, 13/03/2012, 13:11 | Сообщение # 128
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Леся, http://smak.ua/ru....ne.html
щось знайшла


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями

Сообщение отредактировал Ксюша - Вівторок, 13/03/2012, 13:11
 
ЛесяДата: Вівторок, 13/03/2012, 13:30 | Сообщение # 129
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
дякую,але я роблю по простішому,з фаршем.бо для мого чоловіка трава то не їжа.

 
КсюшаДата: Вівторок, 13/03/2012, 13:36 | Сообщение # 130
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Леся, я теж буду з фаршем,але сама суть ,як воно має робитись,мені отой соус сподобався,і суть приготування,воно мені нагадує лазанью,бо лазанью я часто роблю
http://gotovim-doma.ru/view.ph....chinkoi


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями

Сообщение отредактировал Ксюша - Вівторок, 13/03/2012, 13:49
 
ЛесяДата: Вівторок, 13/03/2012, 13:48 | Сообщение # 131
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Quote (Ксюша)
лазанью я часто роблю

Я взагалі роблю наші традиційні страви.З італійської сьогодні вперше будуть канелоні,крім пасти(та це ж звичайнісінький макарон,тільки називається по іншому).
А про лазанью давай розказуй.


 
КсюшаДата: Вівторок, 13/03/2012, 13:54 | Сообщение # 132
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Леся, я вже знайшла з мясним фаршем,там вверху є ссилка,а лазанью я купляю у нас я один раз купила пачку то мені її вистачило на 3 рази,але я все робила як написано на пачці,кинула киплячу солену воду оті пластини,мені на 1 порцію 6 штук вистачило,але до води треба капнути олії,щоб вони не злиплись,і кидати по одній штуці,тоді 3 хвилинки покипіли і шумовкою вибрала.В форму для запікання будь який соус на дно потім кладеш листи впритик,потім начинку знову листи,начинку і листи,зверху залити соусом я робила білий соус з сушеними помідорами,можна з такими,або томат пастою,зверху по ідеї сир пармезан,я один раз купила,але то дороге задоволення 200гривень за кілограм,то обходжусь нашим твердим сиром

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями

Сообщение отредактировал Ксюша - Вівторок, 13/03/2012, 13:55
 
КсюшаДата: Вівторок, 13/03/2012, 14:08 | Сообщение # 133
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Леся,
Code
(та це ж звичайнісінький макарон,тільки називається по іншому).
я не знаю чи то так як ти пишеш,то такі грубі трубочки,я у наших макаронах таких не зустрічала.Ось такі я купляла,лазанья і канелоне
Прикрепления: 5166985.jpg (14.6 Kb) · 0954405.jpg (12.1 Kb) · 0421939.jpg (10.3 Kb) · 6376696.jpg (11.5 Kb)


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями

Сообщение отредактировал Ксюша - Вівторок, 13/03/2012, 14:09
 
ЛесяДата: Вівторок, 13/03/2012, 14:25 | Сообщение # 134
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Ксюша,
Quote (Леся)
крім пасти(та це ж звичайнісінький макарон,тільки називається по іншому).

Я писала про пасту,а не про лазанью. в курсі що таке канелоні,що таке лазанья.і що таке паста.Мала на увазі що всі зараз по модному називють макарони пастою


 
КсюшаДата: Вівторок, 13/03/2012, 15:42 | Сообщение # 135
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Леся, а я не дочитала,так у нас тепер модно вермішель пастою називати,а я колись думала що паста,що то має бути якийсь соус,аж потім дійшло,так само,і нині не дочитала, а взгалі то вермішель люблю тільки з молоком і маслом у гарячому виді,а всі оті примочки не дуже.Лесуня я не хотіла тебе обідити,я просто показала які я купляю,а про пасту я сліпе не почитала. cry cry

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
Кулінарний форум » Трохи про життя » Балакаємо про все » А що плануєте робити завтра? (може хтось прочитає, і згадає що їй це треба зробити.)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024