В гості до Ірини
 Які фільми подивитися? - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Трохи про життя » Балакаємо про все » Які фільми подивитися?
Які фільми подивитися?
webnibbanaforumДата: П`ятниця, 05/03/2021, 18:46 | Сообщение # 1
нова людина
Группа: Відвідувач
Сообщений: 5
Статус: Offline
Добрий вечір, шановне паньство!
Готувати ми навчилися, все смачно та апетитно але я відношу себе до людей які не можуть просто поїсти! Я любдю подивитися піж час трапизи щось цікаве по телевізорі чи екрану комп'ютера/телефона.
І мені прийшла на думку ідея створити тему де ми будемо ділитися думками стосовно тих чи інших фільмів/серіалів та ділитися враженнями від побаченого.
Сьогодні п'ятниця, а попереду вихідні, можна як раз відпочити, смачно поїсти і переглянути класний фільм після роботи.
Обожнюю дивитися фільми по телевізору з тієї причини, що там дублюється нашою, рідно мовою, а саме українською, а в інтернеті дуже мало таких сервісів які б це робили, якщо ви знаєте де можна глянути в інтернеті, то пишіть, буде корисно.
Нещодавно наткнувся на сайт, де фільми виключно українською, переглянув "Відьми" 2020 року, українська мова додає звісно атмосферу, немає нічого кращого за рідне. Можу додати плюси сайта: не було реклами, і хороша якість самої стрічки, був приємно вражений!
Якщо когось цікавить, що за сайт - ukrfilmy.com

Які фільми ви дивилися нещодавно? І які можете порекомендувати для перегляду? Сподіваюся, що він буде на сайті ukrfilmy
Прикрепления: 0860333.jpg (76.2 Kb)
 
wildstrawberryteamДата: Середа, 21/09/2022, 22:27 | Сообщение # 2
Гурман
Группа: Відвідувач
Сообщений: 132
Статус: Offline
Так, відтепер дивимось всі фільми та серіали лише українською мовою. Доречі, дуже просто знайти рекомендації щодо вибору . Просто завітайте до порталу "Підбірка" де є найкращі підбірки фільмів та серіалів https://pidbirka.com.ua/ будь-якого жанру або сюжету. Я вам чесно скажу, іноді важко зробити вибір, адже пропозиції дуже привабливі!
 
Кулінарний форум » Трохи про життя » Балакаємо про все » Які фільми подивитися?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024