В гості до Ірини
 Розмови про все - Сторінка 13 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Трохи про життя » Балакаємо про все » Розмови про все (Теревені)
Розмови про все
ir71Дата: П`ятниця, 01/04/2011, 13:33 | Сообщение # 181
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Ось і перше квітня!Я сьогодні як завжди зранку провіряю свою почту на всіх сайтах,де маю рекламу.І ось як завжди зайшла на львівський форум а там бігає віконичко-баня.Я взяла і клацнула. smile smile smile smile Результат пише-ви заблоковані!Я в шоці!!!!!!Як так може бути???Пишу листа адмінові.Відповідь-ви самі себе загнали в баню.Хто вас просив?Тепер заблоковані.Я чуть не розплакалася cry .А потім мене осинило-що це ж перше квітня!!!От і посміявся з мене адмін. happy happy happy

 
НаталіяДата: П`ятниця, 01/04/2011, 13:57 | Сообщение # 182
Наталія
Віват кухар!!!
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 428
Статус: Offline
Ну Іра, нисмішила!!!!! biggrin biggrin biggrin biggrin Ше не перевелися жартівники!!!!

 
AntaliaДата: Неділя, 03/04/2011, 15:14 | Сообщение # 183
ніхто
Группа: Заблоковані
Статус: Offline
Дівчата, який добре купляти шоколад на крем? Бачила і розвесний, і плитки, і чіпси...
 
ЛесяДата: Неділя, 03/04/2011, 16:00 | Сообщение # 184
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Quote (Antalia)
Дівчата, який добре купляти шоколад на крем?

Я брала і розвисний і плитки і чіпси,здається ніякої різниці.Хіба що у ціні.


 
ir71Дата: Неділя, 03/04/2011, 17:28 | Сообщение # 185
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
А для мене є,знаю точно що не Світоч,бо погано топиться,а Міленіум то взагалі крупинки утворюються.Я беру лише Рошен.Ще не підвів ніколи,хоч і дороговатий,зате в торті смачний завжди

 
AntaliaДата: Неділя, 03/04/2011, 19:38 | Сообщение # 186
ніхто
Группа: Заблоковані
Статус: Offline
Дівчатка, я думаю моє прохання буде доречним не тільки для мене , а й для молодих господиньок. Я прошу в рецептах писати, наприклад: маргарин мякий чи розтоплений, амоняк розчиняється...іт. д. Все розписано так, щоб потім не задавати багато запитань.. Дякую.
 
Зоряна9810Дата: Четвер, 07/04/2011, 10:47 | Сообщение # 187
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Quote (Леся)
добре купляти шоколад на крем
я брала білий пористий від Корона, мені сподобався


 
PavlukДата: Четвер, 07/04/2011, 12:08 | Сообщение # 188
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Шоколаду ше не обрала. Пробувала і Світоч, і Корону, і Рошен, і розвісну глазур та шоколад. А ще батьки передавали мені з Італії спеціальний кондитерський шоколад в кілограмових плитах - ото справжня насолода з ним працювати. Ну і їсти теж happy happy happy
А з "наших" поки найбільше сподобався від Рошену і Світоч але Особливий в синій обгортці. Глазур в дисках погано плавиться і звертається.


 
ЛесяДата: Четвер, 07/04/2011, 13:24 | Сообщение # 189
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Quote (Pavluk)
. Глазур в дисках погано плавиться і звертається.

Я брала білу глазур в дисках і він мене ще ніразу не підводив.Тьху-тьху-тьху,аби не наврочити. І розвісний у плитках теж мені підійшов.Кому що подобається,скільки людей стільки думок.


 
оксанкаДата: Субота, 09/04/2011, 20:13 | Сообщение # 190
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Є в мене цікава історія з життя!!! Питаю Вас як правильно на горілці фарби розвести... чому? Та бо вже маю трохи досвід що буває коли переборщити з горілкою... happy happy happy І так були ми в Карпатах, варили уху( повне відро), ну компанія "маленька" була. Ну я ходила коло вогню, дивилася як мужики то варять, і в кінці запхали розкалене поліно і влили на відро десь 100гр.горілки. Уха тут же стала чиста як сльоза, смак чудовий. І тут минає час я вдома варю уху( кастрюля приблизно 4 л) і вкінці, ну поліна горящого небуло happy happy happy додаю тих же 100 гр.горілки. Пробую та ніби нічого...Прийшов час вечеряти...я поналивала тої ухи в миски, їмо... Малий їсть .їсть так смакує happy happy недоївши встав і пішов в кімнату,ліг спати happy happy ми обоє далі їмо... Мій каже:" Слухай якись присмак в тої ухи непонятний???" Кажу :"Та уха, як уха..." happy happy Короче чуємо малий в кімнаті храпить як має бути happy happy happy happy Аж тоді я доперла в чому справа...що 100гр. горілки на відро, а що 100гр. на таку каструлю... happy happy happy Тому питаю, бо як ще так фарби розведу, то щоби ми за столом не позасинали happy happy happy

 
РосяДата: Субота, 09/04/2011, 20:42 | Сообщение # 191
Гурман
Группа: Своя людина
Сообщений: 107
Статус: Offline
Але,Оксанка, насміялися ми вволю з цієї історії.Чуть животи не надірвали. Ото хохма. Навмисно не придумаєш. Отак і створюються анекдоти! good good good

 
PavlukДата: Субота, 09/04/2011, 20:55 | Сообщение # 192
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
оксанка, happy happy happy happy happy happy happy
Ото насмішила smile smile smile Ти ж на торт не будеш так багато горілки давати, а кілька капель. Та і вивітриться на повітрі скоро. happy happy happy


 
PavlukДата: Субота, 09/04/2011, 20:58 | Сообщение # 193
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Quote (Леся)
Я брала білу глазур в дисках і він мене ще ніразу не підводив

Мені тоді певно стара попалася, та і в магазині брала солодкому, не думала шо так може бути. А в середу на базарі купила в дисках білу то небо і земля. Так добре розплавилась як ніколи.


 
ir71Дата: Субота, 09/04/2011, 21:21 | Сообщение # 194
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (оксанка)
то щоби ми за столом не позасинали

Оксанко ти наша приколістка і наша гумористка.Що б ми без тебе тут робили?А то настрій і вранці і у вечірі піднімеш. happy happy happy

Quote (Pavluk)
Quote (Леся)
Я брала білу глазур в дисках і він мене ще ніразу не підводив

У мене вони не плавляться а кришаться.Тому більше того не купляю.Мабуть попадаю на імітацію білого шоколаду happy


 
PavlukДата: Неділя, 10/04/2011, 21:47 | Сообщение # 195
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Дівчата, може не сюди попала, то тоді поправте мене. Хочу собі замовити барвників з російського Венчика. Моя свекруха їде до родичів на свята, а я користуюся нагодою. Подивіться може комусь щось потрібно, тільки діяти треба оперативно, бо десь в середу четвер замовлятиму. Венчик.ру Єдине, що треба буде почекати, до початку травня, як приїде свекруха додому.

 
Кулінарний форум » Трохи про життя » Балакаємо про все » Розмови про все (Теревені)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024