В гості до Ірини
 Розмови про все - Сторінка 27 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Трохи про життя » Балакаємо про все » Розмови про все (Теревені)
Розмови про все
LILEJAДата: Четвер, 11/08/2011, 13:43 | Сообщение # 391
LILEJA
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 1139
Статус: Offline
Мені чомусь не видно відео. cry
ir71, грибочки просто супер. Ото би в гості попасти, а то я щось цього року ще таких грибів не їла. happy
Леся, я цього року мала вести похресника до першого причастя, але мене тоді не було вдома. А хресний подарував мобільний телефон. В нас (наскільки я знаю) таких дорогих подарунків не роблять. Але я чула, що дарують і золото, а дехто тільки статуетку ангелика, наприклад. wink Так що вирішувати тобі.


 
Зоряна9810Дата: Четвер, 11/08/2011, 13:50 | Сообщение # 392
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Леся, моя мала як йшла до причастя то хресний купив золотий кулон з матір"ю Божою, а хресна срібну цепочку і медальон
, чоловіка похресниця йшла до причастя то ми теж купляли щось із золота...але то тобі вирішувати...


 
LILEJAДата: Четвер, 11/08/2011, 14:06 | Сообщение # 393
LILEJA
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 1139
Статус: Offline
Ура! Нарешті я подивилася відео! Antalia, прекрасна робота. flower Ти просто чарівниця!

 
ir71Дата: Четвер, 11/08/2011, 14:11 | Сообщение # 394
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (Зоряна9810)
а що таке смажаниця??? це гриби в сметані може?

Так,це зі сметаною.А ще моя свекруха дає сирі жовтки для того щоб було густіше(я не даю)

Лесю у нас те саме,дарують щось зі золота(цепочку,кулончик з Божою матірю,і щось таке подібне)інколи просто дають гроші.


 
ЛесяДата: Четвер, 11/08/2011, 16:40 | Сообщение # 395
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Ліля,Зоряна,Іра!!! Дякую за відповідь.Золото ця дитина вже має.Це мій племінник(рідного брата син),тож буду ще думати.Якщо чесно ,то не дуже хочу бачити невісточки,бо вони з братом розлучені,і багато недоброго про нас говорить.Але похресничок мій не винен,і я його дууууууууууже люблю.

 
Зоряна9810Дата: Четвер, 11/08/2011, 17:21 | Сообщение # 396
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Леся, можеш купити дитячий молитовник або дитячу біблію і наприклад статуетку ангела....

 
оксанкаДата: Четвер, 11/08/2011, 23:09 | Сообщение # 397
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Ірусь, я в захваті, від твого урожаю грибочків surprised surprised surprised surprised surprised я так люблю твої фотки з білими карпатськими гриборчками і в грибний сезон на них з нетерпінням чекаю ,не можу happy то таааааааааака краааааааааааааса wacko нажаль ми ніколи такого урожаю не збирали wink

 
оксанкаДата: Четвер, 11/08/2011, 23:12 | Сообщение # 398
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Лесю,щодо подарунка до причастя то теж можу сказати, в нас дорогих подарунків на принято дарувати. А в основному я дарувала похресникові статуєтку ангелика, і моєму малому хресний теж подарував ангелика, а хресна дуже гарну вітальну листівку ручної роботи(такі можна придбати в магазинах де продають церковні атрибути)

 
PavlukДата: П`ятниця, 12/08/2011, 00:38 | Сообщение # 399
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Леся, цього року мій племінник йшов до Першого Причастя, то хресна подарувала йому срібний образок Матінки Божої з маленьким Ісусом. А за хресного не знаю?!?
Анічка сказати, що відео класне - то дуже мало сказати!!! Воно НЕЙМОВІРНО СУПЕРСЬКЕ!!! Я горджуся тим, що в мене такі класні подруги
.


 
ЛесяДата: П`ятниця, 12/08/2011, 12:04 | Сообщение # 400
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Оксанко,Тетянко!!!Дякую що і ви не залишили моє запитання без уваги.До речі на рахунок образка то файна ідея.

 
ЛесяДата: Понеділок, 15/08/2011, 20:29 | Сообщение # 401
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Дівчатка!!!Вибачте що можливо мало пишу коментів,але я зараз трохи зайнята.На роботі завал,нове керівництво все міняє.Отже мушу підлаштовуватися.Сюди забігаю на пару хвилин і втікаю.

 
оксанкаДата: Понеділок, 15/08/2011, 22:13 | Сообщение # 402
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Quote (Леся)
Дівчатка!!!Вибачте що можливо мало пишу коментів,але я зараз трохи зайнята.На роботі завал,нове керівництво все міняє.Отже мушу підлаштовуватися.Сюди забігаю на пару хвилин і втікаю.

І я вибачаюся......моя напарниця у відпустці. а в мене роботи тьма, тьмуща wink От тільки забіжу, перечитаю і усьо скоренько назад sad tongue happy happy happy happy happy


 
ir71Дата: Вівторок, 16/08/2011, 10:12 | Сообщение # 403
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (Леся)
!Вибачте

Quote (оксанка)
І я вибачаюся..

Це дурниці,я теж не все встигаю прочитати і побачити,а про коментарі то взагалі мовчу.Головне що ви з нами і незабуваєте зайти на сайт і привітатися!



 
PocяДата: Вівторок, 16/08/2011, 12:06 | Сообщение # 404
Pocя
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1052
Статус: Offline
Іринко! Дуже мені сподобалася картинка surprised surprised surprised

 
Зоряна9810Дата: Вівторок, 16/08/2011, 12:49 | Сообщение # 405
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Quote (Pocя)
мені сподобалася картинка

ага, ага, і мені сподобалась, поділись сайтиком..


 
Кулінарний форум » Трохи про життя » Балакаємо про все » Розмови про все (Теревені)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024