В гості до Ірини
 Розмови про все - Сторінка 30 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Трохи про життя » Балакаємо про все » Розмови про все (Теревені)
Розмови про все
ЛесяДата: Середа, 24/08/2011, 22:01 | Сообщение # 436
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Таню!!!!!!!!!!! Вітаю з покупкою.Це потрібна річ.А у мене запитання до тебе.У хлібобічці виходить один хліб чи декулька??? Може і дивне,але я не в курсі.

 
ir71Дата: Середа, 24/08/2011, 22:40 | Сообщение # 437
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (Pavluk)
купули собі хлібопічку

Вітаю з гарною покупкою!!!!Я теж хочу але боюся що ще більше поправлюся,якщо почну хліб випікати.То краще вже обійдуся happy happy happy


 
PavlukДата: Середа, 24/08/2011, 22:54 | Сообщение # 438
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Та я тоже так боялася поправитися, але як купила кілька останніх разів хліб такий, що годі в руку взяти ще і гірчив. І то білий, а не чорний. Вирішила що буду пекти свій, баба і собі захотіла то ми до спілки придбали.
Лесю в моїй пічці лише одне відерко, але є моделі де їх два. Але то задоволення коштує набагато більше. Мені було важливо щоб пекла хліб, а решта програм мене не цікавили. То має пічка аж 12 програм, і навіть повинна варити джем. Тісто місить чудово. Піца так скоро зникла, що навіть не встигла фото зробити. smile smile smile


 
Зоряна9810Дата: Середа, 24/08/2011, 22:55 | Сообщение # 439
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Quote (Леся)
Заходжу сюди,розслабляюся пару хвилин і знову як "нова копійка" до роботи

я згідна з тобою в кожній написаній букві. я теж тільки є вільна хвилинка я зразу сюди заходжу.
Quote (LILEJA)
а зайдеш на сайт і аж краще на душі, і втома проходить.

Quote (ir71)
ДЯКУЮ дівчата!!!!

це Тобі дякую що створила такий хороший сайт.
Quote (Pavluk)
купули собі хлібопічку
Танювітаю з покупкою, я теж давно мучу чоловіка щохочу таку чудопіч, але кажуть що ми не влізимось усі в двері. smile smile smile smile


 
PavlukДата: Середа, 24/08/2011, 22:58 | Сообщение # 440
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Ой, забула вам всім подякувати за вітання flower flower flower

 
ir71Дата: Четвер, 25/08/2011, 09:33 | Сообщение # 441
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Доброго ранку і смачної запашної вам кавусі до сніданку!



 
PocяДата: Четвер, 25/08/2011, 11:57 | Сообщение # 442
Pocя
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1052
Статус: Offline
Доброго ранку і вдалогодня!!!

Прикрепления: 9306680.gif (50.0 Kb)


 
ЛесяДата: Четвер, 25/08/2011, 12:25 | Сообщение # 443
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Ой як доречна ваша кава дівчатка.Смакую нею і біжу на роботу.

 
Зоряна9810Дата: Четвер, 25/08/2011, 18:02 | Сообщение # 444
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Дывчата розрадьте!! Робила окомастиу все як книжка пише, а вона взяла ы подробилася, в чому проблема може бути???

 
ЛесяДата: Четвер, 25/08/2011, 19:59 | Сообщение # 445
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Зоряна9810, Особисто я тобі нічого не пораджу.Теж хотіла спробувати шокомастику на суботній торт,але щось побоялася.Тож буду робити перевірену - зефірну.

 
ir71Дата: Четвер, 25/08/2011, 21:06 | Сообщение # 446
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (Зоряна9810)
Робила окомастиу все як книжка пише

В шоколаді!Я перепробувала багато виробників і мені підійшла саме Рошен.Не дробиться і не тягнеться.


 
PavlukДата: Четвер, 25/08/2011, 22:30 | Сообщение # 447
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Цілком згідна З Ірою. Вся проблема в шоколаді. Мені крім Рошену, ще подобається від Амур чорний без добавок. А найкращий був італійський спеціальний кондитерський. Але що добре то скоро закінчується. Треба знов хрещену просити щоб купила шоколаду wink wink wink



Сообщение отредактировал Pavluk - Четвер, 25/08/2011, 22:31
 
Зоряна9810Дата: Четвер, 25/08/2011, 23:05 | Сообщение # 448
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Та я беру тільки Рошен, і був з тим самим більшим вмістом какао....мені в принципі здається що я перегріла на цей раз,бо все таки я вже робила шокомастику, але ....на цей раз не пішло чомусь.

 
kcюшkaДата: Неділя, 28/08/2011, 16:29 | Сообщение # 449
kcюшka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Дівчата, а мені цікаво хто з чого починав, що надихнуло вас на таке і як з хоббі перейшли на бізнес. бо я печу для рідних, знайомих а той кум, а той брат а ще інший - сват, ну як я візьму гроші...................

 
ЛесяДата: Неділя, 28/08/2011, 19:51 | Сообщение # 450
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Quote (vovk)
Дівчата, а мені цікаво хто з чого починав, що надихнуло вас на таке і як з хоббі перейшли на бізнес.

Бізнесом це назвати не можу.
Колись я побачила такі тортики на якомусь сайті.Попробувала зробити мастику,у мене вона не вийшла.А потім моя добра знайома на однокласниках виставила тортик який вона робила сама.Я запитала як,і вона мені дала ссилку на Іруськин сайт.І тут мене понесло.Так зрозуміло ніхто не пояснював.Перший тортик я спекла собі на 35 ліття,потім куму на подарок жартівливий тортик з варениками.А так знайома попросила,теж був торт тільки за продукти,а їм так сподобалося,що дали більше.Ось тут я і зрозуміла що треба брати платню.Я ж звичайні пляцки пекла вже дано,і заробляла на цьому.
Звичайно що є люди яким задорого,але за дешево нехай купують у магазині(нехай знайдуть таку ціну).Я живу у місті і всі продукти купую на базарі.Та я взагалі не розумію тих людей що живуть у селі і не беруть за це гроші.Вониж коло цього дужеееееееее важко працюють!!!


 
Кулінарний форум » Трохи про життя » Балакаємо про все » Розмови про все (Теревені)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024