В гості до Ірини
 Розмови про все - Сторінка 4 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Трохи про життя » Балакаємо про все » Розмови про все (Теревені)
Розмови про все
оксанкаДата: Середа, 01/12/2010, 15:24 | Сообщение # 46
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Quote (ir71)
Може хтось хоче знати

Класний прикол!!! Перевірила прийде той, що як раз мені треба

Додано (01.12.2010, 15:24)
---------------------------------------------
До речі може хтось хоче зробити справжню несподіванку для будь-кого до Дня Миколая???
То заходіть сюди http://www.laplandia.info/ua




Сообщение отредактировал оксанка - Середа, 01/12/2010, 15:24
 
Мартуся1309Дата: Середа, 22/12/2010, 19:51 | Сообщение # 47
Мартуся1309
кулінар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 91
Статус: Offline
Дівчатка які пробували відмити свою духовку засобом від Amway дуже задоволені результатом. Ще можу порекомендувати засіб для миття посуду, супер річ, вистарчає надовго, зовсім не сушить шкіру рук бо містить кокосову олію і алоє-вера, сама переконалась в цьому. Ще є багато засобів з екологічно чистої сировини,можна багато розповідати але краще переконатись самому. Кого зацікавило прошу звертатись. gifts
Доступно тільки для користувачів


Сообщение отредактировал Мартуся1309 - Середа, 22/12/2010, 19:55
 
оксанкаДата: Неділя, 26/12/2010, 15:13 | Сообщение # 48
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Дівчата мушу Вам то розказати ,як на Різво відбуваються чудеса.... Було це вчора надвечір, сиджу собі вдома, і тут задзвонив мобільник tongue слухаю,альо, а там приємний жіночий голос каже:"Здогадайтеся хто Вас турбує?" та каже не впізнаю wacko %) wacko вона дає підказку,як така гарна господинька не знає хто дзвонить...Дівчата і тут мене осінило biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin думаю хтось точно з форуму і як би Ви думали хто tongue а це наша Аня (Antalia) tongue :p tongue :p tongue :p О то дівчата ми вже так знайомилися, що в неї аж батарея почала сідатиОсь таке диво і на Різдво, дякую тим хто дав мій телефон Ані , а це не менш приємна жіночка Мартуся tongue



Сообщение отредактировал оксанка - Неділя, 26/12/2010, 15:13
 
AntaliaДата: Неділя, 26/12/2010, 15:38 | Сообщение # 49
ніхто
Группа: Заблоковані
Статус: Offline
Дівчата, я також дуже хотіла похвалитись, що вчора так гарно поговорила з Оксаночкою. Я вам не можу навіть передати того відчуття...Одне- писати на форумі, а зовсім інше поговорити...Я така рада!!!!Оксана, в мене батарея не сіла, ще можна було трохи говорити....до ранку.Я ще чекала, що ти подзвониш.Бо ще хочу одній пані зробити сюрприз. Оксана, ти знаєш про кого я говорю.Але не знаю в кого є її номер.Я також дякую Мартусі, що дала мені номер Оксани. biggrin biggrin biggrin

Сообщение отредактировал Antalia - Неділя, 26/12/2010, 16:10
 
ir71Дата: Неділя, 26/12/2010, 16:25 | Сообщение # 50
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (Antalia)
ще хочу одній пані зробити сюрприз.

Ой дівчата бачу ви справді приколістки biggrin а на сайті так тихесенько сидите і здаєтеся чемними biggrin Насправді я рада що ви здружилися!!!! smile smile smile


 
ir71Дата: Понеділок, 27/12/2010, 13:34 | Сообщение # 51
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (Мартуся1309)
Ще є багато засобів з екологічно чистої сировини,можна багато розповідати але краще переконатись самому.

Так,Мартусю,ти права.Сьогодні нарешті спробувала цю рідину для виття твердих поверхонь.І знову СУПЕР!!!!Я вражена що справді так швидко і легко все відмивається.Лише протерла тряпкою намоченою в розчині і пройшлася по шкафчиках,плитці і навіть по нержавійці і у мене все блистить.
Дякую твоїй мамі за чудову пропозицію та пораду!

Ось це саме той засіб для миття всього!


 
ЛесяДата: Понеділок, 27/12/2010, 13:56 | Сообщение # 52
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Якщо не секрет,яка ціна цього засобу???

 
ir71Дата: Понеділок, 27/12/2010, 14:15 | Сообщение # 53
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Не секрет -70грв за 1 л,але то лише концетрат.Його треба розводити -ковпачок на 300гр води(точно не памятаю)Тому його вистарчає на довго!!!!

 
Мартуся1309Дата: Понеділок, 27/12/2010, 14:38 | Сообщение # 54
Мартуся1309
кулінар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 91
Статус: Offline
Ой я така рада що всі задоволені просто не передати, дякую за хороші відгуки !!!!! gifts

Сообщение отредактировал Мартуся1309 - Понеділок, 27/12/2010, 14:38
 
ir71Дата: Понеділок, 17/01/2011, 16:01 | Сообщение # 55
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
УСМІШКА

Жила колись усмішка, яка мандрувала світом. Це була щира, радісна, приязна усмішка. Була щаслива так, як може бути щаслива усмішка, і час від часу наспівувала.
Одного дня прийшла у містечко, в якому рух був особливо напружений, мешканці також не знали спокою. Усмішка чемно стояла біля переходу, чекаючи на зелене світло, коли раптом дві машини зіткнулися. Різко загальмували біля краю хідника. Дверцята відчинилися, і з першої машини вибіг чоловік з грізним виглядом. Раптом усмішка з’явилась на його обличчі, і воно проясніло. Розгнівана жінка, яка вийшла з другої машини, зціпивши зуби, здивовано зупинилась. Потім також усміхнулась.
- Вибачте, то моя вина, - сказала.
- Нічого, буває, - відповів чоловік. - Вип’ємо разом каву?
Усмішка продовжила свою мандрівку.
Викликала солодку усмішку у працівниці на пошті, а люди в черзі почали розмовляти приязно.
Промайнула по обличчю вчителя, і учні почали уважно його слухати.
Затрималась на обличчі професора в клініці, і хворі стали почувати себе краще.
Потім дійшла до керівника закладу, до касирки у супермаркеті, до чоловіка, котрий повертався додому, до двох хлопчаків, які ворогували між собою.
Увечері усмішка поїхала з містечка. Почувалася трохи втомленою, але містечко було щасливе.

Усмішка є світлом, яке проходить крізь вікно твого обличчя і каже людям, що твоє серце вдома.
Отож, усміхнися! Ще раз!


 
ir71Дата: П`ятниця, 28/01/2011, 20:51 | Сообщение # 56
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Ось похвалюся...сьогодні отримала подарунок від сестрички-картину намальовану та вишиту стрічками.Малювала і вишивала вона сама.

Це зроблено золотими руками!!!!



 
оксанкаДата: Субота, 29/01/2011, 12:57 | Сообщение # 57
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Іро!!! Ойой ото руки ЗОЛОТІ у твоєї Орести!!! Красота!!! Браво!!!

 
AntaliaДата: Субота, 29/01/2011, 16:53 | Сообщение # 58
ніхто
Группа: Заблоковані
Статус: Offline
В Орести талант від Бога!!! Це просто чудо!!!!
Прикрепления: 2622813.jpg (89.0 Kb)
 
ЛесяДата: Субота, 29/01/2011, 17:24 | Сообщение # 59
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Справді,краса неймовірна.


 
ir71Дата: Субота, 29/01/2011, 18:40 | Сообщение # 60
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Дякую дівчата.Це справді так,у неї талант.Вона картини повишивала лентами,бісером,а тепер собі сорочку вишиває .Каже добре що немає інтернету,часу тепер багато для свого хоббі.

 
Кулінарний форум » Трохи про життя » Балакаємо про все » Розмови про все (Теревені)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024