В гості до Ірини
 Розмови про все - Сторінка 197 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Трохи про життя » Балакаємо про все » Розмови про все (Теревені)
Розмови про все
kcюшkaДата: П`ятниця, 25/09/2015, 11:37 | Сообщение # 2941
kcюшka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Цитата так дівочки треба бігом вертати форум до життя!
Маєш рацію, ми й справді запустили форум, та це не тому що нам всім байдуже, просто якісь часи такі настали, все бігом...бігом...бігом... Треба випрявлятись обовязково, цей форум як рідна домівка тому дати занепасти йому ми просто не маємо права. 
Цитата ir71 ()
напевно буде важко...
напевне, та ми не з боязких, прорвемось... Обіцяю. podmigivaniya-118


 
ЛесяДата: Субота, 26/09/2015, 15:51 | Сообщение # 2942
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
kcюшka, Доречі Ксюшка,як там у тебе з роботою,ти ще працюєш чи віддалася тортикам?

 
kcюшkaДата: Субота, 26/09/2015, 16:42 | Сообщение # 2943
kcюшka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Леся, працюю..... з нетерпінням чекаю цієї децентралізації то може пооб"єднують нас і тоді попаду під скорочення а так сама не зважусь лишити.

 
Зоряна9810Дата: Неділя, 27/09/2015, 16:11 | Сообщение # 2944
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Цитата kcюшka ()
сама не зважусь лишити.
а ти мала мати розмову з чоловіком? не погодився?


 
IraДата: Вівторок, 29/09/2015, 14:13 | Сообщение # 2945
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
Цитата ir71 ()
напевно буде важко...здається того вже ніхто не хоче
ніііі... хочуть!!!!!!!!! І я виправлсь просто іле літо пробула в селі з дітьми,а тепер вони виїхали в Італію ну і у бабусі відповідно був депресняк. Ніяк неможу привикнути що в хаті так тихо і пусто,плачу мало нещодня хоч трохи роботою відволікаюся. Та і Богу дякувати що чоловік зараз вдома а то навіть незнаю щоб я робила сама.


 
ЛесяДата: Середа, 30/09/2015, 17:34 | Сообщение # 2946
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Цитата Ira ()
депресняк.
Бабусю,та чого плачеш,та дітям там буде може краще


 
КсюшаДата: Середа, 30/09/2015, 21:10 | Сообщение # 2947
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Ira, а ти не могла маякнути,може б ту депресію як зняли emocii-160

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
оксанкаДата: Неділя, 04/10/2015, 12:20 | Сообщение # 2948
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Ira, привикли до  балагану smehs-260 тепер  відпочинете  двоооооох,добре що  чоловік під боком podmigivaniya-118

 
ir71Дата: Четвер, 05/11/2015, 21:46 | Сообщение # 2949
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Мушу з вами поділитися

ПРИТЧА “МІШОК КАРТОПЛІ” ПРО ТЕ, ЯК НІКОЛИ НЕ ЗЛИТИСЬ

Учень запитав вчителя:
– Ти такий мудрий. Ти завжди в гарному настрої, ніколи не злишся. Допоможи і мені бути таким.

Учитель погодився і попросив учня принести картоплю і прозорий пакет.
– Якщо ти на кого-небудь розсердишся і затаїш образу, – сказав учитель, – то візьми цю картоплину. З одного її боку напиши своє ім’я, з іншого ім’я людини, з якою стався конфлікт, і поклади цю картоплю в пакет.
– І це все? – Здивовано запитав учень.
– Ні, – відповів учитель. Ти повинен завжди цей мішок носити з собою. І кожного разу, коли на кого-небудь образишся, додавати в нього картоплю.
Учень погодився.

Пройшов певний час. Пакет учня поповнився ще кількома картоплинами і став уже досить важким. Його дуже незручно було носити з собою. До того ж та картопля, яку він поклав на самому початку стала псуватися. Вона покрилась слизьким гидким нальотом, деяка проросла, деяка зацвіла і стала видавати різкий неприємний запах. Учень прийшов до вчителя і сказав:

– Це вже неможливо носити з собою. По-перше пакет занадто важкий, а по-друге картопля зіпсувався. Запропонуй що-небудь інше.

Але вчитель відповів:
– Те ж саме, відбувається і в тебе в душі. Коли ти, на кого-небудь злишся, ображаєшся, то у тебе в душі з’являється важкий камінь. Просто ти це відразу не помічаєш. Потім каміння стає більшим. Вчинки перетворюються на звички, звички – в характер, який народжує смердючі пороки. І про цей вантаж дуже легко забути, адже він занадто важкий, щоб носити його постійно з собою. Я дав тобі можливість поспостерігати весь цей процес з боку. Кожен раз, коли ти вирішиш образитися або, навпаки, образити когось, подумай, чи потрібен тобі цей камінь.


 
КсюшаДата: Четвер, 05/11/2015, 22:30 | Сообщение # 2950
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
ir71, дуже красива і повчальна притча.

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
оксанкаДата: Четвер, 05/11/2015, 22:35 | Сообщение # 2951
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Як  сказав  мудрий  Конфуцій:  Ні про що не можна жаліти в житті,  сталося  -  зробіть висновок,і живіть далі. 
Файна  притча, варто комусь задуматися podmigivaniya-118


 
ЛесяДата: Субота, 07/11/2015, 23:27 | Сообщение # 2952
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
ir71, лиш нині прочитила ,дуже гарна притча.

 
ЛесяДата: Субота, 12/12/2015, 21:48 | Сообщение # 2953
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
народ,купила собі штучну  ялинку,давно мріяла,але якось небуло де ставити і все таке,а нині мій приніс,замовила в неті,гарна .пишна,тішуся як дитина.вже хочу нарядити.але ще не час

 
оксанкаДата: Неділя, 13/12/2015, 11:06 | Сообщение # 2954
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Цитата Леся ()
,купила собі штучну  ялинку,
ми  штучну ялинку ставимо  років 10, задаволені дуууже. Не пожалієте ,що купили.  Гілочку  живої у вазу і супер.


 
ir71Дата: Неділя, 13/12/2015, 13:10 | Сообщение # 2955
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Ми теж вже купа років ставимо штучну ялинку.Маємо пишну на пів кімнати.Одягнена то як королева, свята відчуваються.А запах я роблю з допомогою хвойного освіжувача.Кріплю до ялинки, такий що розпилюється.Правда не щодня ми на нього жмемо  tongue

 
Кулінарний форум » Трохи про життя » Балакаємо про все » Розмови про все (Теревені)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024