В гості до Ірини
 Де можна придбати хостинг за найвигіднішою вартістю? - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Трохи про життя » Балакаємо про все » Де можна придбати хостинг за найвигіднішою вартістю?
Де можна придбати хостинг за найвигіднішою вартістю?
ommarizaДата: Четвер, 17/02/2022, 05:34 | Сообщение # 1
ommariza
нова людина
Группа: Відвідувач
Сообщений: 5
Статус: Offline
Порадьте мені, будь ласка, інтернет ресурс, де можна придбати хостинг за найвигіднішою вартістю? Самому потрібно вирішити таке завдання, тому що в моїй конторі тимчасово відсутня така одиниця в штаті, як айтішнік. Потрібно створити сайт, де хочу продавати торти

Сообщение отредактировал ommariza - Четвер, 17/02/2022, 09:22
 
lyihollДата: Четвер, 17/02/2022, 05:40 | Сообщение # 2
lyiholl
набираюсь досвіду
Группа: Відвідувач
Сообщений: 11
Статус: Offline
У моїй фірмі є така одиниця, як системний адміністратор, і він для мене зовсім недавно вибрав цей ресурс, де вартість хостингу найнижча по Україні  https://rx-name.ua/hosting . І я сміливо можу вам порадити саме цей сервіс, тому що, крім не високих цін, тут вам ще й усі гарантії надійності хостингу дадуть.
 
fulorayaДата: Четвер, 17/02/2022, 05:48 | Сообщение # 3
fuloraya
набираюсь досвіду
Группа: Відвідувач
Сообщений: 10
Статус: Offline
Я б вам порадила на такому ресурсі, як WebsitePlanet ознайомитись із ТОП рейтингом хостингів України, які є надійними та не дорогими.

Сообщение отредактировал fuloraya - Четвер, 17/02/2022, 09:23
 
alex_cashДата: Вівторок, 12/04/2022, 12:47 | Сообщение # 4
кулінар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 74
Статус: Offline
Можу порадити вам цього хостиг провайдера https://bluevps.com.ua/. У них широкий вибір тирифних планів та найкращі ціни. Я дуже задоволений співпрацею з цією компанією.
 
Max_leo2Дата: Понеділок, 18/04/2022, 15:16 | Сообщение # 5
нова людина
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1
Статус: Offline
Ось тут можна придбати hostiq, сам вже декілька років користуюсь, там легко створити сайт за допомогою ворддпрес.
 
Кулінарний форум » Трохи про життя » Балакаємо про все » Де можна придбати хостинг за найвигіднішою вартістю?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024