В гості до Ірини
 Финансовый консалтинг - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Трохи про життя » Балакаємо про все » Финансовый консалтинг
Финансовый консалтинг
tanakalinicenko22Дата: Субота, 13/08/2022, 00:17 | Сообщение # 1
кулінар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 56
Статус: Offline
Меня всегда привлекала тематика автоматизации процессов логистики. И только на сайте filtranslogistica я нашла то, что давным давно искала. Тут действительно очень много полезного контента на данную тему и вообще про все, что связано с логистикой. За что спасибо создателям блога!
 
SashaДата: П`ятниця, 11/08/2023, 12:25 | Сообщение # 2
набираюсь досвіду
Группа: Відвідувач
Сообщений: 18
Статус: Offline
Приіт, хочу познайомити вас із веб-сайтом http://kremenchukinvest.com.ua/ Комунального підприємства «Кременчуцький центр міжнародних зв'язків і економічного розвитку міста «Інститут розвитку Кременчука». Тут — команда фахівців, які працюють над забезпеченням сталого економічного зростання міста та його інтеграції на міжнародній арені. Місія підприємства полягає в створенні сприятливого середовища для ефективного розвитку підприємництва, приваблення іноземних інвестицій та зміцнення партнерських відносин із міжнародними партнерами. Одним із ключових напрямків нашої діяльності є автоматизація процесів логістики. Звертайтеся та дізнавайтесь багато цікавого.
 
rick_ortizДата: Четвер, 24/08/2023, 17:24 | Сообщение # 3
нова людина
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1
Статус: Offline
Дуже корисна інформація, цікавлюсь фінансами та хочу отримати другу вищу освіту по фінансам. Я натрапив на дуже вичерпну статтю про картки. Ось тут можете почитати які банки випускають віртуальні картки адже їх часто можна використовувати для одноразових покупок або підписок з обмеженим терміном дії
 
Кулінарний форум » Трохи про життя » Балакаємо про все » Финансовый консалтинг
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024