В гості до Ірини
 Доставка піци у Києві - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Я-Жінка » Домашній очаг » Доставка піци у Києві
Доставка піци у Києві
misterbicipsДата: Четвер, 01/06/2023, 13:29 | Сообщение # 1
misterbicips
Гурман
Группа: Відвідувач
Сообщений: 116
Статус: Offline
Доброго дня всім! Хочу собі на День народження, яке буде днями, замовити смачну піцу, щоб не морочитися з приготуванням. Порадьте смачну м'ясну піцу, та службу доставки в Києві де її можна замовити.
 
LevchenkoДата: Четвер, 01/06/2023, 20:20 | Сообщение # 2
Levchenko
кулінар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 86
Статус: Offline
М'ясних піц дуже багато, особисто я обожнюю піцу з телятиною, вона надзвичайно смачна. Замовляю її завжди в перевіреній службі доставки, якщо бажаєш, можу залишити посилання на неї, а ти вже обирай піцу на свій смак.
 
misterbicipsДата: Четвер, 01/06/2023, 20:23 | Сообщение # 3
misterbicips
Гурман
Группа: Відвідувач
Сообщений: 116
Статус: Offline
Ооо піцу з телятини я ще не куштував, але дуже цікаво, я не проти скуштувати. Скажи назву даної піци, та звичайно залиши посилання на службу доставки, я ознайомлюсь з меню та цінами. Завчасно вдячний!
 
LevchenkoДата: Четвер, 01/06/2023, 20:37 | Сообщение # 4
Levchenko
кулінар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 86
Статус: Offline
Такою службою доставки являється Domino’s Pizza https://dominos.ua/uk/kyiv/pizza/ у них сама смачна піца, і є смаки навіть для гурманів, тому що не менше 30 смаків піци. 

Моя улюблена піца з телятиною, в склад якої входять такі інгредієнти як: моцарела, помідори, соус барбекю, телятина. Тісто та соус у них по особливому рецепту, тому подібну піцу я ще ніде не куштував. Доставляють також швидко, упродовж години після замовлення, по всьому Києву. Ціни в них лояльні, та мене повністю влаштовують.

Прикрепления: 3506337.webp (16.9 Kb)
 
ira190184Дата: Вівторок, 06/06/2023, 14:16 | Сообщение # 5
Гурман
Группа: Відвідувач
Сообщений: 139
Статус: Offline
Как по мне, то домашняя пицца намного вкуснее.
 
AlinaBelДата: Понеділок, 04/03/2024, 21:11 | Сообщение # 6
нова людина
Группа: Відвідувач
Сообщений: 2
Статус: Offline
Мені подобається піца в  https://sushi-pizza39.com.ua/pizzza/. Тоненьке та вміру хрумке тісто, смачна начинка, завжди вчасно доставлять. По вівторках діють акції на піцу: кожна друга йде по знижці 39%. На самовивіз також окремо діє знижка 10%.
 
Кулінарний форум » Я-Жінка » Домашній очаг » Доставка піци у Києві
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024