В гості до Ірини
 Як оформити спадщину - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Я-Жінка » Домашній очаг » Як оформити спадщину
Як оформити спадщину
ufimovaaneckaДата: Вівторок, 05/03/2024, 19:39 | Сообщение # 1
ufimovaanecka
дегустатор
Группа: Відвідувач
Сообщений: 39
Статус: Offline
Як оформити спадщину? У мене місяць тому дідусь помер і залишив мені у спадок свою двокімнатну квартиру. Більше спадкоємців немає, тож думаю, що процес оформлення має бути не складним, але я ніколи не стикалася з такими справами, тож питання, які потрібні документи і до якого краще звертатися нотаріуса у Львові, до  державного чи приватного?
 
fionafilonoДата: Вівторок, 05/03/2024, 19:53 | Сообщение # 2
fionafilono
дегустатор
Группа: Відвідувач
Сообщений: 45
Статус: Offline
Я б порадила звернутися до приватного нотаріуса. Хоча він може коштувати трохи більше, але ви отримаєте персоналізовану увагу та швидше завершите процес оформлення спадщини. Крім того, такий нотаріус може допомогти уникнути можливих непорозумінь або проблем з документами.
 
simaveronaДата: Вівторок, 05/03/2024, 19:57 | Сообщение # 3
simaverona
набираюсь досвіду
Группа: Відвідувач
Сообщений: 19
Статус: Offline
Щоб оформити спадщину, тобі знадобляться деякі документи, такі як свідоцтво про смерть, документи на квартиру (свідоцтво про право власності, договір купівлі-продажу, тощо). Зазвичай цей процес не дуже складний, але триває деякий час, в державних нотаріусах зазвичай процес триває довше
 
pachagaevДата: Вівторок, 05/03/2024, 20:17 | Сообщение # 4
pachagaev
нова людина
Группа: Відвідувач
Сообщений: 2
Статус: Offline
Я сама колись оформляла спадщину і використовувала послуги нотаріальної контори і моя перша порада, це треба обов'язково зробити копії всіх документів перед тим, як звернутися до нотаріуса. Нотаріус вам допоможе з усіма складними деталями та оформить усе швидко та без проблем. Ось посилання на сайт, де ви можете знайти повний список нотаріальних контор у Львові, також там можеш там знайти корисну інформацію для себе https://topnot.lviv.ua/
 
Кулінарний форум » Я-Жінка » Домашній очаг » Як оформити спадщину
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024