В гості до Ірини
 облицовки фасада - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Я-Жінка » Домашній очаг » облицовки фасада
облицовки фасада
kirilzhilenko80Дата: П`ятниця, 06/11/2020, 15:20 | Сообщение # 1
kirilzhilenko80
Гурман
Группа: Відвідувач
Сообщений: 113
Статус: Offline
Какие на ваш взгялд плюсы и минусы облицовки фасада керамогранитом? Стоит делать такой вид облицовки офиса или нет?
 
menigorekДата: П`ятниця, 06/11/2020, 18:29 | Сообщение # 2
menigorek
Гурман
Группа: Відвідувач
Сообщений: 104
Статус: Offline
Конечно стоит, это же один из самых прочных материалов, из которых строятся жилые дома и остальные здания, является кирпич. Ничем не уступают здания из бетона. Нам такую облицовку делали специалисты компании https://glasso.ua/keramogranit/ мы остались более чем довольны результатом.
 
kentoaurisДата: П`ятниця, 04/06/2021, 19:04 | Сообщение # 3
кулінар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 86
Статус: Offline
А если утеплять? Какой материал порекомендуете? А то стена такая холодная, и уже смотрю в углу даже плесень пошла...
 
liuma1206Дата: Неділя, 06/06/2021, 20:37 | Сообщение # 4
повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 183
Статус: Offline
Цитата kentoauris ()
А если утеплять? Какой материал порекомендуете? А то стена такая холодная, и уже смотрю в углу даже плесень пошла...

Щодо утеплення фасадів краще звертатися зразу до спеціалістів. Там же є готова до застосування дисперсійна фасадна штукатурка на основі силіконової смоли, є на основі гібридного зв’язуючого та технології нанокварцевої решітки їх дуже багато. І залежить все від того для якого будинку ви буде використовувати. Хочете, можете переглянути відео, в якому дають поради як саме обрати матеріали

 
deget55436Дата: Вівторок, 03/08/2021, 11:20 | Сообщение # 5
deget55436
набираюсь досвіду
Группа: Відвідувач
Сообщений: 26
Статус: Offline
Ми закуповували такий матеріал як профнастил для оздоблення фасаду, він накращий. Зараз шукаємо де його придбати по вигідній ціні!
 
origamiii777Дата: Вівторок, 03/08/2021, 11:25 | Сообщение # 6
origamiii777
нова людина
Группа: Відвідувач
Сообщений: 9
Статус: Offline
Ми знайшки виробника "Форостіна" у Львівській області та купуємо теперь у них якісний профнастил https://forostina.com.ua/profnastil/ , матеріал у них має захист полімерне покриття, що дає гарний дахист від корозії та від механічних впливів, природніх опадів. Продається у різних розмірах.
 
lilalil1986Дата: Понеділок, 13/12/2021, 12:52 | Сообщение # 7
набираюсь досвіду
Группа: Відвідувач
Сообщений: 28
Статус: Offline
Цитата kirilzhilenko80 ()
Какие на ваш взгялд плюсы и минусы облицовки фасада керамогранитом? Стоит делать такой вид облицовки офиса или нет?
 На вкус и цвет, как говорится, товарища нет. Для офиса думаю подойдет. А вот для дома- мне как-то больше нравятся фасады из дерева. Гораздо уютнее выглядят такие дома.


Сообщение отредактировал lilalil1986 - Понеділок, 13/12/2021, 12:53
 
KristinДата: Понеділок, 13/12/2021, 12:56 | Сообщение # 8
набираюсь досвіду
Группа: Відвідувач
Сообщений: 21
Статус: Offline
Здравствуй. Я недавно решила сделать красивый фасад дома и искала хорошую ДПК-доску . Главное чтобы доска была качественной и по хорошей цене. Знакомый посоветовал обратить внимание на Bruggan террасную доску https://woodplast.com/ru/bruggan/ Это оказалось действительно качественная террасная доска. И её можно использовать не только для сайдинга, но и для террас, заборов и лестниц.
 
lilalil1986Дата: Неділя, 25/12/2022, 17:35 | Сообщение # 9
набираюсь досвіду
Группа: Відвідувач
Сообщений: 28
Статус: Offline
Є один хороший магазин, і саме там ви зможете придбати душові кабіни Це класний магазин із гідним вибором сантехніки. Ми з чоловіком там купували все для ванни, тож я вам пораджу саме цей магазин. Думаю там ви зможете знайти та купити гідну кабінку за відмінною вартістю.
 
terentiev1987lifeДата: П`ятниця, 13/10/2023, 08:54 | Сообщение # 10
terentiev1987life
кулінар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 99
Статус: Offline
Замовив клінкерні термопанелі від виробника і задоволений результатом. Термопанелі легкі у монтажі і можуть бути встановлені на будь-яку поверхню - це дуже зручно. Вони також мають надзвичайну міцність і не вигоряють на сонці, що робить їх довговічними. Виробник пропонує гарантію на свою https://royalfasade.ua/produktsiia/ продукцію, що дає додатковий спокій покупцям, в данному випадку мені.
 
Кулінарний форум » Я-Жінка » Домашній очаг » облицовки фасада
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024