В гості до Ірини
 Поради та рекомендації в побуті. - Сторінка 3 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Я-Жінка » Домашній очаг » Поради та рекомендації в побуті. (Ділимрся тим що вміємо і знаємо з повякенного життя.)
Поради та рекомендації в побуті.
masikДата: П`ятниця, 30/11/2012, 20:04 | Сообщение # 31
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 906
Статус: Offline
Я зараз користуюся ось таким італійським засобом.Відмиває все і навіть плями виводить. вікна також можна мити.Він і в наших магазинах продається десь 30 грн.
 
ЛесяДата: П`ятниця, 30/11/2012, 20:04 | Сообщение # 32
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Quote (masik)
.Він і в наших магазинах продається десь 30 грн.

А у нас аж 50 грн. за 750 мл


 
НатамусяДата: П`ятниця, 30/11/2012, 20:04 | Сообщение # 33
Натамуся
Віват кухар!!!
Группа: Своя людина
Сообщений: 457
Статус: Offline
Quote ( Леся, )
.То попробувала звичайною харчовою содою, то бульше задоволена.

Я свого часу все навіть посуду тільки содою мила,бо дітки дуже часто хворіли(старша чуть не попала на операцію в 3роки,а меншу не оминуло-перша операція в 1,5рочки,друга в 3,5 минулої осені,ще й аденоїди збільшились -дихала тільки ротиком) я вже не мала управи на те все,всю хімію з хати забрала,продукти старалась тільки домашні,і від тоді щоб щось купити в магазинах - ретельно читала етикетки.


 
PavlukДата: П`ятниця, 30/11/2012, 20:04 | Сообщение # 34
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Quote (masik)
таким італійським засобом

Я також таким користуюся. Задоволена дуже, а для духовки маю від Емвею, то також тішуся.


 
НаталонькаДата: Середа, 23/01/2013, 15:13 | Сообщение # 35
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 625
Статус: Offline
Дівчата, підкажіть. Чи прали ви куртку - пуховик у пральній машані і що з того вийшло. Бо я щось ніяк не можу відважитися на прання, переживаю  щоб не збився пух.
 
ЛесяДата: Середа, 23/01/2013, 15:23 | Сообщение # 36
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Quote (Наталонька)
Дівчата, підкажіть. Чи прали ви куртку - пуховик у пральній машані і що з того вийшло. Бо я щось ніяк не можу відважитися на прання, переживаю  щоб не збився пух.
Я перу куртку доньки в пралці,пуховик,коли мокра то пух збивається але потім висихає і росправляється.Але то може бути по різному.Залежить від якості речі.Куртку мала купляла на стоці,там привозять речі ззакордону,а не наші.


 
НаталонькаДата: Середа, 23/01/2013, 15:32 | Сообщение # 37
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 625
Статус: Offline
Леся, дякую за відповідь. Напевно мою куртку треба віддавати в хімчистку, як би чого не вийло.Вона у мене сама звичайна,  куплена у Львові на південному за 1900 грн. Але здається мені що у нашому місті хімчистки немає.
 
LILEJAДата: Середа, 23/01/2013, 15:34 | Сообщение # 38
LILEJA
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 1139
Статус: Offline
Наталонька, і я прала, як висох плащик, то пух розправився. Тільки вибирати бережливий режим прання, щоб куртку там сильно не кидало.

 
Зоряна9810Дата: Середа, 23/01/2013, 15:44 | Сообщение # 39
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Quote (Наталонька)
пуховик у пральній машані і що з того вийшло.
а я прала малої куртку в пралці , то пух збився, хоча куртка фірмова Geox. то тепер всі пуховики здаю в хімчистку


 
kcюшkaДата: Середа, 23/01/2013, 16:16 | Сообщение # 40
kcюшka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Я теж перу свій у пральній машині, так пух збивається і куртка стає тоненькою як плащик, але то не надовго, через деякий час все розправляється і стає на свої місця.

 
IraДата: Середа, 23/01/2013, 16:34 | Сообщение # 41
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
Наталонька, то справді залежить від якості, я випрала малої то пух не збився,зате так почав лізти що ходити в цьому вже було несожливо.

 
НаталонькаДата: Середа, 23/01/2013, 16:47 | Сообщение # 42
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 625
Статус: Offline
Дівчата дякую, Ви мене направили на путь істинний, своїми порадами.  Треба мені  іхати до Львоваі здавати свого пуховика в хімчистку.  Бо думаю, що після прання у мене не буде уже пуховика.
 
Зоряна9810Дата: Вівторок, 29/01/2013, 14:51 | Сообщение # 43
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Як очистити до блиску срібло або мельхіор.

1. Берете лист фольги розміром приблизно як пара аркушів формату А4 і 2-3 столові ложки соди.
2. Рвете фольгу на шматочки і покладіть в яку-небудь посуд, висипайте туди ж соду, складіть своє срібло і мельхіор.

3. Зверху залити все це обов'язково крутим окропом. І прямо на ваших очах відбувається чарівництво.

Прикрепления: 1261364.jpg (61.7 Kb)


 
оксанкаДата: Вівторок, 29/01/2013, 15:11 | Сообщение # 44
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Зоряна9810, чудова інформація!!!,дякую

 
TalochkaДата: Вівторок, 29/01/2013, 15:46 | Сообщение # 45
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Зоряна9810, дякую! Треба буде спробувати.

"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
Кулінарний форум » Я-Жінка » Домашній очаг » Поради та рекомендації в побуті. (Ділимрся тим що вміємо і знаємо з повякенного життя.)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024