В гості до Ірини
 Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 49
  • 1
  • 2
  • 3
  • 48
  • 49
  • »
Модератор форуму: Talochka  
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Авторські сторінки » Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
ir71Дата: П`ятниця, 11/03/2011, 16:56 | Сообщение # 1
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
smile

Каталог


 
TalochkaДата: Вівторок, 15/03/2011, 13:28 | Сообщение # 2
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Доброго дня усім, хто завітав до мене в гості! Мабуть, перше запитання, яке одразу виникло, це чому "Кухня вихідного дня", адже ми харчуємось, а відповідно і готуємо щодня, а не лише у вихідні. Звичайно так само і у моїй сім’ї, але на буднях я готую, за звичай, щось, що вимагає мінімум часу, тобто дійсно буденне. А от на вихідних можу дозволити собі розкіш почаклувати на кухні і насолодитися магією смаків.
Проте одразу хочу застерегти, що це зовсім не означає, що страви, якими я ділитимусь, є складними і вимагають великих вмінь і багато зусиль. Скорше навпаки. Магію кулінарії я почала практикувати не так давно. Окрім безпосередньо готування, мене цікавить кулінарний світ в цілому. Я люблю знайомитись з кухнями інших народів. Коли подорожую, то тепер разом з іншими традиційними сувенірами стараюсь привезти якісь традиційні для кухні тієї чи іншої країни продукти, щоб потім можна було використати їх у себе на кухні.
Хочу відразу зазначити, що рецепти, над якими я чаклую, не є моїми авторськими. У своїй більшості вони знайдені на теренах Інтернету, випробувані і можливо видозмінені мною. Я намагаюсь вказувати першоджерело, додаючи свої зміни і коментарі.

Отже, ласкаво прошу, любі дівчатонька! Заходьте і пригощайтеся!



"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
мамцяДата: Вівторок, 15/03/2011, 16:56 | Сообщение # 3
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 701
Статус: Offline
Talochka,вітаю з відкриттям смачної сторінки. smile Чекаю не на чекаюсь гарних рецептів.

Оксана Я.
 
TalochkaДата: Вівторок, 15/03/2011, 17:12 | Сообщение # 4
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
За нашим українським звичаєм гостей зустрічають хлібом-сіллю. Тому шануючи традиції, першим рецептом хочу поставити рецепт хліба. А домовичок на фото нехай приносить удачу усім, хто сюди заглядатиме!

Гарбузяний Хліб з Зеленою Цибулею

3 скл. борошна + 1 скл.
2-3 ч.л. солі
1 скл. гарбузяного пюре
3/4 скл. молока
1 п. (7 г) активних сухих дріжджів
1 ч.л. цукру
100 г маргарину, розстопити і остудити до теплого стану
2-3 стебла зеленої цибулі, дрібно порізати
1 ст.л. оливкової олії

3 скл. борошна просіяти із сіллю. У невеликій мисці змішати молоко з дріжджами і цукром, накрити тарілкою і залишити до появи шапочки, хвилин на 8.
У борошно додати гарбузяне пюре і перемішати. Влити дріжджі, маргарин і вимішати. Потроху всипaти ще приблизно 1 скл. борошна, до отримання м’якого, дещо липкого тіста. Перекласти тісто у змащену маслом миску, накрити плівкою і поставити в тепле місце до збільшення в об’ємі вдвічі, приблизно на 30-60 хв.
Тісто трохи прим’яти і розділити на дві частини. Кожну частину сформувати у невеликий прямокутник. Посипати зеленою цибулею і загорнути рулетом, по широкому краю.
Форми змастити маслом і викласти в них два отриманих рулети. Зверху накрити плівкою і поставити в тепле місце до збільшення в об’ємі вдвічі.
Змазати верх олією і поставити форми з хлібом у розігріту до 200˚C духовку хвилин на 40 чи до рум’яної скоринки. Готовність хліба перевіряється шляхом постукування по нижній скоринці: глухий звук означає, що хліб готовий.

Джерело: jazzedcook.com, Ірина Вайнерман

Мої коментарі:
Тісто я замішувала в хлібопічці, а потім одну частину випікала в духовці, а другу поклала випікатися назад у хлібопічку.
До цибулі я ще додала гілочку черемші.
Хліб вийшов м’який і смачний. Гарбуз не відчувається, а цибуля і черемша надали легкого аромату і пікантного присмаку.

Смачного!



"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
TalochkaДата: Вівторок, 15/03/2011, 17:20 | Сообщение # 5
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
мамця Оксаночко, дуже дякую і буду старатись smile !

Лимонний крамбль з імбирем

Крамбль з апельсинами і ликером

Піссаладьєре (Pissaladière) - прованська піцца

Хліб з червоним вином і червоною цибулею

"Равлики" з баклажанами

Пиріг з молодою капустою та сиром

Хліб заварний

Пиріг із смаженими овочами та сиром «фета»



"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
ir71Дата: Вівторок, 15/03/2011, 17:28 | Сообщение # 6
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Я прийшла на запах....Ух ти ,який аромат...божественний!!!!!

Наталочко,вітаю тебе з відкриттям найкращої темки!!!!Я знаю,я впевнена що саме тут будуть чудові рецепти,привабливі фотографії і неймовірні смакойлики.

Нехай у тебе завжди буде багато гостей, а у господині ніколи не кінчається натхнення!


Це тобі на удачу!!!


 
Яринка-1Дата: Вівторок, 15/03/2011, 17:37 | Сообщение # 7
Яринка-1
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 658
Статус: Offline
Наталочко,з відкриттям темки.Так у тебе гарно
 
УлянкаДата: Вівторок, 15/03/2011, 18:21 | Сообщение # 8
Віват кухар!!!
Группа: Відвідувач
Сообщений: 474
Статус: Offline
Наталю, з відкриттям сторіночки!!! У тебе надзвичайно гарні рецептики, все таке вишукане, МОЛОДЧИНА!!! Це тобі

s
 
цукеро4каДата: Вівторок, 15/03/2011, 19:16 | Сообщение # 9
Віват кухар!!!
Группа: Відвідувач
Сообщений: 362
Статус: Offline
Talochka, ВІТАЮ З ВІДКРИТЯМ ВЛАСНОЇ СТОРІЧНОЧКИ.
НАТХНЕННЯ ТОБІ І УДАЧНИХ ВИПРОБУВАНЬ.


Красива жінка для очей-рай, для душі - пекло, для кишені - чистилище

Я Таня

 
НаталонькаДата: Вівторок, 15/03/2011, 21:32 | Сообщение # 10
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 625
Статус: Offline
Talochka, Вітаю з відкриттям сторінки. Бажаю, щоб завжди було смачно, вишукано та затишно, щої її не оминали гості. І від спілкування на цих кулінарних сторінках залишалися гарні емоції, та бажання дивувави новими смачними шедеврами.
 
ОляДата: Вівторок, 15/03/2011, 22:17 | Сообщение # 11
Віват кухар!!!
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 456
Статус: Offline
І я вітаю Талочку з авторською темкою. smile
Але маю ще запитання. Наталю, звідки ти і де зараз проживаєш? Бо в профілі не побачила. А шукати по форумі не знаю де.
 
оксанкаДата: Вівторок, 15/03/2011, 22:37 | Сообщение # 12
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Наталочко!!! Приєднуюся до привітань, натхнення тобі та удачі!!!

 
MartaДата: Середа, 16/03/2011, 12:06 | Сообщение # 13
кулінар
Группа: Своя людина
Сообщений: 75
Статус: Offline
Talochka , вітаю з відкритям темки!!!! smile smile smile smile smile
 
TalochkaДата: Середа, 16/03/2011, 14:36 | Сообщение # 14
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
ir71, Яринка-1, Улянка, цукеро4ка, Наталонька, Оля, оксанка, Marta
Дівчатонька, любі, я вам усім дуже-дуже вдячна, по-перше, за те, що ви завітали до мене, а по-друге, за такі гарні і щирі побажання.
Я буду старатися не розчарувати вас!

Це вам кожній по букету!

Доступно тільки для користувачів


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
IraДата: Середа, 16/03/2011, 14:49 | Сообщение # 15
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
Talochka, вітаю тебе з власною сторіночкою!!! smile smile
Яка неймовірна краса тут у тебе, ти молодчина, нехай у тебе завжди буде затишно та смачно!!!!! biggrin biggrin biggrin biggrin


 
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Авторські сторінки » Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
  • Сторінка 1 з 49
  • 1
  • 2
  • 3
  • 48
  • 49
  • »
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024