В гості до Ірини
 Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки - Сторінка 8 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Talochka  
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Авторські сторінки » Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
ir71Дата: П`ятниця, 11/03/2011, 16:56 | Сообщение # 1
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
smile

Каталог


 
РосяДата: П`ятниця, 06/05/2011, 14:39 | Сообщение # 106
Гурман
Группа: Своя людина
Сообщений: 107
Статус: Offline
Quote (Talochka)
Лимонний кекс на кефірі

Правду кажуть - не штука приготовити ще треба вміти подати! Кекс через монітор пахне лимоном! Смакота!!! Дякую за рецепт!


 
TalochkaДата: П`ятниця, 06/05/2011, 17:17 | Сообщение # 107
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
А ще мамі на день народження я пекла пиріг з марципаном. (Мама у мене дуже любить марципан )

Чесно кажучи, не знаю, чи варто писати рецепт, бо марципанової маси у нас, на жаль, не продають. Але якщо хтось розживеться марципаном, то "свистіть" - охоче поділюся рецептом. biggrin


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
TalochkaДата: П`ятниця, 06/05/2011, 17:19 | Сообщение # 108
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Росечко, а тобі дякую за такі слова!

"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
ЛесяДата: П`ятниця, 06/05/2011, 17:49 | Сообщение # 109
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Talochka, Ти як завжди на висоті,а те що рідко то нічого страшного .Потім все відшкодуєш.

 
РосяДата: П`ятниця, 06/05/2011, 20:35 | Сообщение # 110
Гурман
Группа: Своя людина
Сообщений: 107
Статус: Offline
Quote (Talochka)
пиріг з марципаном.


Я, я,я хочу рецепт smile smile smile Люблю марципан,він продається в нас але дуже дорогий, я сама роблю! biggrin


 
ir71Дата: П`ятниця, 06/05/2011, 22:04 | Сообщение # 111
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (Talochka)
Лимонний кекс на кефірі

Це рецепт для мене!!!!дякую,Наталю.Я дуже люблю лимонну випічку,просто обожнюю запах і смак кислинки лимона у коржі.


 
оксанкаДата: Субота, 07/05/2011, 20:06 | Сообщение # 112
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Talochka, Ну неперевеошено!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wacko wacko wacko wacko wacko wacko applause applause applause applause applause applause applause applause applause applause

 
zooДата: Понеділок, 09/05/2011, 14:34 | Сообщение # 113
zoo
повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 166
Статус: Offline
Talochka, як завжди суперовооооо!!! І СМАЧНО!!! applause applause applause applause applause applause

Мене звати Тетяна
 
TalochkaДата: Середа, 11/05/2011, 15:45 | Сообщение # 114
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Леся, дякую!
Quote (Леся)
Потім все відшкодуєш.
Домовились!

Quote (Рося)
...я сама роблю!

Ольчику, ти і герой! У такому разі звичайно поставлю рецепт!

Quote (ir71)
Це рецепт для мене!!!!...Я дуже люблю лимонну випічку

Тоді мені вдвічі приємніше!

оксанка,

zoo Дякую, Танюшо!


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
TalochkaДата: Середа, 11/05/2011, 18:28 | Сообщение # 115
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
На вихідних готувала смачну рибку. Ще б пак, сьомга і сама по собі смачна , і щоб її приготувати, чесно кажучи, і великої майстерності не треба . Та все ж напишу рецепт, бо соус доповнив її просто ідеально.

Сьомга в томатно-кокосовому cоусі

на 4 порції:
600 г філе свіжої сьомги (у мене був стейк)
1-2 цибулини
3 зубчики часнику
1 чилі
(не додавала)
2 солодких перці (не додавала)
600 г помідорів (я брала консервовані з банки)
мелений чорний перець
сіль
3 ст. л. олії
1 ч. л. тмину
1/2 ч. л. меленого коріандру
2 ч. л. куркуми
200 мл консервованого кокосового молока

Рибу розділити на 4 порції. Цибулю і часник дрібно нарізати. Солодкий перець і чилі вимити, видалити серцевину і нарізати. Помідори надрізати хрест-навхрест, залити на 30 секунд окропом, облити холодною водою, зняти шкірочку і нарізати шматочками.
Розігріти на сковороді олію і смажити сьомгу по 3 хвилини з кожного боку. Загорнути у фольгу і покласти в тепле місце. У сік на сковороді додати цибулю, часник, чилі і солодкий перець, приправити тмином, куркумою і коріандром. Тушкувати на невеликому вогні 2 хвилини, злегка помішуючи. Додати помідори і тушкувати 5 хвилин. Влити молоко, посолити, поперчити соус і тушкувати ще 2 хвилини. Сьомгу вийняти з фольги, покласти в сковороду із соусом, накрити кришкою і готувати на маленькому вогні ще 3-4 хвилини.
На тарілки покласти спочатку томатно-кокосовий соус, зверху викласти філе сьомги.
Готову страву можна посипати свіжою зеленню або подати із свіжим салатом.
Смачного!

Автор рецепта: Віка-LILLAYA


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
РосяДата: Середа, 11/05/2011, 18:57 | Сообщение # 116
Гурман
Группа: Своя людина
Сообщений: 107
Статус: Offline
Quote (Talochka)
Сьомга в томатно-кокосовому cоусі

Мама рідна чуть слюною не вдавилася, так захотілося тої смакоти хоч монітор гризи ! А ще з таким салатиком рядом!!! Дякую за рецепт!




Сообщение отредактировал Рося - Середа, 11/05/2011, 18:57
 
TalochkaДата: Середа, 11/05/2011, 19:19 | Сообщение # 117
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Оскільки з попереднього рецепту у мене лишилося кокосове молоко, то я вирішила приготувати бланманже.

Бланманже з кокосовим молоком

Милозвучне слово «бланманже» означає пудинг з молока, який згущується крохмалем. Приготувати бланманже дуже просто. Для цього вам знадобиться лишень запастися молоком (або вершками), крахмалем, цукром і ще - не пошкодуйте ароматизаторів (лимонна цедра, дрібка кардамону чи будь-який інший на ваш смак).
Коли ж замість звичайного молока ви візьмете кокосове, то це додасть готовому пудингу трішки екзотичних ноток.

Загальні пропорції інгредієнтів для бланманже такі:
На одну частину молока потрібно взяти одну десяту (10%) частину крохмалю. Цукор і спеції - за смаком. Варто пам’ятати, що будь-які креми, що загущуються крахмалем, слід не тільки довести до кипіння, але й обов’язково прокип’ятити дві-три хвилини, щоб позбутися сируватого крохмального присмаку...

На 2 порции вам потрібно:

• 400 мл кокосового молока (1 банка)
• 40 г кукурудзяного крахмалю
(я брала картопляний)
• 60 г цукру
• 1 чл мигдального екстракту (чи будь-якого іншого ароматизатора)

1. 300 мл кокосового молока довести до кипіння разом з цукром на середньому вогні.
Решту кокосового молока змішати з крахмалем до однорідної пасти.
2. Гаряче кокосове молоко влити в крохмальну суміш, перемішати і все разом перелити назад у ковшик. При безперервному помішуванні довести знову до кипіння і кип’ятити 2-3 хвилини. Суміш повинна стати дуже густою.
3. Зняти пудинг з вогню, додати ароматизатори, розмішати і розлити по формах. Охолодити спочатку при кімнатній температурі, а потім - в холодильнику, протягом кількох годин.
Смачного!

Дівчатонька, десерт незвичний і незвичайний, дуже ніжний на смак, проте дуже простий в приготуванні. Якщо знайдете кокосове молоко, то рекомендую спробувати приготувати. Я додавала мигдальну есенцію, а також лимонний сік. Щодо крохмалю, як написала в самому рецепті, я використовувала не кукурудзяний, а картопляний і ймовірно, що у картопляного крохмалю менша загущуюча здатність, тому його мабуть треба брати трошки більше. У всякому разі я спочатку вилила пудинг у силіконові формочки, але простоявши кілька годин в холодильнику, він у мене так і не загустів настільки, щоб я змогла вийняти його, зберігши форму.
Інформацію про бланманже і сам рецепт я почерпнула в блозі Олени Козирєвої.


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
TalochkaДата: Середа, 11/05/2011, 19:25 | Сообщение # 118
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Рося, дякую! Рецепт, сама бачиш, нескладний, і ти легко зможеш приготувати. Єдине, що ціна на сьомгу/лосось дуже вже кусається angry , тому все-таки страва більше на свято (і не на велику компанію )

"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
ЛесяДата: Середа, 11/05/2011, 19:50 | Сообщение # 119
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Talochka, Хоч бери і не заходь у твою темку,як попадаю сюди відразу падаю в обморок від усієї цієї смакоти(це звісно жарт на рахунок не заходити сюди).Все , тримайте мене бо зараз зжеру монітор happy happy happy

 
оксанкаДата: Середа, 11/05/2011, 21:39 | Сообщение # 120
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Talochka, Я взагалі то вже так би мовити привиииииииииииикаю до твоїх смаколиків wink wink wink але ось друга в мене проблема happy погано вимовляю нові назви, чомусь щелепа відвисає wacko surprised surprised surprised surprised surprised surprised surprised surprised surprised happy happy happy
А взагалі ти як завжди молодчинка!!!


 
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Авторські сторінки » Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024