В гості до Ірини
 Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки - Сторінка 2 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Talochka  
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Авторські сторінки » Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
ir71Дата: П`ятниця, 11/03/2011, 16:56 | Сообщение # 1
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
smile

Каталог


 
TalochkaДата: Середа, 16/03/2011, 17:00 | Сообщение # 16
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Ірочко, дуже тобі дякую за такі теплі, приємні слова!

"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
ЛесяДата: Середа, 16/03/2011, 17:12 | Сообщение # 17
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Наталю,може трохи з запізненням але я теж приєднююся до всіх привітань.Бажаю тобі натхнення,успіхів і процвітання твої сторіночці.



 
TalochkaДата: Середа, 16/03/2011, 17:57 | Сообщение # 18
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Рюмерські пироги

Рюмерські пироги – це пироги, які власне складаються з окремих булочок/пиріжків із різними начинками. І коли розрізаєш такий пиріг, то у розрізі можна побачити усі види начинок. Начинки можуть бути як солодкі, так і несолодкі. Я робила солодкий варіант, і у начинку у мене пішло абрикосове, баклажанове, вишневе, грушеве, малинове та полуничне варення. wacko

Інгредієнти:

Для тіста:

500 г борошна,
250 г молока,
50 г сметани,
50 г вершкового масла або маргарину,
2 яєчних жовтки,
15—20 г дріжджів,
1 ст. ложка цукру, сіль.

Для начинки (варіанти):

- сир, джем, горіхи, мак и т.д.

- фарш: м’ясний, капустяний, рибний, грибний и т.д.

150 г вершкового масла чи маргарину

Важливо, щоб було не менше двох видів начинки.

У молоко покласти сіль, цукор, дріжджі, додати 150 г борошна і яєчні жовтки. Ретельно перемішати і поставити в тепле місце на 1,5—2 год.
У готову опару додати теплу сметану, напіврозтоплене масло або маргарин і борошно, що лишилося. Замісити тісто і поставити його на 1,5—2 години в тепле місце для бродіння. (Заміс і підйом тіста я, як завжди, доручила своїй хлібопічці. biggrin )
Приготувати фарш чи начинку.
Тісто розділити на кульки по 25—30 г (у мене вийшло 31 шт.) і сформувати з них пиріжки з фаршем.
Окунути їх у розтоплене масло чи маргарин і щільно викласти шарами у підготовлену форму. (Я викладала пиріжки в форму і змащувала пензликом маслом.) Взагалі-то для цього пирога використовується спеціальна металічна форма з отвором. Її можна замінити формою для кексів - тефлоновою чи силіконовою. Але я пекла взагалі у звичайній роз’ємній формі без отвору.
Чергуючи шари пиріжків з різними начинками, форму наповнити на 2/3 об’єму і помістити в тепле місце для підйому.
Пиріг випікати в духовці при температурі 180—200°С.

Хоча я і написала, що пиріг гарно дивиться у розрізі, але чомусь його хочеться саме не різати, і відламувати окремим булочками, гадаючи, яка ж начинка випаде. biggrin А коли джем іноді трішки витече з пиріжків і просочить тісто - ммм! good

Смачного!


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
AntaliaДата: Середа, 16/03/2011, 18:07 | Сообщение # 19
ніхто
Группа: Заблоковані
Статус: Offline
Наталочко, я також як той пізній Іван з поздоровленнями. Але як то кажуть краще пізно, ніж ніколи.У тебе відчуваєш себе у дорогому ресторані. Наталочко, бажаю тобі натхнення і задоволення від своєї роботи! Ну...і вдячних тобі гостей.
Прикрепления: 9305182.gif (85.4 Kb)
 
PavlukДата: Середа, 16/03/2011, 18:19 | Сообщение # 20
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Talochka, ти молодчина. В тебе завжди смачно і красиво. Я приєднуюсь до всіх привітань. Натхнення тобі "Вагон" та терпіння "фіру" smile


 
IraДата: Середа, 16/03/2011, 18:43 | Сообщение # 21
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
Ти,справжня майстриня dry dry dry dry МОЛОДЕЦЬ!!!!!!!

 
TalochkaДата: Четвер, 17/03/2011, 09:37 | Сообщение # 22
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Леся
Лесю, такі гарні побажання я приймаю завжди! Дякую!
Antalia
Анечко, що ти, ніякий ти не пізній, і не Іван! happy smile Дякую за вітання! Таким гостям я завжди рада!
Pavluk
Танюша, дякую і за вагон, і за фіру! biggrin
Ira
Іринко, дякую! Хоча я - не майстриня, я лише вчусь. smile


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
Оленка14Дата: Четвер, 17/03/2011, 10:09 | Сообщение # 23
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 526
Статус: Offline
Наталя приєднуюсь до привітань! Натхнення тобі на кухні і гарного настрою! smile smile smile
 
Яринка-1Дата: Четвер, 17/03/2011, 10:37 | Сообщение # 24
Яринка-1
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 658
Статус: Offline
Quote (Talochka)
Рюмерські пироги

Дуже гарний рецепт
 
TalochkaДата: Четвер, 17/03/2011, 12:27 | Сообщение # 25
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Оленка14 Дуже дякую, Оленко! smile
Яринка-1, дякую! Нескладний, але цікавий. biggrin


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
TalochkaДата: Четвер, 24/03/2011, 11:41 | Сообщение # 26
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
У темі "По наших рецептах" я писала, що на минулих вихідних пекла Ірин ir71 торт "Ніжність" аж в трьох екземплярах. Оскільки над одним з цих екземплярів я особливо "познущалася", то мабуть варто оформити ці "модифікації" Іриної "Ніжності" окремим рецептом. Отже,
Торт "Кавова ніжність"
Автор і натхненник: ir71 smile
Модифікатор: Talochka smile



Бисквіт на окропі:
4 яйця
1 скл. цукру
1 скл. борошна
1 ст. л. порошку до печива
1 ст. л. олії
3 ст. л. окропу
ваніль

Яйця збити з цукром до гарного солом’яного кольору (збивати близько 15хв).
Всипати борошно, просіяне з розпушувачем, ваніль і вимішати лопаткою методом складання (в одну сторону).
Влити 3 ст.л. окропу, відразу швидко мішаючи, і 1 ст. л. олії, теж легко вимішати. Влити все у застелену пергаментом форму (розмір тортівниці 22см) і випікати до готовності. Охолодити, розрізати на три коржі і дуже добре просочити:

Для просочування коржів:
1 чашка міцної, дуже солодкої кави
2 ст.л. коньяку

Крем масляно-заварний на основі молочного шоколаду:
100 гр молочного шоколаду
2,5 ст. л. борошна
250 гр молока
150 гр цукру
200 гр масла
ванільний цукор
1 ст.л. солодкого розчину кави
1 ст.л. коньяку

Вилити в кастрюлю молоко, всипати борошно і добре вимішати. Додати цукор і поставити на водяну баню.
Довести суміш до кипіння і варити на маленькому вогні до загустіння, постійно помішуючи.
Зняти кастрюлю з бані і зразу додати шоколад.
Перемішати до повного розчинення шоколаду і повністю остудити. Збити м’яке масло міксером до білого, додати ванілін. Поступово додати в масло шоколадну масу і каву з коньяком. Збити до однорідності.

Просочені коржі змастити кремом і прикрасити за бажанням.
Смачного!


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
Зоряна9810Дата: Четвер, 24/03/2011, 11:50 | Сообщение # 27
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
чую смак кавового крему...я його так люблю. все відрізала шматочок і побігла смакувати.

 
ir71Дата: Четвер, 24/03/2011, 11:56 | Сообщение # 28
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (Talochka)
то мабуть варто оформити ці "модифікації" Іриної "Ніжності" окремим рецептом

Молодчинка,що саме так і зробила.По по суті смак і рецепт вийшли зовсім інші.А тепер я тобі дякую за чудовий рецепт і звичайно твоєю ідеєю скористаюся!


 
TalochkaДата: Четвер, 24/03/2011, 11:56 | Сообщение # 29
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Зорянчику, прибігай ще й за добавкою! biggrin
Я кавовий смак у десертах теж дуже люблю.


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
TalochkaДата: Четвер, 24/03/2011, 12:00 | Сообщение # 30
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
ir71 Ірусь,

"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Авторські сторінки » Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024