В гості до Ірини
 Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки - Сторінка 30 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Talochka  
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Авторські сторінки » Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
ir71Дата: П`ятниця, 11/03/2011, 16:56 | Сообщение # 1
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
smile

Каталог


 
оксанкаДата: Вівторок, 29/01/2013, 13:43 | Сообщение # 436
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Quote (Talochka)
Оладки з гарбузa
я  якась  розсіяна... sorom як  я    могла  таку  смакоту  пропустити, то  для  моєї  мами  вона  в  нас  обожнює  гарбуз  і все  що  з  ним  пов’язане da-38 дякую  Наталочко!!!


 
Окса-70Дата: Середа, 30/01/2013, 18:08 | Сообщение # 437
кулінар
Группа: Заблоковані
Сообщений: 79
Статус: Offline
Quote (Улянка)
В морозильный камері було трохи гарбузяного пюре. Цього разу пустила його на оладки:

Talochka,ваші фото завжди такі вдалі,таке враження.що ці апетитні оладки прямо перед очима.Смакота!!!!!!!!!!
 
TalochkaДата: Четвер, 31/01/2013, 17:28 | Сообщение # 438
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
oксанцю, нічого ти не пропустила! Рецепти в мене з теми не тікають s11822 - так що можеш потішити маму оладками. poceluy-267
Окса-70, дуже дякую за такі слова!

Дівчатонька, як і обіцяла, хочу запропонувати вам цікавий варіант морквяного пирога. До його складу входить лише 3 ст. ложки олії (вдалий варіант для тих, хто слідкує за калоріями), а текстура соковита і ніжна. Але, як ви уже зрозуміли з назви, в рецепті пирога є не лише морква, але й мій любимий імбир. Тому для мене вже завдяки цьому пиріг привабливий: вогкий, насичений, а шматочки імбиру дають трішки пекучий післясмак! Але звичайно, якщо ви не любите «гострі» відчуття, то імбиру можна взяти і менше. podmigivaniya-118

Шотландський морквяно-імбирний пиріг



На форму 20 см
Інгредієнти:
225 г борошна (я брала 50% цільнозернового і 50% звичайного)
1 ч.л. розпушувача
1 ч.л. соди
2 ч.л. меленого імбиру
0,5 ч.л. солі
175 г коричневого цукру
350-400 г тертої моркви
2-4 см свіжого кореня імбиру
50г зацукрованого імбиру + трохи для оздоблення за бажанням
150 г ізюму
2 яйця
3 ст.л олії без специфічного запаху
сік і цедра 1 апельсина
трохи вершкового масла для змащування форми


Для крему:
300 г вершкового сиру
3-4 ч.л. цукрової пудри
1 ч.л. ванільної ессенції
1 ч.л. апельсинового лікеру «Куантро» (Cointreau)




1. Духовку розігріти до 170°С. Форму для випікання змазати маслом і застелити папером для випікання.
2. Моркву очистити і натерти на дрібній тертці, сік не зливати.
3. Свіжий імбир очистити і натерти на дрібній тертці, щоб не лишилося волокон.
4. Ізюм вимити і обсушити, зацукрований імбир нарізати дрібними кубиками.
5. В окрему миску просіяти борошно, розпушувач, соду, сіль і мелений імбир.
6. Яйця збити з цукром і додати апельсиновий сік і олію.
7. Змішати борошно з яєчною сумішшю, додати ізюм, свіжий и зацукрований імбир, моркву і цедру апельсина.
8. Викласти тісто в форму і випікати 50-75 хвилин, поки зубочистка не буде виходити сухою і чистою з центра пирога.
9. Для крему: змішати всі інгредієнти і збити міксером.
10. Готовий пиріг остудити і покрити кремом. Поставити в холодильник до подачі.
11. Для оздоблення можна використати шматочки зацукрованого імбиру.



Cмачного!


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя


Сообщение отредактировал Talochka - П`ятниця, 01/02/2013, 01:04
 
ОливкаДата: Четвер, 31/01/2013, 22:42 | Сообщение # 439
Гурман
Группа: файна газдиня
Сообщений: 110
Статус: Offline
Наталочко, ти як завжди маєш чим нас здивувати. Смачний пиріг та ще й такий багатий і родзинки, і імбир, і апельсини, і морква, одні вітаміни. da-38

Я ОЛЯ!
 
TalochkaДата: П`ятниця, 01/02/2013, 00:52 | Сообщение # 440
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Оливка Олю, дяку тобі! poceluy-267 Ага, якщо без випічки ніяк, то хай хоч трохи корисною вона буде. Тим паче, що смак від цього не страждає, а навіть навпаки. podmigivaniya-118

"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
LILEJAДата: П`ятниця, 01/02/2013, 17:28 | Сообщение # 441
LILEJA
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 1139
Статус: Offline
Talochka, так можна цілими днями сидіти і любуватися твоїми фотографіями, читати цікаві рецепти, заодне і історію кулінарії потрошки вивчати. Ти просто М О Л О Д Е Ц Ь!!! 023 s1468

 
ir71Дата: П`ятниця, 01/02/2013, 22:20 | Сообщение # 442
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (LILEJA)
так можна цілими днями сидіти і любуватися твоїми фотографіями
я сюди захожу за натхенням.Після перегляду відразу апетит пробуджується poceluy-267


 
TalochkaДата: Понеділок, 04/02/2013, 13:24 | Сообщение # 443
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
LILEJA, . Лілю, дуже дякую!

ir71 Ірусю, а я впевнена, що для всіх нас на форумі справжнє джерело натхнення - це твої роботи на головній!


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
МарянаДата: Вівторок, 05/02/2013, 21:53 | Сообщение # 444
Віват кухар!!!
Группа: Заблоковані
Сообщений: 504
Статус: Offline
Talochka, а у рецепті Сьомга в томатно-кокосовому cоусі - помідори можна дадати такі як вдома консервуємо чи треба купляти?

 
TalochkaДата: Понеділок, 18/02/2013, 14:23 | Сообщение # 445
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Маряна, мені дуже шкода, що через свою відсутність на форумі я лише сьогодні побачила твоє запитання, яке мабуть уже втратило свою актуальність. dymae
Я брала помідори куплені, тому що консервовані вдома - це або мариновані, або квашені, а тут в рецепті взагалі бажано свіжі, тому я і взяла покупні, тому що вони більше подібні до свіжих. privetstvie-197


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
TalochkaДата: Понеділок, 18/02/2013, 17:50 | Сообщение # 446
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Про мою любов до випічки з румбамбаром ви можете судити самі із мого каталогу. Крім того, ще минулої зими я переконалась, що ревінь можна успішно заморожувати, щоб взимку повернути собі на кілька митей відчуття літа, смакуючи пиріг/тарт чи крамбль з цими смачними кисленькими стеблами. Саме це я власне і зробила на минулих вихідних. Можливо хтось, як і я, має морожений румбамбар (правда тут треба нарізаний не кубиками, а цілі стебла), тоді рецепт буде доречним, а якщо ні, то будемо чекати літа (скільки там вже лишилось podmigivaniya-118 ).

Перевернутий пиріг з ревенем і мигдалем



Нам потрібно на прямокутну форму зі стороною 22 см:

500 г ревеня
100 г цукру

Для тіста:
100 г борошна
60 г меленого мигдалю
(я брала навпіл з грецькими горіхами)
1/4 ч.л. озпушувача
3 яйця
100 г цукру
50 г масла + 10 г для змазування форми
1 ч.л. ванільного цукру




Приготування:
Форму для випікання змазати маслом. Ревінь вимити, обсушити, очистити і нарізати смужками по довжині або по ширині форми.
Нарізаний ревінь покласти у велику сковороду (чи форму), посипати 50 г цукру і тушкувати 5 хвилин на повільному вогні, час від часу перевертаючи. Перекласти ревінь в інший посуд. У сік, що утворився при тушкуванні, додати 50 г цукру і варити на повільному вогні 2 хвилини. Вогонь збільшити і карамелізувати цукор (5 - 7 хвилин).
Карамель влити в форму і викласти на неї ревінь.
Приготувати тісто. Масло розм’якшити. Збити яйця з цукром і ванільним цукром добіла і збивати, поки маса не збільшиться в об’ємі. Додати розм’якшене масло. Порціями, не припиняючи збивати, підмішати борошно, мигдаль і розпушувач.
Тістом залити викладений у форму ревінь і випікати 25 - 30 хвилин. Пиріг перевернути на сервірувальне блюдо.

Нам було смачно, чого і вам бажаю! podmigivaniya-118


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
оксанкаДата: Понеділок, 18/02/2013, 23:15 | Сообщение # 447
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Цитата (Talochka)
(скільки там вже лишилось
ага  кілько  тої   smehs-260 зими

Цитата (Talochka)
Перевернутий пиріг з ревенем і мигдалем
сама  назва  про  все  говорить,   da-38 доречі вже  був  час засумувати  за  твоїми  смачнючими  фотками emocii-160


 
ЛесяДата: Вівторок, 19/02/2013, 14:55 | Сообщение # 448
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Talochka, Наталю!!!!!!!!!!!!!! 023 У тебе як і завжди,можна вдавитися слюньою переглядаючи твої фото з рецептами.

 
Зоряна9810Дата: Вівторок, 19/02/2013, 15:07 | Сообщение # 449
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Цитата (Talochka)
Перевернутий пиріг з ревенем і мигдалем
я вже хочу літа і такого пляцка. бо забула наморозити ревеню...


 
TalochkaДата: Вівторок, 19/02/2013, 17:55 | Сообщение # 450
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Цитата (оксанка)
ага кілько тої зими

Ага, так і я про те ж!
Леся
Цитата (Зоряна9810)
я вже хочу літа ...

Зоряна9810, скоро буде (див. Оксанчину цитату)!


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Авторські сторінки » Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024