В гості до Ірини
 Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки - Сторінка 39 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Talochka  
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Авторські сторінки » Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
ir71Дата: П`ятниця, 11/03/2011, 16:56 | Сообщение # 1
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
smile

Каталог


 
TalochkaДата: Вівторок, 26/11/2013, 14:26 | Сообщение # 571
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Хоча за вікном зима, але я ще раз нагадаю вам про літо. Бо цей пиріг для мене – справжня "квінтесенція" літа, де жовто-помаранчевий колір символізує тепло і сонце. Пиріг ніжний і
ароматний, з кислувато-солодким смаком абрикосів у поєднанні з фундуком і вершково-коньячним кремом. Хоча зараз його спекти не вдасться, але щоб рецепт не загубився, вирішила таки його поставити, не чекаючи настання літа.  :podmigivaniya-118:


Пиріг з абрикосами і фундуком




Інгредієнти:
Для тіста:
- 300 г борошна
- 150 г вершкового масла чи маргарину
- 150 г цукру

- 3 яйця
- півчайної ложки ванільного цукру

- дрібка солі
- 2 ст. л. коньяку
- 1,5 ч. л. розпушувача
- 3 ст. л. молока

Для начинки:
- 500 г абрикосів
- 2 яєчних жовтки
- 40 г цукру

- 20 г вершкового пудингу
- 150 мл вершків

- 200 г подрібнених лісових горіхів
- 1,5 ст. л. коньяку




Приготування:
Вершкове масло чи маргарин кімнатної температури збити з ванільним цуром, сіллю і цукром
в піну. Поступово додати яйця, а потім коньяк.
Борошно змішати з розпушувачем, просіяти і замісити тісто.
При потребі влити трохи молока. Тісто повинне не стікати, а "відвалюватися" з ложки.
Форму змазати маслом і викласти в неї тісто.

Приготувати начинку: абрикоси очистити від кісточок, порізати на часточки.
Яєчні жовтки перетерти з цукром. Збити охолоджені вершки.
З’єднати вершки з яєчною сумішшю, вмішати вершковий пудинг, подрібнені лісові горіхи
і коньяк. На тісто рівним шаром викласти абрикоси, а зверху - начинку.
Випікати у розігрітій до 175 градусів духовці близько 45 хвилин.



Смачного!


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя


Сообщение отредактировал Talochka - Вівторок, 26/11/2013, 14:34
 
TalochkaДата: Середа, 27/11/2013, 15:32 | Сообщение # 572
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Хочу поділитися з вами ще одним рецептом хліба, вірніше, хлібних рогаликів. Причому рогалики ці корисні, так як до їх складу, окрім звичайного борошна, додається ще півсклянки висівок і півсклянки борошна грубого помелу.

Булочки з висівками



1,1/4 ст.л. сухих дріжджів
1 ч.л. цукру
1,1/4 склянки теплого молока
 (чи води)
60 г масла
1,5 ч.л. солі
0,5 склянки пшеничних висівок
0,5 склянки пшеничного борошна грубого помелу
3 склянки звичайного пшеничного борошна
білок+1 ст.л. води
для змащування

зерна кунжуту для посипки



Дріжджі змішати з цукром і половиною кількості молока, дати постояти 10 хвилин.
Змішати обидва види борошна, додати висівки та сіль, перемішати.
Масло розтопити, додати до борошна, розтерти руками, додати дріжджову суміш і залишок молока. Замісити некруте, але не липке тісто*. Залишити підніматисяна 1 год.
Тісто розділити на 5 частин, кожну розкачати в прямокутник товщиною 0,5 см, потім скачати рулетом, защипатикраї і трохи розкачати в "ковбаску". Зробити поперечні надрізи і дати підійти 30-40 хвилин.
Змазати білком, змішанним з водою, посипати кунжутними зернами і випікати в гарячій духовці при 190 градусах приблизно півгодини або до зарум’янювання.

*У мене тісто стандартно в ХП.



Смачного!


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя


Сообщение отредактировал Talochka - Середа, 27/11/2013, 15:33
 
оксанкаДата: Середа, 27/11/2013, 20:07 | Сообщение # 573
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Ось і  знову  запрацювала  наша  улюблена  авторська  сторінка!!!  Talochka, ми  скучили за  тобою!!! obyatiya-87

 
TalochkaДата: П`ятниця, 29/11/2013, 19:27 | Сообщение # 574
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
оксанка, дякую! Я теж!  obyatiya-87

Я якось ніколи не купувала журавлину, хоча і знала про її користь і часто зустрічала рецепти з нею.
Але в цьому році, мабуть, урожай її у нас вдався, тому що от уже, певно, більше місяця на базарі дуже багато цієї ягоди продається. Так що нарешті я теж купила журавлину. Я знала, що з журавлини готують варення і соуси, котрі добре поєднуються з м’ясними стравами. Але ви ж знаєте, я – не надто великий м’ясоїд, і тому мені, в першу чергу, були цікаві рецепти випічки з журавлиною. В результаті пішла и моя журавлина і в гарбузяний кекс, і в галету, а з останньої частини, щолишилась, я таки зварила соус, але строго цілеспрямовано – для використання його замість крему чи начинки для меренг.

Меренги з журавлиною



Інгредієнти:
200 г цукру
6 білків (від яєць середнього розміру)
дрібка солі (я її завжди додаю, коли збиваю білки)

Розігріти духовкудo 140°C.
Висипати цукор на деко і відправити в духовку хвилин на 30. (Такий трюк я підгледіла у Найджела Слейтера - британського шеф-повара,письменника і телеведучого. Він радив підігрівати цукор в духовці, щоб теплий цукор швидше розчинявся в білках. Але зізнаюся, що мені цей прийом не допоміг. Білки, на жаль, у мене так і не збились до твердих піків. Я безумовно звинувачую в цьому не нагрітий цукор, а вочевидь щось не те у мене було з білками.)
Збити білки, додаючи теплий цукор. Збивати до утворення твердих піків. Застелити деко папером для випічки. Викласти ложкою збиті білки і випікати в духовці 30-35 хвилин. Готові меренги з’єднати попарно соусом з журавлини.

Журавлиновий соус
680г журавлини
250 мл води
90 г цукру
1 ч.л. молотої кориці
3 ст.л. рому чи коньяку
Помістити всі інгредієнти у невеликий сотейник і довести до легкого кипіння. Готувати, поки ягоди журавлини не почнуть лопатися. Охолодити і викладати між двома штуками меренг.



Мої коментарі: як я уже написала вище, мої білки відмовились збиватися в круту піну, тому і меренги вийшли такі плоскі (а правильніше сказати зовсім не вийшли). А взагалі у того ж Найджела Слейтера меренги робляться дещо більшого розміру (якщо білки добре збиті, то готові меренги і набагато вищі виходять) і не склеюються попарно, а в центрі кожної робиться (проломлюється) заглиблення і туди викладається журавлиновий соус. Думаю, що обов’язково спробую ще і в такому варіанті. Бо саме поєднання солодкого безе з кислинкою журавлини мені дуже сподобалось.



Смачного!


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя


Сообщение отредактировал Talochka - П`ятниця, 29/11/2013, 19:30
 
LILEJAДата: П`ятниця, 29/11/2013, 23:40 | Сообщение # 575
LILEJA
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 1139
Статус: Offline
О, а я любитель журавлини. І від такого десерту точно б не відмовилася!!!  emocii-160

 
TalochkaДата: Субота, 30/11/2013, 00:29 | Сообщение # 576
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
LILEJA, тоді з радістю пригощаю!  podmigivaniya-118

"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
КсюшаДата: Субота, 30/11/2013, 15:36 | Сообщение # 577
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Talochka, які ж вони апетитні,просто так і хочеться скуштувати.Ти нас як завжди балуєш.Дякуємо за смачні фото і рецепти

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
_uliana_88Дата: Субота, 30/11/2013, 18:22 | Сообщение # 578
_uliana_88
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 624
Статус: Offline
Talochka, булочки супер, меренги,пиріг...все таке апетитне... така смакота!!! із задоволенням би спробувала podmigivaniya-118 дякую за смачнющі рецептики!
 
TalochkaДата: Вівторок, 03/12/2013, 21:45 | Сообщение # 579
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Ксюша_uliana_88
Дякую вам, дівчатонька, за такі приємні слова! 


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
TalochkaДата: П`ятниця, 06/12/2013, 17:23 | Сообщение # 580
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
У цій темі я давала уже не один капустяний пиріг. Але для тих, хто любить пироги з капустою, їх багато не буває. Тому сьогодні ділюся ще одним черговим! До того ж виглядає він симпатично – завдяки перепелиним яйцям.

Тарт з капустою і перепелиними яйцями



Що потрібнодля тіста:
Борошно пшеничне - 100 г,
Боошно житнє - 100 г,
Масло вершкове холодне - 120 г,
Сіль - дрібка,
Розпушувач - 1 ч.л.,
Яйце - 1 шт.,
Вода холодна - 1 ст.л.


Що потрібно для начинки:
Капуста - 500 г,
Цибуля - 1 шт.,
Сир тертий –
 50-70 г,
Яйця - 3 шт.,
Сметана 20 %  - 100 г, 
Сіль, перець чорний мелений –за смаком,
Борошно - 1 ст.л.,
Яйця варені
 перепелині - 8 шт.
Олія - 2-3 ст.л.



Приготування:

1. Пшеничне і житнє борошно всипати в чашу блендера з насадкою "ніж", додати сіль, розпушувач, холодне масло, нарізанекубиками. Подрібнити на крихти.
Додати яйце і холодну воду, замісити тісто.
Тісто розкачати і викласти в змазану форму для тарту d=28 см, наколоти дно тіста виделкою.Форму з тістом поставити в нагріту до 180°C духовкуна 12 хвилин.
Готовий корж вийняти з духовки і відставити вбік.

2. Тонко нашинкувати капусту.

3. Цибулину розрізати навпіл, нашинкувати на тонкі напівкільця.

4. В сотейнику нагріти 2-3 ст.л. олії, додати цибулюі пасеруватикілька хвилин до м’якості.
До цибулі додати капусту, якщо треба, налити кілька столових ложок води, закрити кришкою і тушкувати 20-25 хвилин, періодично помішуючи. Капусту посолити, поперчити за смаком.

5. Тушковану капусту перекласти в миску, додати 1ст.л. борошна, перемішати.
Додати нарізаний кріп, натертий сир. Збити яйця, влити до них сметану,перемішати, додати до капустяної начинки. Посолити, поперчити, перемішати.
Pівномірно розподілити начинку на основу з тіста. Розкласти зверху половинки яєць. Випікати 30 хвилин, або поки поверхня не стане золотистого кольору.



Смачного!


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя


Сообщение отредактировал Talochka - П`ятниця, 06/12/2013, 17:25
 
IraДата: П`ятниця, 06/12/2013, 21:47 | Сообщение # 581
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
Talochka, і де б я ще српробувала стільки всякоїсмакоти.... коли не на твоїй кухні! Аромати розносяться повсьому форуму! Шикарне виконання!!!

 
TalochkaДата: Субота, 07/12/2013, 01:25 | Сообщение # 582
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Іринко, тебе я завжди рада бачити у себе на кухні! 

"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
TalochkaДата: Середа, 11/12/2013, 18:01 | Сообщение # 583
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Продовжую ділитися рецептами,які готувала ще влітку. Але так як цей пиріг не з сезонними фруктами, то його спокійно можна приготувати і зараз. (Лимони зараз навіть дешевші, ніж влітку,
правда яйця зате дорожчі. )

Лимонний пай з меренгою



Для тіста:
·                     170 г просіяного борошна
·                     80 г масла
·                     80 г цукру
·                     1 яйце
·                     дрібка солі

·                     ванільний екстракт

Для лимонної начинки:

·                     Сік з 2-х лимонів
·                     1 ст. л. лимонної цедри
·                     3 ст.л. кукурудзяного крохмалю
·                     2 ст.л. молока
·                     1 склянка води
·                     3 яєчних жовтки
·                     80 г цукру
·                     2 ст.л. вершкового масла


Для меренги:

·                     3 яєчних білки
·                     80 г цукрової пудри
·                     дрібка солі




Приготування:

1. Збийте масло з цукром до кремової текстури.
2. Додайте яйце, перемішайте. Просійте борошно, додайте сіль і ванільний екстракт. За необхідністю додайте 1-2 ст.л. холодної води. Знову перемішайте.
3. Форму змажте маслом чи застеліть папером для випічки (Я для перестрахування роблю і те, і інше). Розподіліть тістопо формі, наколіть виделкою, поставте в холодильник приблизно на 1 год.
4.  Нагрійте духовку до 180 гр. Випікайте 15-20 хвилин.

Для лимонної начинки:
5. Змішайте в каструлі цукор, кукурудзяний крохмаль і лимонну цедру.
6.  Поступово додайте лимонний сік. Потому додайте воду.
7.  Нагрійте на середньому вогні, постійно помішуючи, і доведіть до загустіння,але не кип’ятіть! Зніміть з вогню, коли суміш вже от-от закипить. Додайте масло.
8.  Розітріть жовтки з молоком. І поступово вмішайте в лимонну суміш.
9.  Поверніть каструлю на середній вогонь. Варіть 1-2 хвилини, постійно помішуючи,до загустіння суміші. Зніміть з вогню і відставте в сторону, поки будете займатися меренгою.

Для меренги:
10. На середній швидкості збивайте білки до м’яких піків, хвилин 5.
11. Додайте цукор і дрібку солі. Збивайте ще 5- 8 хвилин - до стійких піків (перевірте стійкість, перевернувши чашу доверху дном).
12. Переконайтесь, що цукор повністю розчинився, потерши пальцями меренгу.




Збирання:
13. На спечений корж викладіть теплу лимонну начинку. Зверху викладіть меренгу(можна за бажанням ложкою чи виделкою зробити якісь візерунки).
14. Випікайте 15-20 хвилин при 150 градусах - до легкої рум’яності меренги.
15. Остудіть пай.




Смачного!
Пиріг дуже смачний! Ніжний лимонний крем на хрумкому пісочному тісті і під шапкою повітряної солодкої меренги - це чудо нікого не лишить байдужим!


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя


Сообщение отредактировал Talochka - Середа, 11/12/2013, 18:05
 
LILEJAДата: П`ятниця, 13/12/2013, 00:34 | Сообщение # 584
LILEJA
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 1139
Статус: Offline
Який привабливий яскравий пиріг!  s3153

 
_uliana_88Дата: П`ятниця, 13/12/2013, 23:34 | Сообщение # 585
_uliana_88
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 624
Статус: Offline
Talochka,  які шедеври, так все апетитно, так і хочеться спробувати usmishka
 
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Авторські сторінки » Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024