В гості до Ірини
 Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки - Сторінка 42 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Talochka  
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Авторські сторінки » Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
ir71Дата: П`ятниця, 11/03/2011, 16:56 | Сообщение # 1
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
smile

Каталог


 
оксанкаДата: Вівторок, 03/06/2014, 17:06 | Сообщение # 616
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Цитата Talochka ()
Тахіна — це
...дякую  що  пролила  промінчик  знання...бо  чесно,то  навіть  не  знала  і  не чула sorom
Дякую  за  чудові рецепти  і  розяснення....


 
TalochkaДата: Вівторок, 03/06/2014, 17:35 | Сообщение # 617
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Зате тепер, коли потрапиш до турків чи арабів, то вже будеш знати! usmishka


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
TalochkaДата: Четвер, 05/06/2014, 13:12 | Сообщение # 618
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Дуже простеньке печиво. Але іноді і такого хочеться: простого і, що швидко готується. privetstvie-197

Печиво з курагою



Інгредієнти:

150 г м’якого вершкового масла
3/4 скл. цукру
1 яйце
1/2 скл. кокосової стружки
1-1.5 скл. борошна
3/4 скл. порізаної на невеликі шматочки кураги
1 ч.л. ванільної есенції
Цукрова пудра для посипки


Приготування

Масло збити з цукром. Додати яйце.
Додати решту інгредієнтів. Замісити тісто.
З тіста сформувати ковбаску діаметром 5 см і охолодити її в холодильнику протягом 30 хв.
Розрізати ковбаску на кругляшки товщиною 1 см.

Випікати печиво в попередньо разігрітій до 180° духовці протягом 15-20 хв.
Охолоджене печиво посипати цукровою пудрою.

Смачного!

Мій коментар: У мене не вийшло сформувати ковбаску з тіста, і я просто відщипувала тісто, викладала на деко і трішки приплюскувала. Тому форма мого печива, м'яко кажучи, не ідеальна. sorom Але, думаю, для домашнього печива це можна пробачити. І пудрою я також не присипала.


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
IraДата: П`ятниця, 06/06/2014, 12:28 | Сообщение # 619
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
Talochka, і знову смакота і красота!!!!! Дякую спробувала всього потроху...СМАКОТА!!!!! poceluy-267

 
TalochkaДата: П`ятниця, 06/06/2014, 16:54 | Сообщение # 620
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Іринко, дякую тобі щиро! poceluy-267

"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
TalochkaДата: Вівторок, 10/06/2014, 15:33 | Сообщение # 621
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Все-таки вирішила у себе в темі дати рецепт тієї страви, яка так страшно виглядає у мене на фото, але яка є такою декадентсько-смачною для мене.

Камамбер у листковому тісті



На 2 порції:
1 головка (250 г) сиру брі або камамберу
250 г листкового тіста
1 яйце


Соус*:
250 г полуниці

50 г цукру

Полуницю вимити. Покласти разом з цукром в рунделик, влити 100 мл води.
Довести до кипіння і зразу ж зняти з вогню. Дати охолонути.
Перелити ягоди разом з рідиною в блендер і перетерти в пюре. (Потім ще можна
перетерти через сито.)
* Соус може бути не лише полуничним, а і з іншиих ягід. А я взагалі брала полуничне варення.

Тісто розкачати на присипаній борошном поверхні в тонкий пласт.
Вирізати з нього 1 круг такого ж діаметру, як круг (головка) сиру (для розмітки можна використати кришку від коробочки з-під сиру) і 2-ий круг діаметром на 5-7 см більшим.
Покласти сир на великий круг з тіста, на сир покласти менший круг тіста. Вільні краї нижнього круга підняти доверху і з’єднати з верхнім кругом (можна якось фігурно заліпити «косичкою» чи, як вареники).
 
Змазати злегка збитим яйцем (жовтком) и поставити у розігріту до 200 градусів духовку на 20 хвилин.
Відразу ж подати до столу з полуничним соусом.

Смачного!


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
TalochkaДата: Четвер, 12/06/2014, 15:49 | Сообщение # 622
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Цей рецепт у мене ще з минулого року. І готувала його не один раз. Так як сезон баклажанів уже незабаром, то наполегливо рекомендую.

Гратен з баклажанiв



На 4 порції нам потрібно:

- 2-3 крупних баклажани
- 1 цибулина
- 6 зубчиків часнику
- 3-4 середніх помідори
- 50-80 г пармезану (тертого)
- 1 ч.ложка томатної пасти
- сіль, перець, оливкова олія
- кілька листочків базиліку


Часник злегка розчавити і обсмажити у невеликій кількості олії. Додати нарізану цибулю і потушкувати, як кажуть "до запаху". Кинути порізані на шматочки помiдори, зменшити вогонь і тушкувати хвилин 15. Посолити і поперчити. Якщо вони не дуже соковиті - додати трохи води чи овочевого бульйону.

Баклажани очистить від шкірки, наріжте кружальцями, надсічіть їх легенько "сіточкою", присоліть. Обсушіть, поперчіть і відправте на розігріту сковороду з оливковою олією і часником.

Коли вони з одного боку підсмажаться - переверніть і трохи посипте тертим пармезаном.

Поки баклажани обсмажуються, перекладіть частину уже добре підсмажених помідоров на сковороду, випарте зайву рідину, додайте томатну пасту і дайте їй добре карамелізуватися.

Змажте форму для запікання оливковою олією і викладіть на дно помідори.
Зверху укладаємо (на́хлистом) обсмажені баклажани. Якщо вони зовсім не солоні - трохи посоліть.

Злегка знову присипаємо пармезаном.

Рештки тушкованиих помідорів протираємо крізь сито і отриманою рідиною заливаємо баклажани.
Якщо треба - солимо і перчимо.
Уже більш щедро посипаємо сиром.
І відправляємо під гриль або у розігріту до 220 духовку, до рум’яної скоринки.

Прикрашаєм тим’яном чи будь-якою іншою зеленню.



Якщо у вас є кабачки - можна їх запекти за таким же принципом.
Та і кабачки з баклажанами - прекрасне поєднання. Перекласти їх шарами, як овочеву лазанью.



"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
TalochkaДата: П`ятниця, 13/06/2014, 16:16 | Сообщение # 623
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Хліб теж із старих рецептів, але смачний, тому і ділюся з вами рецептом.

Хлiб з висівками і насінням льону



Продукти для ХП:
1,5 склянки теплої води
3,5 склянки борошна
0,5 склянки пшеничних висівок
2 ст.л меленого лляного насіння + 2 ч.л. цілого
2 ч.л. солі
4 ст.л. цукру
2 ст.л. олії
2 ч.л. сухих дріжджів


Приготування (власне, як там приготування, коли все готує хлібопічка podmigivaniya-118 ):
Закласти інгредієнти в послідовності, зазначеній в інструкції до вашої ХП.
Повністю остудити на решітці і тільки потім нарізати.



Мій коментар: Насіння льону я не молола, а цукор замінила 1 ст.л. меду, правда він у мене густий.
Смачний і корисний хліб. А ще він та-а-к пахне. :)
І можете уявити, як смачно було його їсти з домашньою кабачковою ікрою
.



А я можу і просто, присипавши спеціями, і з листочком-двома pуколи:



Смачного!


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
muroslava07Дата: Субота, 14/06/2014, 01:21 | Сообщение # 624
Гурман
Группа: файна газдиня
Сообщений: 122
Статус: Offline
Talochka, за хлібчик дуже дякую.Треба буде спробувати, тільки пектиму в хлібопічці, бо я лєнтяйка.
 
КсюшаДата: Субота, 14/06/2014, 21:59 | Сообщение # 625
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Talochka, дякую за гарні рецепти ,а цей сир з солодким соусом виглядає заманчиво,таке б я спробувала,бо мені подобаються всякі сири ,а в солодкому поєднанні не пробувала,пробувала сир з медом .

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
TalochkaДата: Неділя, 15/06/2014, 01:41 | Сообщение # 626
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
muroslava07, так я ж теж в хлібопічці пекла! І я тільки "за" таких помічників, як ХП, які дають нам можливість трохи "полінуватися". podmigivaniya-118

"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
TalochkaДата: Неділя, 15/06/2014, 02:00 | Сообщение # 627
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Ксюша, я пам'ятаю, що ти - тьюрофіл! (Це я тебе не обізвала usmishka - таким терміном називають любителів сирів) Якщо сир з медом їла, то рекомендую тобі спробувати цей рецепт.

"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
ir71Дата: Четвер, 10/07/2014, 11:49 | Сообщение # 628
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
І де ти ходиш? Ми тут всі тебе ВІТАЛИ,а тебе немає... s8236

 
TalochkaДата: Вівторок, 29/07/2014, 16:13 | Сообщение # 629
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Цитата ir71 ()
І де ти ходиш? Ми тут всі тебе ВІТАЛИ,а тебе немає...

Ходжу в Румунії! privit І прочитала ледь не через місяць. Дівчатонька, дуже-дуже вам дякую, що пам'ятали!!! obyatiya-87 obyatiya-87 obyatiya-87
Таким чином ви мені день народження продовжили майже на місяць! podmigivaniya-118


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
TalochkaДата: Вівторок, 29/07/2014, 16:15 | Сообщение # 630
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Для вас, мабуть, уже давно не новина, що румбамбар – один із моїх улюблених інгредієнтів. І кожного літа я стараюсь спробувати все нові і нові рецепти з ним. Цого літа, наприклад, з нового я пекла міні-галети з кукурудзяного борошна з ревеневою начинкою. Вони досить симпатично виглядають і так само досить непогані на смак. Завдяки кукурудзяному борошну тісто набуває золотистого відтінку, в по структурі воно гарно поєднується з ревеневою начинкою.


Міні-галети з ревенем




На 12 галет потрібно:
120 г кукурудзяного борошна
150 г звичайного борошна
70 г кукурудзяної крупи дрібного помолу!*
50 г цукру
1 ч.л. морської солі
115 г холодного масла, порезаного на шматочки 1 cм
90 мл жирних вершків
2 яєчних жовтки
1 порція ревеневого компоту
(рецепт нижче)

* Дівчата, звертаю особливу увагу, що крупа повинна бути саме дрібного помолу! Або, думаю, можна взагалі просто збільшити кількість кукурудзяного борошна. Тому що я взяла ту крупу, котра була у мене вдома, особливо не приглядаючись до «калібру», і потім ці крупинки небезпечно потрапляли на зуб.


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя


Сообщение отредактировал Talochka - Вівторок, 29/07/2014, 16:18
 
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Авторські сторінки » Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024