В гості до Ірини
 Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки - Сторінка 47 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Talochka  
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Авторські сторінки » Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
ir71Дата: П`ятниця, 11/03/2011, 16:56 | Сообщение # 1
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
smile

Каталог


 
оксанкаДата: Неділя, 31/05/2015, 19:01 | Сообщение # 691
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Цитата Talochka ()
Саме тому своє чергове повернення я вирішила «ознаменувати» саме цим рецептом.
privetstvie-197 повернулася не  одна ,а  рецептиком podmigivaniya-118 da-38


 
TalochkaДата: Вівторок, 02/06/2015, 21:12 | Сообщение # 692
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Все-таки приємно повертатися і бачити знайомі обличчя! Дуже рада і тебе, дорогенька, бачити, і Леся, бачу, з макарунами заходила. :) А то одна Ксюша із старої гвардії на посту була. net-18

"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
TalochkaДата: Неділя, 07/06/2015, 21:24 | Сообщение # 693
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Хочу зізнатися в одній своїй харчовій пристрасті. Я дуже небайдужа до всього, що має лакрично-анісовий смак. Той самий, котрий у багатьох викликає дитячі спогади про пертусин, який нам давали наші мами від кашлю. Той пертусиновий присмак, який, до речі, більшість моїх знайомих на дух не переносять, мене приваблює і в їжі, і в напоях. Тому, коли я натрапила на рецепт капкейків зі смаком лакриці, пропустити його і не приготувати ці капкейки я просто не могла. Отож,

Анiсово-лакричні капкейки (маффіни)



Вихід: 12-14 шт.

Інгредієнти
Тісто:
1 2/3 склянки (240 г) борошна
1 склянка (200 г) цукру
1/4 ч.л. харчової соди
1 ч.л. порошку для випічки
170 г масла, кімнатної температури
3 яєчних білки
2 ч.л. анісового екстракту
1/2 склянки (120 мл) сметани
1/2 склянки (120 мл) молока


Крем:
200 г масла
4 склянки цукрової пудри
3 ч.л. анісового екстракту
3-4 ст.л. води або молока




Приготування:
Капкейки
1. Розігріти духовку до 175°C.
2. Змішати борошно, цукор, соду і порошок для випічки у великій мисці.
3. Додати масло, яєчні білки, анісовий екстракт, сметану і молоко і збити на середній швидкості до однорідного стану. Не перезбивати.
4. Наповнити кексові формочки трохи більше, ніж наполовину.
5. Випікати 18-20 хвилин.
6. Залишити вистигати 1-2 хвилини, потім перекласти на решітку для повного вистигання.

Крем
1. Додати до масла 2 склянки цукрової пудри і збити до гладкого стану.
2. Додати анісовий екстракт і 1-2 ст.л. води або молока і знову збити до гладкості.
3. Додати решту пудри і збити.
4. Додати ще води чи вершків, щоб вийшла бажана консистенція.
5. Покрити капкейки кремом.




Я знаю, що рецепт цей на любителя. Але можливо ще хтось «прихильно» ставиться до лакричного смаку, тоді такі капкейки їм повинні сподобатися.
Кількість крему я зменшила наполовину, а пудри додала навіть менше, ніж півпорції. Крім того, половину капкейків я не покривала кремом, тому вони власне взагалі не капкейки, а швидше маффіни.   :emocii-160:
 



"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя


Сообщение отредактировал Talochka - Неділя, 07/06/2015, 21:35
 
TalochkaДата: П`ятниця, 26/06/2015, 15:47 | Сообщение # 694
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Ви знаєте, наскількия обожнюю випічку з ревенем. podmigivaniya-118 А сезон його уже давно розпочався! Тому спішу поділитися черговим рецептом.

Квадратики з ревенем



Інгредієнти
·                 2 склянки борошна
·                 2 ст.л. цукру*
·                 1 ч.л. порошку до випічки
·                 100 г холодного масла
·                 2 яйця, збити
·                 3 ст.л. молока
·                 5 склянок порізаного свіжого або замороженого ревеня (заморожений розморозити) + декілька ложок смородинового варення**
·                 1 пакетик(90 г) полуничного желє

*цукор в тісто можна не додавати, такяк начинка солодка
** можна теж не додавати, тобто солод начинки визначайте самі

Посипка:

·                 1 склянка цукру
·                 1 склянка борошна
·                 100 г холодного масла

Приготування:

1. У великій мисці змішайте борошно з цукром і порошком для випічки. Додайте холодне масло і посічіть його з борошном до утворення крупних крихт. (Я це робила в комбайні в режимі пульсації.)Вмішайте яйце і молоко. Викладіть тісто, притискаючи його до дна змазаної жиром форми (35 см х 25 см). На тісто викладіть ревінь; посипте його порошком полуничного желє.

2. Для посипки змішайте борошно з цукром. Додайте холодне масло і перетріть до утворення крупних крихт. Посипте поверх ревеню.

3. Випікайте при температурі190°С 35-40 хвилин або до легкого зарум’янення. Очтудіть на решітці. Наріжте на квадратики.



Смачного!


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя


Сообщение отредактировал Talochka - П`ятниця, 26/06/2015, 15:50
 
КсюшаДата: П`ятниця, 26/06/2015, 20:35 | Сообщение # 695
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Talochka, Talochka, 
Цитата
А то одна Ксюша із старої гвардії на посту була.
 та я  наш форум ні нащо не проміняю,а ще мені час позволяє то сиджу,а як не маю часу то лиш зайду гляну.
Наталя ти вмієш здивувати смакотою і красотою
Попереднє повідомлення писла і аж сьогодні побачила що не відправила,і осьНаталя знову чергову смакоту принесла.Дякую за рецепт і фото


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
TalochkaДата: Понеділок, 29/06/2015, 19:53 | Сообщение # 696
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Ксюша, на здоров'ячко! Зараз ревінь ще є. Можливо, комусь рецепт знадобиться. :)

"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
TalochkaДата: П`ятниця, 03/07/2015, 16:03 | Сообщение # 697
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Пекла пиріг і своїми улюбленим літнім "дуетом" - полуниця + ревінь. У мене в каталозі ви знайдете не один рецепт із цим поєднанням. Додам ще один до "колекції". :)

Пиріг-пудинг з ревенем та полуницею



1/4 склянки води
1 1/2 ч.л. кукурудзяного крохмалю
1/3 склянки плюс 1/2 склянки цукру
2 склянки нарізаних стебел ревеню (прибл. 280 г)
1 склянка нарізаної свіжої полуниці (прибл. 140 г)
1 склянка борошна
1 3/4 ч.л. порошку для випічки
1/2 ч.л. солі
1 велике яйце
1/2 склянки молока
110 г масла, розтопити і трохи остудити
1 ч.л. ванільного екстракту


Розігрійте духовку до 200°С. Змажте маслом скляну чи керамічну форму (стороною 20 cм).
Змішайте воду, крохмаль і 1/3 склянки цукру у невеликій каструльці, додайте туди ревінь. Поставте на вогонь, доведіть до кипіння і, постійно помішуючи, потримайте на вогні 3 хвилини. Зніміть з вогню і вмішайте полуницю.
Змішайте в мисці борошно, порошок для випічки, сіль і 1/2 склянки цукру, що лишився.
Збийте яйце, молоко, масло і ваніль. Додайте борошняну суміш і перемішайте до з’єднання всіх інгредієнтів.
Відділіть 1/2 склянки фруктової суміші, а решту вилліть у форму для випікання. Поверх неї вилліть тісто і рівномірно розподіліть. Викладіть ложкою відкладені 1/2 склянки фруктової суміші поверх тіста.
Випікайте, поки дерев’яна скіпка, вставлена в центр пирога, не буде виходити сухою – 25-30 хвилин. Охолодіть 5 хвилин у формі і можете подавати.



Мої коментарі: Цей пиріг мені сподобався дуже. Не приторний, з пудинговою текстурою, котру ми любимо. Смачний і сам по себі, він звичайно ж чудово смакує з кулькою морозива.

А крім цього пирога, пекла ще один, який є моїм фаворитом уже не один рік. Рецепт його ось тут.



Можливо, у когось ще є остання полуниця (бо ревеню сезон ще не закінчується), то дуже вам рекомендую спекти якийсь іх моїх пирогів. Ви не пошкодуєте! Тим паче, що вони, особливо перший, дуже швидко готуються. :)


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя


Сообщение отредактировал Talochka - П`ятниця, 03/07/2015, 16:10
 
TalochkaДата: Четвер, 23/07/2015, 09:42 | Сообщение # 698
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Цей пиріг родом з Австралії. Долина Баросса - це виноробний регіон Південної Австралії. На перший погляд може видатись, що це звичайна «шарлотка», але запевняю вас, що смак його класом вище.

БАРОССЬКИЙ ПИРІГ З РЕВЕНЕМ ТА КОРИЦЕЮ



IНГРЕДІЄНТИ
• 60 г масла
• 380 г коричневого цукру
• 2 яйця середенього розміру
• 1 ч.л. ванільного екстракту
• 300 г борошна
• 1 ч.л. соди
• 1 ч.л. кориці
• 500 г ревеню, порізаного на шматочки 2 cм
• терта цедра 1 лимона
• 1 склянка (250 мл) сметани

ДЛЯ ПОКРИТТЯ:
• 80 г коричневого цукру
• 1 ч.л. кориці

ПРИГОТУВАННЯ:
1. Збити масло з коричневим цукром.
2. Додати яйця і ваніль.
3. Вмішати просіяне борошно, соду і корицю.
4. Додати ревінь, цедру і сметану.
5. Перемішати дерев’яною ложкою.
6. Ложкою викласти тісто в змазану маслом і застелену папером для випічки форму для тортів d 22 см.
7. Посипати цукром з корицею.
8. Випікати в розігрітій до 180° С духовці протягом 50-60 хвилин.



Мої коментарі: В рецепті дуже велика кількість цукру, але ми з вами уже знаємо, що цукор у випічці такого роду дає не тільки солод, але і структуру. Пиріг виходить вогким і ду-уже смачним. І, до речі, хоча це зовсім не кекс, котрий вимагає визрівання, але після двох днів зберігання в закритому контейнері в холодильнику його залишки видались мені ще смачнішими, ніж в перший день. Він став ще вогкішим та ароматнішим. Коротше кажучи, дуже рекомендую! Тим більше, що в приготуванні він нічим не складніший за звичайний кекс.


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
КсюшаДата: П`ятниця, 24/07/2015, 14:55 | Сообщение # 699
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Talochka, вмієш здивувати,все щось смачненьке на форумі покажеш da-38

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
TalochkaДата: Середа, 20/01/2016, 19:35 | Сообщение # 700
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
100 років я у свою тему не заходила! surprised Цього разу повертаюся із варениками! tongue Рецепта не буде, тому що рецепт від нашої Оксанки (тут)



А в якості начинки я взяла печінковий паштет (який свекруха готувала wink )



"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
TalochkaДата: Четвер, 21/01/2016, 19:31 | Сообщение # 701
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
На Різдво пекла торт "Естерхазі" за рецептом Сергія Калініна з програми "Все буде добре". Рецепт в принципі традиційний, єдине, що до заварного крему Сергій додавав лише 50 г масла. Відповідно крем був не дуже густим і майже весь увібрався в коржі і відповідно на розрізі не видно чітких меж між коржами і кремом (як це повинно бути). Але саме завдяки цьому торт вийшов настільки ніжним на смак, що я і не впевнена, що наступного разу знову не виберу саме цей варіант.

Торт «Естерхазі»




Інгредієнти для коржів:
Цукор – 1 склянка
Волоські горіхи – 200 г
Кориця – 2 г
Яйця (білки) – 6 шт.
Абрикосовий джем – 2 ст.л.
Ванільний цукор – 1 пакетик

Інгредієнти для крему:
Цукор – 1 склянка
Молоко – 2 склянки
Яйця (жовтки) – 6 шт.
Борошно – 2 ст.л.
Вишнева наливка – 2 ст.л.
Масло – 50 г
Мигдальні пластівці – 100 г
Шоколад білий – 1 плитка
Шоколад чорний - 1 плитка



Приготування:
1. Горіхи порубати ножем або подрібнити блендером.
2. Білки збити з цукром до густої піни.
3. До білків додати корицю та горіхи.
4. За допомогою круглої форми (тарілки) діаметром 20 см намалювати на пергаменті шаблони для коржів торта. Таких шаблонів нам треба буде 4 шт.
5. Викладати на пергаментні шаблони горіхово-білкову масу і випікати при 200°C приблизно 7 хв (виймати, коли колір коржа почне змінюватися з білого на кремовий).
6. Для крему молоко змішати з цукром і довести до кипіння, щоб цукор розчинився.
7. Жовтки збити, додати борошно та частину молока, розмішати.
8. Влити яєчну суміш в молоко, що залишилось, і варити до запустіння.
9. Трохи остудити і додати масло та наливку.
10. Готові коржі змастити заварним кремом.
11. Останній корж змастити абрикосовим джемом.
12. Розтопити білий шоколад на водяній бані і полити ним торт.
13. Розтопити чорний шоколад на водяній бані, помістити в корнети з пергаменту чи кондитерський шприц і намалювати на поверхні торта спіраль, рухаючись від центра до країв.
14. Ножем (чи зубочисткою) розділити спіраль на сегменти, щоб отримати малюнок-павутинку.
15. Обсипати боки торта мигдалевими пластівцями.



Мої зауваження: У мене було 8 білків, з яких вийшло 5 коржів. У Калініна з 6 білків вийшло 6 коржів, але для шаблонів він використовував зовсім маленькі тарілочки. Крім того, у мене виникли проблеми з тим, як зняти готові коржі з пергаменту. У С.Калініна вони легко відділялись від паперу - у мене ж приставали так, що один я взагалі мусила викладати зламаними шматками. Я припускаю, що можливо мої коржі були надто тонкими.
Що стосується павутинки, яка є характерною оздобою торта "Естерхазі", то тут взагалі опускаю додолу очі Але з іншого боку, мені здається, що якою б неакуратною не була ця павутинка, все ж ці розводи все одно завжди ваблять око.

Смачного!


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
КсюшаДата: Четвер, 21/01/2016, 21:33 | Сообщение # 702
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Talochka, з поверненням,все заходжу глянути щось новеньке,і тут такий тортик-бомбезний.Браво.

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
TalochkaДата: Четвер, 21/01/2016, 23:32 | Сообщение # 703
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Ксюша, дуже тобі дякую! Так приємно!

"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
оксанкаДата: П`ятниця, 29/01/2016, 22:31 | Сообщение # 704
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Цитата Talochka ()
Торт «Естерхазі»


 
TalochkaДата: Вівторок, 09/02/2016, 14:45 | Сообщение # 705
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
оксанка, піймала! Дякую тобі!

Кекс з сюрпризом

Взагалі-то цей кекс називався "Новорічний кекс з сюрпризом", і пекла я його ще на новорічні свята. Але саму ідею можна використовувати не лише для новорічної випічки. І перше, що спадає на думку, - це сердечко з червоного тіста в середині шоколадного або білого. День Закоханих якраз наближається, і ви ще встигаєте приготувати такий сюрприз для своїх коханих.



Зелений кекс (для ялинки)
125 г масла
100 г цукру
3 яйця
220 г борошна
1 ч.л. порошку до випічки
40 мл молока
дрібка солі
харчовий барвник зеленого кольору


Збити масло з цукром. По одному додати яйця, збиваючи після кожного.
Змішати борошно, порошок до випічки і сіль. В масляну суміш додавати почергово борошняну суміш і молоко. Додати барвник.
Викласти в кексову форму і випікати при t 180°C протягом 40 хвилин (готовність перевіряти за допомогою скіпки).
Остудити кекс 5 хв в формі, а потім вийняти на решітку и дати повністю охолонути.

Нарізати кекс на шматки товщиною ~1,5 см. З цих шматків формочкою для печива вирізати ялинки. Відкласти в бік.



Коричневий кекс
1 склянка цукру
110 г масла, м’якого
2 яйця
2 ч.л. ванільного екстракту
1/2 склянки сметани чи кефіру
30 г кондитерського шоколаду, розтопленого
1 1/2 склянки борошна
1 ч.л. соди
1/2 ч.л. солі


Розігріти духовку дo 175°С. Змазати форму жиром.
Змішати цукор, масло, яйця і ваніль. Збивати на середній швидкості до повного змішання. Додати сметану/кефір, розтоплений (и охолоджений) шоколад і знову збити. Додати решту інгредієнтів. Збивати на низькій швидкості до утворення гладкого тіста.
На дно форми вилити 1/3 коричневого тіста, розрівняти. Вертикально поставити вирізані з зеленого тіста ялинки, притискаючи їх одна до одної, щоб посередині форми утворився один суцільний ряд ялинок. Злегка втисніть їх в коричневе тісто, якщо потрібно. Ложкою викладіть решту коричневого тіста, покриваючи ялинки.
Поставте форму в духовку і випікайте 35-40 хвилин, або поки дерев’яна скіпка, встромлена в кекс ближче до краю (щоб не порушити візерунок з ялинками) не буде виходити чиcтою. Повністю остудити в формі, а потім викласти на решітку.



Звичайно, головна «фішка» цього кексу - це оформлення, той самий "сюрприз" в розрізі. Але мушу відмітити, що і саме кексове тісто досить вдале, тобто кекс не тільки оригінальний, але і смачний. :)


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя


Сообщение отредактировал Talochka - Вівторок, 09/02/2016, 14:46
 
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Авторські сторінки » Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024