В гості до Ірини
 Консервування - Сторінка 18 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Тут можна поділитися гарним рецептом. » Консервування (Компоти, соки, Консервування м'яса, риби і грибів, Овочеві к)
Консервування
оксанкаДата: Понеділок, 20/08/2012, 21:35 | Сообщение # 256
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Ксюша, Стахановка ти наша!!!!!!!!!!!!!!!!!! Молодець!!!!!!!!!!!!!!!!!! А мені мама знову сьогодні огірків маленьких та помідорів привезла зісела, так що завтра приступаю. Помідори такі класні один в один, а я ще хочу мелені робити, то мушу їхати на Шувар купити, бо свої шкода молоти smile
Quote (Ксюша)
огірочків по козацьки.

я неможу рецепт знайти sad


 
КсюшаДата: Понеділок, 20/08/2012, 22:12 | Сообщение # 257
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
оксанка, спеціально для тебе
ОГІРОЧКИ ПО КОЗАЦЬКИ
на дно 1 літрової банки ложити
5 кружалець цибулі
5 кружалець моркви
зверху маленькі огірочки
парасольку кропу,духм.перець,лаврушка
5ст.л.оцту,3ст.л.цукру,2.5 ч.л.солі.
Залити окропом і стерелізувати 15хв.

а ще мені щойно теж дали рецепт огірочків КОЗАЦЬКИХ,
кажуть що теж смакота,завтра йду куплю огірків і закручу хоч 4 баночки на пробу
на 1 літру води-3 ст.л.солі,5 ст.л.гірчиці"Козацька",1 стакан цукру,0,5 стакана оцту.залити кип"ячим розсолом і стерилізувати-5 хвилин від моменту закипання. спеції кладеш -часник ,петрушку ,перець,хрін- все як звичайно
з 2 літрів я залили 4 750грамові банки


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями

Сообщение отредактировал Ксюша - Понеділок, 20/08/2012, 22:13
 
IraДата: Понеділок, 20/08/2012, 23:18 | Сообщение # 258
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
Дівчатка виставляю рецептик помідорчиків,вибачайте що з запізненням просто мій комп жив пару днів своїм життям ..... я написала рецепт а коли хотіла добавити він його видалив,а ще раз писати не було часу.
Тож моїСМАЖЕНІ ЗЕЛЕНІ ПОМІДОРИ
вибираємо невеликі за розміром і бажано одного розміру помідорки і обсмажуємо на олії. Помідори викладати в один шар ось так:
На дно стерилізованої 0,5літрової баночки кладемо по двазубчики часнику порізаного і половинку обсмаженої болгарської перчини, потім викладаємо наші помідорки і накриваємо кришками.
Варимо маринад:
2 стакани води;
1стак. цукру;
1 ст.лож. солі;
100гр.оцту.
Це все закипятити і залити помідори,закатати і закутати стерилізувати не треба. Того маринаду вистачає на три півлітрові баночки.




Сообщение отредактировал Ira - Понеділок, 20/08/2012, 23:22
 
оксанкаДата: Понеділок, 20/08/2012, 23:38 | Сообщение # 259
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Quote (Ксюша)
ОГІРОЧКИ ПО КОЗАЦЬКИ

дякую!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! happy ^_^ happy
Quote (Ira)
СМАЖЕНІ ЗЕЛЕНІ ПОМІДОРИ

цікавенький рецептик, не думала , не гадала що помідори так можна смажити wink дякую!!!


 
ЛесяДата: Понеділок, 20/08/2012, 23:48 | Сообщение # 260
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
мати рідна.купа нових рецептів.а коли то закручувати?????????????Я ще думаю борщову заправу закрутити,але щось все то відкладаю.І в сминулому році закривала просто потертий буря варений,щось типу відразу на салат.а рецепт десь поділа.Треба пошарити по нету.



Сообщение отредактировал Леся - Понеділок, 20/08/2012, 23:50
 
Зоряна9810Дата: Вівторок, 21/08/2012, 00:16 | Сообщение # 261
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Ira, дякую за рецепт, але мені привезли такі коняки....і що з ними робити?
Quote (Леся)
ще думаю борщову заправу закрутити
я теж лишила місце в кладовій на неї...і напевно буде по закрутках...бо того року помвдорів накрутила якби з перестраху...


 
IraДата: Вівторок, 21/08/2012, 01:11 | Сообщение # 262
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
Quote (Зоряна9810)
мені привезли такі коняки....і що з ними робити?

їх можна просто нафарширувати,морквою і часником ,також дуже смачненькі.


 
Оленка14Дата: Неділя, 09/09/2012, 13:05 | Сообщение # 263
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 526
Статус: Offline
Дівчата, закривала прошлого року таке собі асорті- смачне. змели насамперед.Прошу рецепт:
2кг баклажанів-порізати кружочками
2кг прецю- ріжемо на 4
2кг помідор бажано малих-на2
Далі робимо маринад: 0,5літра цукру
0,5 літр оцту
0,5літр олію
3стол ложки солі.
Коли маринад закипить закидаємо в нього баклажан і нехай вариться на середньому вогні- 15хв , витягую і розкладаю на рознос легенько. (закидаю половину, витягну- закидаю другу, весь не поміщається)
потім в тому маринаді варю перець по 10хвилин- також за 2 рази і на рознос
далі помідор в тому ж маринаді3хв (тут залежить від шкірки та помідори - змякла добре і витягую)
В банку на дно видавлюю через часникодавку 2-3 зубці часнику викладаю баклажан на 3 частину банки далі перець ще на треть банки далі -петрушка стебеельце добреньке. далі помідор. Заливаю маринадом тим що в ньому варила. І стерилізую 15хвилин. Вихід 12 банок по 0,5літра.
Що не ясно питайте.Робиться швидко, а пишеться багато.
 
НатамусяДата: Неділя, 09/09/2012, 15:54 | Сообщение # 264
Натамуся
Віват кухар!!!
Группа: Своя людина
Сообщений: 457
Статус: Offline
Quote
Ксюша, Аджика не варена(зберігати у холодильнику)

Як доречно,я якраз саме таку й шукала.Дуже дякую Оксаночко.
оксанка, Салат"Закусочний" теж потягнула в записник,бо ми з чоловіком любимо капусту,а перець болгарський ми теж не їмо. Я ще маю рецепт консервування капусти з опеньками,чомусь він в мене записаний як "Солянка",роблю його вже мабуть років 5,дуже смачний,а коли нема то можна і без опеньків,напишу може кому пригодиться
"СОЛЯНКА"
4 кг капусти
1 кг перцю(так як ми його не дуже,то я мелю на м"ясорубці і його майже не відчутно)
1 кг моркви
1 кг цибулі
2 ст олії
1 ст цукру
1 ст оцту
Протушити моркву і цибулю на 1 ст олії.Потім додаємо нашатковану капусту,решту олії,цукор,оцет,сіль,перець мелений і тушимо пів години. Розкладаємо в 0,5 л банки,на низ лавр.лист,2духм.горошки перцю.По можливості додаємо готові гриби(я даю на око).Стерилізуємо 20 хв.
Я ще помідорів цього року хочу спробувати закрутити(бо вже мабуть років 5 не консервую,бо коли вийшла тільки заміж понароблювала купу консервацій і поки до слідуючого літа то вже було ясно що в нас ходове,а що ні,от і помідори ми не їли до цього часу,а цього року прийдеться бо трохи планую накрутити,але вже не так фанатично як 5 років назад)Тому трохи обшарила інтернет,рецептів купа,і ось декілька з них вирішила попробувати,думаю ви не проти як я їх сюди виставлю.
Ось такий мене зацікавив цитую:
Quote
Консервированные... свежие помидоры
Помідори (кількість скільки влізе )
Спирт (1 ч.л. - для банки емкостью 0,5 л; 1 десертн. л. - для банки емкостью 1 л; 1 ст.л. - для банки емкостью 3 л )
Приготувати інгредієнти для рецепта. Помідори повинні бути добірні з неушкодженою шкіркою. Помідори помити і ретельно висушити паперовим рушником. Скляні банки помити, парою (наприклад з носика чайника) обробити банки і просушити в духовці на малий. вогні.
У підготовлену банку наливаємо спирт, підпалюємо довгою дерев'яною скалкою.
Спирт спалахує (не бійтеся, стовпом він не спалахує, але обличчям до банку не наближайтеся), прогорає повністю.
І тепер, тут же, закладаємо помідори і ретельно закочує банки, як для компоту. Можна іншим способом: Помідори укладаємо в банку, наливаємо зверху спирт. Акуратно підносимо вогонь до горлечка банки - спирт загоряється (особа від банки прибирайте!), А коли він вигорить зовсім, банку з помідорами закочуємо. Зберігати в прохолодному місці. Помідори готові і можуть так простояти місяця 2-3.
Прикрепления: 7172859.jpg (12.8 Kb) · 0305623.jpg (17.4 Kb) · 2934263.jpg (14.4 Kb) · 3599334.jpg (16.0 Kb)




Сообщение отредактировал Натамуся - Неділя, 04/11/2012, 19:25
 
НатамусяДата: Неділя, 09/09/2012, 16:04 | Сообщение # 265
Натамуся
Віват кухар!!!
Группа: Своя людина
Сообщений: 457
Статус: Offline
ПОМІДОРИ В СНІГУ
помідори
Часник (на 3 л банку.) - 5-7 зуб.
Сіль (на 1,5 л води.) - 1,5 ст. л.
Цукор-пісок (на 1,5 л води.) - 100 г
Оцет (9%) - 1 ч. л.
Помідори вимити, проткнути зубочисткою у плодоніжки (щоб не лопалися), укласти в банки і залити окропом.
Приготувати маринад:
1 на, 5 л. води - 1 ст. л. солі, 100 гр. цукру.
Маринад закип'ятити.
Часник видавити через чеснокодавку в окрему страву.
Злити воду з банок, додати в банку 1 ст. л. з верхом часнику і залити маринадом. Можна додати 1 ч. л. оцту (можна не додавати).
Закатати банки, перевернути і укутати в теплу на ніч.

Тертий часник створює ефект "снігу" у ​​банку, як скляні кулі іграшкові зі снігом.
І розсіл такий смачний .
Час приготування залежить тільки від закипання води, маринаду і підготовки інгредієнтів.

Помідори "Пальчики оближеш"


Вода - 3 л
Сіль - 3 ст. л.
Цукор-пісок - 7 ст. л.
Оцет (9%-ний) - 1 стак.
Помідор (стиглі але не м'які)
Перець (горошком)
лавровий лист
цибуля ріпчаста
Воду, цукор, сіль і прянощі закип'ятити. Вимкнути і потім додати оцет.
На дно банки покласти порізаний колечками лук (кількість за бажанням). Потім укладати помідори. Залити не сильно гарячим розчином і не забути покласти в банку спеції з розчину. Стерилізувати 15 хв. Закатати і перевернути.
Прикрепления: 0883543.jpg (15.8 Kb) · 3332124.jpg (21.6 Kb)




Сообщение отредактировал Натамуся - Неділя, 09/09/2012, 16:08
 
КсюшаДата: Неділя, 09/09/2012, 17:48 | Сообщение # 266
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Натамуся, дякую за гарні рецепти,а помідорки в снігу щось цікавеньке

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
PocяДата: Понеділок, 10/09/2012, 10:29 | Сообщение # 267
Pocя
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1052
Статус: Offline
Ну ви молодці,господиньки,точно стахановки!!! А мені вперше за купу років повезло-крім перцю і огірків нічого не закручую. Ніхто не хоче їсти. Ще хіба що перекручу помідори і зроблю баклажанів для себе рідної ( Лесюня-вистав нові рецепти,будь ласка).

 
ЛесяДата: Понеділок, 10/09/2012, 12:54 | Сообщение # 268
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Pocя, нелечко,як я рада що ви знову з нами.Рецепти виставлю але ввечері бо то у мами вона з ними носиться на роботу бо постійно комусь відписує

 
ЛесяДата: Вівторок, 11/09/2012, 20:56 | Сообщение # 269
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Кажуть "Обіцяного два роки ждуть"То це напевно про мене.Обіцяла ,виконую
Перець в томатному соусі.
4-5 кг перцю,почистити ,порізати на листочки,кинути перець в кипяток на 2-3 хв.
Закипятити маринад:
1 літр томатного соусу
1 стакан цукру
2 столові ложки солі
1 стакан оцту
1 стакан олії
Залити перець маринадом,кипятити 5-7 хв.Викласти перець в банки,залити маринадом і стерелізувати 7-10 хвилин.


 
ЛесяДата: Вівторок, 11/09/2012, 21:02 | Сообщение # 270
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Баклажани
5 кг баклажанів
маринад:
1 л води
0.5 л олії
3 стакани цукру
3 ст.л солі
0.5 оцту
Кашка:
1 кг червоного болгарського перцю
2 шт.паприки
4 головки часнику
1 пучок кропу зеленого
1 пучок петрушки
все це перемішати.
Баклажани порізати кольцами 1.5 см,кипятити партіями 2-3 хвилини у кипячій воді.Коли остинуть розкласти в банки перекладаючи кашкою.Стерелізувати 40 хвилин.


 
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Тут можна поділитися гарним рецептом. » Консервування (Компоти, соки, Консервування м'яса, риби і грибів, Овочеві к)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024