В гості до Ірини
 Салати - Сторінка 40 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 40 з 40«12383940
Модератор форуму: Зоряна9810 
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Тут можна поділитися гарним рецептом. » Салати (різні смачні салатики)
Салати
КсюшаДата: Субота, 30/05/2015, 20:30 | Сообщение # 586
Ксюша
найкращі кондитери
Статус: Offline

Цитата
це що таке?
 це така картопелька жарена продається в пачках 100грам так називається Файна бульба

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями

Зоряна9810Дата: Четвер, 19/11/2015, 18:17 | Сообщение # 587
Зоряна9810
найкращі кондитери
Салат "Чорна курка"
Промийте куряче філе, залийте 400 мл гарячої води і додайте 1/2 ложки солі. Куряче філе на сильному вогні доведіть до кипіння, зніміть піну, і потім на слабкому вогні варіть ще 15 хвилин. Після того, як буде готове філе, дайте йому охолонути в бульйоні, після чого вийміть і обсушивши, наріжте дрібними кубиками.
Промийте чорнослив, залийте гарячою водою і залиште на 30 хвилин. Після цього злийте воду, дайте чорносливу обсохнути і наріжте на дрібні шматочки.
промийте апельсин, очистіть його від шкірки, білих волокон і виріжте часточки з мембран. Потім кожну часточку розрізати на 3 частини.
Крабові палички, наріжте такими ж дрібними шматочками як чорнослив і курку. 50 гр волоських горіхів подрібніть.
Салат "чорна курка" укладається шарами. У салатницю у наступному порядку укладаєте шари: куряче філе, волоські горіхи, чорнослив, апельсин, крабові палички.
Після того як шари покладені поливаєте зверху майонезом і прикрашаєте подрібненими горіхами. Салат готовий.Приємного Вам апетиту!Я поливала кожний шар майонезом. мені так смачніше.

КсюшаДата: П`ятниця, 20/11/2015, 21:47 | Сообщение # 588
Ксюша
найкращі кондитери
Зоряна9810, дякую за рецепт,вроді продукти і мясні і рибні,але думаю смачно буде, я робила салат з курки і чорносливу. а тут ще цікаві складники

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями

ЛесяДата: Субота, 21/11/2015, 09:21 | Сообщение # 589
Леся
найкращі кондитери
Цитата Зоряна9810 ()
Салат "Чорна курка"Промийте куряче філе, залийте 40
цікавий такий,але все таке як я їм,траба буде при нагоді спробувати
Дякую Зорянко!

Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Тут можна поділитися гарним рецептом. » Салати (різні смачні салатики)
Сторінка 40 з 40«12383940
Пошук:

Copyright MyCorp © 2016