В гості до Ірини
 Вибір добрива для хвойних - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Тут можна поділитися гарним рецептом. » Вибір добрива для хвойних
Вибір добрива для хвойних
a_sovДата: Понеділок, 21/02/2022, 23:46 | Сообщение # 1
Гурман
Группа: Відвідувач
Сообщений: 124
Статус: Offline
Скажіть будь-даска кто яким засобом користується для того чтоб підживити ваші хвойні рослини, у мене сосна і ялиця.
 
HzBoyДата: Вівторок, 22/02/2022, 00:22 | Сообщение # 2
HzBoy
кулінар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 67
Статус: Offline
Розумію що хочется найкращого, але багато обману і не якісного добрива возять. Це пояснюється тим, що в народі стійко закріпилася думка, що хвойні рослини абсолютно невибагливі і ростуть «самі по собі». Частково, це так, але виживати без догляду і радувати своїм виглядом. Думаю вам потрібно використовувати добриво для хвойних https://iaros.com.ua/dobryvo-dlia-khvoinykh-i-tui/ це один із кращих варіантів на сьогоднішній день.
 
andrew44Дата: Четвер, 15/12/2022, 19:21 | Сообщение # 3
нова людина
Группа: Відвідувач
Сообщений: 8
Статус: Offline
da-38
 
madisoncarr325Дата: Четвер, 02/03/2023, 21:37 | Сообщение # 4
нова людина
Группа: Відвідувач
Сообщений: 4
Статус: Offline
чудово
 
bobik_grishaДата: Понеділок, 29/05/2023, 18:45 | Сообщение # 5
bobik_grisha
нова людина
Группа: Відвідувач
Сообщений: 7
Статус: Offline
Дійсно чудово.
 
rittiukiaДата: Четвер, 21/03/2024, 19:03 | Сообщение # 6
rittiukia
нова людина
Группа: Відвідувач
Сообщений: 2
Статус: Offline
Цитата a_sov ()
Скажіть будь-яка хто яким засобом користується для того, щоб підживити ваші хвойні рослини, у мене сосна і ялиця.


Можу порекомендувати вам використовувати сульфат амонію кристалічний https://him-element.com.ua/uk....алічний Це ефективний засіб для підживлення  хвойних рослин, таких як сосна і ялиця. Він  містить азот та сірку, які є важливими поживними речовинами для здорового зростання рослин. Проте важливо користуватися сульфатом амонію з обережністю, дотримуючись рекомендацій щодо дозування та частоти використання. Рекомендується застосовувати його в період активного росту рослин, коли вони найбільш ефективно використовують поживні речовини.
 
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Тут можна поділитися гарним рецептом. » Вибір добрива для хвойних
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024