В гості до Ірини
 Працюємо з мастикою та кремом 2 - Сторінка 120 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Працюємо з мастикою та кремом 2
Працюємо з мастикою та кремом 2
мамцяДата: Вівторок, 18/10/2011, 21:57 | Сообщение # 1786
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 701
Статус: Offline
Дівчата торти у всіх дуже вдалі!!! wacko Ксюша, квіти як на перший раз, то дуже добре, молодець.Я теж після Іриної поради купую тільки пудру АТА.Вона в нас тільки є в метро і в Сільпо, бо це Київські магазини.Я як її бачу, то зразу беру зо 10 пачок, а в Метро вони по дві упаковані.Касири дивлються на мене як на дурну. happy happy happy

Оксана Я.
 
КсюшаДата: Вівторок, 18/10/2011, 22:07 | Сообщение # 1787
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Quote
зразу беру зо 10
а не робиться кам"яна?


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
ТаньчикДата: Вівторок, 18/10/2011, 22:29 | Сообщение # 1788
Таньчик
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 802
Статус: Offline
happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy [code]
Quote (мамця)
Я як її бачу, то зразу беру зо 10 пачок, а в Метро вони по дві упаковані.Касири дивлються на мене як на дурну.


[br] Цветы и букеты анимации бесплатно
 
оксанкаДата: Вівторок, 18/10/2011, 22:46 | Сообщение # 1789
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Quote (Ксюша)
ось що получилось

як на мене досить гарно получилося applause applause applause


 
PavlukДата: Вівторок, 18/10/2011, 22:53 | Сообщение # 1790
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Quote (Ксюша)
робиться кам"яна

В мене не встигає smile smile smile


 
КсюшаДата: Вівторок, 18/10/2011, 23:01 | Сообщение # 1791
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
оксанка, дякую

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
КсюшаДата: Вівторок, 18/10/2011, 23:01 | Сообщение # 1792
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Pavluk, зрозуміла,я читала що ти печеш під замовлення.

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
PavlukДата: Вівторок, 18/10/2011, 23:25 | Сообщение # 1793
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Ксюша, та воно можливо і не в тому справа. Останнього разу пудру я купила в середині вересня. Ще досі маю 1,5пачки, ні ціла, ні та що вже почата кам'яніти не збираються. Один раз бачила на гуртівні Євротек( колишній Інтермаркет) кілька пачок вже твердої такої, що можна було собаку прибити surprised Але вона була стара дуже

А так завжди добра. Ще пробувала замовляла в Лілі на Хлібопічці, пудру від фірми Украса. Дуже вона хороша, але виходить дорого з пересилкою автоперевізником за 1кілограм більше 30грн. АТА мені виходить трошки більше 20 гривень, ну я ж за одною пудрою у Львів не їду biggrin


 
PavlukДата: Вівторок, 18/10/2011, 23:31 | Сообщение # 1794
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Дівчатонька на сьогодні пекла торта для сестрички. В її коханого ДН, і так сталося що вони обоє тхеквондисти. Вона вирішила зробити подарунок оригінальний, а в мене був перший досвід ліплення фігурок людей. Нареготалася я поки ліпила, а як розфарбувала, то так навіть нічо smile :) smile
Всередині Снікерс, облитий шоколадом.
Прошу критики wink





Сообщение отредактировал Pavluk - Вівторок, 18/10/2011, 23:39
 
PavlukДата: Вівторок, 18/10/2011, 23:38 | Сообщение # 1795
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
І ще один торт пекла на минулу неділю, хлопчику на 5років. Та не жаль забула зробити фото sad Торт, можна сказати, з-під пензлика забрали. А фото замовниці бажає хотіти кращого. Ну, шо маємо те маємо wink

Всередині ванільний бісквіт та корж на йогурті, перемащені шоколадним кремом з вишнями. Свинка куплена цукрова фігурка, а також малинки. Все решта робила сама.


 
КсюшаДата: Вівторок, 18/10/2011, 23:43 | Сообщение # 1796
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Quote
можна було собаку прибити
от таку і я купила.
Quote
Нареготалася я поки ліпила,
, а як на мене то дуже нормальний чувачок.


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
КсюшаДата: Вівторок, 18/10/2011, 23:46 | Сообщение # 1797
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Quote
Все решта робила сама.
красивий тортик,а смачний напевно дуже.Я дуже люблю шоколадні креми,а ще з вишнями,мені вже слюнка потекла


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
PavlukДата: Середа, 19/10/2011, 00:47 | Сообщение # 1798
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Ксюша, Оксаночко дякую flower

 
irusykДата: Середа, 19/10/2011, 00:48 | Сообщение # 1799
повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 324
Статус: Offline
привіт! хочу стати вашим постійним кристувачем....я теж печу торти та оформляю їх мастикою... та коли я дивлюсь на ваші,в мене склдається таке враження ніби я не вмію нічого cry я сподіваюся,що з вшою допомогою навчусь усього чого мені бракує.... тож "не судите строго".





 
irusykДата: Середа, 19/10/2011, 00:50 | Сообщение # 1800
повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 324
Статус: Offline
biggrin





 
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Працюємо з мастикою та кремом 2
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024