В гості до Ірини
 Працюємо з мастикою та кремом 2 - Сторінка 155 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Працюємо з мастикою та кремом 2
Працюємо з мастикою та кремом 2
ir71Дата: Неділя, 06/11/2011, 10:55 | Сообщение # 2311
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Світлано,які ЦИЦІ!!!!!напевно кожний мужик би пищав від такого розміру.Супер!Гарно білизна переливається

Ксюшка,мене вразив торт "наречена",я б швидше назвала "королева!".Ця фата придає якогось шарму!Гарно порацювала!!!!

Улянко,у тобі стільки ніжності!!!!!!Ти виражаєш це у своїх тортах.Вони всі у тебе просто ЧАРІВНО МИЛІ!!!!!


 
PavlukДата: Неділя, 06/11/2011, 12:16 | Сообщение # 2312
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Pocя, я впевнена, що твоя племінниця після такої вдалої роботи закохається в тортоприкрашання. І в нас тут стане більше любителів тортів!!!! Дуже гарно получилося, ніжно. А мавпочка - СУПЕР-СУПЕР-СУПЕР!!! Дуже класна ідея!!!
Ira, я завжди милуюся твоїми роботами. Одиничка класна, машина - бракує слів. На мою думку твої торти - БЕЗДОГАННІ!!!
Poetka, симпатичний мерс. А ще то шо він маленький - то подвійний респект. Велику машину легше робити а от малу..... Ті всі акценти і деталі, МОЛОДЕЦЬ!!!! Оля а дитячий торт сама ніжність!!!
Маряна, ото дефіле красунь!!! surprised surprised surprised В мене аж очі розбігаються wacko wacko wacko Одна краща від іншої. Молодчина!!!
ромашка, surprised surprised surprised кожен твій торт в рази кращий відпопереднього!!! А цей мене причарував smile smile smile Бюст - шикарний!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kcюшka, дісно торт Наречена неперевершений!!! Лялька-Красуня і книга бездоганна. Я впевнена, що твої клієнти були довольні як миші сиром happy happy happy Молодець!!!
Улянка, wacko wacko wacko Молодець!!! Дуже і дуже гарно получилося. Приєднуюся до слів Лесі - тепер від тебе чекатимуть нових і ще кращих солодких подарунків!!!


 
PocяДата: Неділя, 06/11/2011, 12:18 | Сообщение # 2313
Pocя
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1052
Статус: Offline
kcюшka, тортики класні а весільний це казка(справді королева)!!!!
Улянка, я впевнена що тепер племінниця буде хотіти новенького тортика на любу святкову дату, дуже ніжний святковий тортик!!!


 
Оленка14Дата: Неділя, 06/11/2011, 12:38 | Сообщение # 2314
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 526
Статус: Offline
Ромашка торт-бюст ну дуже гарний . wacko
Ксюшка твої торти всі такі гарні, особливо сподобався весільний! Молодець! applause applause applause
Уляночко а твій торт такий ніжний , казковий! smile smile smile
 
Зоряна9810Дата: Неділя, 06/11/2011, 13:00 | Сообщение # 2315
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Poetka, Оля дуже симпатична машинка, для мене як для такої яка не вміє робити машинку, вона виглядає просто бомбезно. А ніжний для дівчинки то справжня невинність і красота.
Маряна, торт з ведмедиками дуже ніжний і симпатичний!!! Лялі ніби щойно зійшли з подіуму, всі неповторно красиві!!!
Pocя, я від мавпочки просто прибалділа!!!! Яка ж вона прикольна і гарнюня!!!!
ромашка,
згідна з Росею, рука вже в тебе набита так що можеш напевно і з закритими очима їх творити!!! А бюст це ж якого він розміру???? Шикарний бюст!!!
kcюшka, довго не була бо творила!!! Оксанко та ти ввійшла в смак!!! Все твориш і твориш, коли ж ти спиш і по домі встигаєШ? surprised Торти дуууже красиві, а торт-наречена дуже цікава ідея!!! Сама придумала?
Улянка, дуже симпатична Кітті!!


 
ТаньчикДата: Неділя, 06/11/2011, 13:14 | Сообщение # 2316
Таньчик
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 802
Статус: Offline
kcюшka, я в захваті торти БеЗДОГАННІ applause applause applause applause applause applause applause applause
Улянка,Дуже милий.дитячий тортик biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin


[br] Цветы и букеты анимации бесплатно
 
PoetkaДата: Неділя, 06/11/2011, 15:03 | Сообщение # 2317
Poetka
шеф-повар
Группа: Заблоковані
Сообщений: 1415
Статус: Offline
masik, Лесю,Мар"янка,Pavluk,Зорянка дякую вам дівчата,за приємні слова.
Ми всі молодці і працьовиті,знаємо,як важко працювати на кухні своїми руками творити такі шедеври.
Я свою машинку ліпила цілінький день, а день перед тим пекла медовий торт з чорносливом, а коли люди прийшли забирати тортик,сказали задорого,кинули мені як подачку кілька гривень, і пішли, а головне самі приїхали на справжньому мерсі і дуже круто виглядали...Я після цього інциденту захворіла, і зараз ледь відходжу.Ше такого не мала, я так старалась, а тут ...


Я ОЛЯ!
 
PavlukДата: Неділя, 06/11/2011, 15:40 | Сообщение # 2318
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Poetka, Олю, знаєш чим крутіші люди, тим більші вони скупердяї. Вони ж не розуміють і не хочуть того зрозуміти шо людина на той торт потратила купу часу і сили. В мене також був подібний інциндент. То потім мені цілий день водзвонювала і писала смс-ки, з обуренням. А через день подякувала за смачний і гарний торт. Забудь про то як про сон, і не згадуй більше. Ти твориш гарні торти і ми знаємо чого вони варті. А ті люди, можливо, потім поймуть що були не праві?!?

 
PoetkaДата: Неділя, 06/11/2011, 15:44 | Сообщение # 2319
Poetka
шеф-повар
Группа: Заблоковані
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Pavluk flower flower Дякую,буду сподіватись,бо тортик напрвду самчний мусить бути.

Я ОЛЯ!
 
ir71Дата: Неділя, 06/11/2011, 16:07 | Сообщение # 2320
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (Poetka)
мені як подачку кілька гривень

Олю,таких людей у світі багато і треба завжди бути до такого готовою,але ти ніколи не ціни свою працю низько!!!!просто настроюй себе на позитив,все минеться.Не варто брати собі таке до голови і до серця.Вони приїхали на мерсі,то на бензин гроші мають,то ж і торт мають,просто хотіли тебе принизити.Будь гордою і наплюй на таких людей.А на майбутнє тобі пораджу-попередньо обговорюй свою ціну за замовлений торт(звичайно +,- у кілька грам) тоді не будеш мати таких прикрих інцидентів.


 
PoetkaДата: Неділя, 06/11/2011, 16:10 | Сообщение # 2321
Poetka
шеф-повар
Группа: Заблоковані
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Quote (ir71)
Олю,таких людей у світі багато і треба завжди бути до такого готовою,але ти ніколи не ціни свою працю низько!!!!просто настроюй себе на позитив,все минеться.Не варто брати собі таке до голови і до серця.Вони приїхали на мерсі,то на бензин гроші мають,то ж і торт мають,просто хотіли тебе принизити.Будь гордою і наплюй на таких людей.А на майбутнє тобі пораджу-попередньо обговорюй свою ціну за замовлений торт(звичайно +,- у кілька грам) тоді не будеш мати таких прикрих інцидентів.

Дякую Ірусь! На майбутнє так і буду робити.


Я ОЛЯ!
 
ЛесяДата: Неділя, 06/11/2011, 16:18 | Сообщение # 2322
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Олечко!!!Не падай духом.У нас у всіх напевно такі люди попадаються.Є багато хороших і добрих людей і вони обовязково до тебе звернуться.А ті,пішли вони лісом.

 
оксанкаДата: Неділя, 06/11/2011, 16:53 | Сообщение # 2323
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Дівчатонька з радістю переглядаю Ваші шедеври!!!!!!!!!!!! Ви молодці, додали позитивчику!!!!!!!!!!!!!!!

 
PoetkaДата: Неділя, 06/11/2011, 17:24 | Сообщение # 2324
Poetka
шеф-повар
Группа: Заблоковані
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Лесю дякую за підтримку. flower
П.С. Ви всі такі файні! smile


Я ОЛЯ!
 
LILEJAДата: Неділя, 06/11/2011, 19:20 | Сообщение # 2325
LILEJA
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 1139
Статус: Offline
ромашка, оце так в когось апетити! happy Дуже еротично!
kcюшka, дуже гарні торти, ну а весільний-просто слів бракує. Як ти робила ту корону? З мармишкової мастики?
Улянка, ніжно і водночас весело! Класний торт.
Poetka, дуже прикрий випадок, але не варто полишати улюблену справу через якихось невдячних скупердяїв. Люди не розуміють, що щоб прикрасити навіть простий мастичний тортик, то треба прикласти багато праці. Це не так легко і забирає багато часу. Кожна праця має мати винагороду.


 
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Працюємо з мастикою та кремом 2
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024