В гості до Ірини
 Працюємо з мастикою та кремом 2 - Сторінка 161 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Працюємо з мастикою та кремом 2
Працюємо з мастикою та кремом 2
ЛесяДата: Вівторок, 08/11/2011, 11:29 | Сообщение # 2401
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Quote (ромашка)
Можливо, придретесь до чогось

Ну ти подивися!!!Хоче критики і все.Ось тобі критика!!!Побільше такої краси.
А доречі з чого зозулька зроблена???


 
ромашкаДата: Вівторок, 08/11/2011, 11:38 | Сообщение # 2402
ромашка
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 604
Статус: Offline
Леся, дякую biggrin
головв-картошка,тулуб коржи маленьки+крем
 
PavlukДата: Вівторок, 08/11/2011, 11:44 | Сообщение # 2403
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
ромашка, Яка може бути в такому випадку критика - МОРЕ задоволення дивитися на твої роботи!!!! Побільше такої краси!!!
Ксюша туфельки вийшли бездоганні, ну над сумочкою ще трохи попрацювати б, але вона також гарна!!! Бажаю тобі побільше творити тортів, а з практикою прийде досконалість.
Маруся-а - нема слів!!! Коньяк супер, така робота. А те, що секор не прийняв за торт - найбільша оцінка твоїй майстерності. Букет наче живий, дуже і дуже гарні квіти!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Мамця уявляю як на тому ліжку бісяться котики!!! Класно, молодець!!!!!!!!!!!!!!!!
А я трохи відпочиваю. Маю таку собі перерву, зате всі справи повирішувала потрібні. А тепер руки чешуться щоб щось спекти happy ^_^ happy




Сообщение отредактировал Pavluk - Вівторок, 08/11/2011, 11:44
 
ЛесяДата: Вівторок, 08/11/2011, 12:40 | Сообщение # 2404
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Ось сьогодні теж мала еротичний тортик.Шось йому всетаки бракує.Робила його впеше,але думаю не в останнє.


 
ТаньчикДата: Вівторок, 08/11/2011, 12:52 | Сообщение # 2405
Таньчик
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 802
Статус: Offline
ромашка, ти як завжди неперевершено зозулька дуже яскрава.справжня окраса дитячогго свята
чемодан теж класнючий
Ксюша, через неякісне фото неможливо оцінити всієї краси.але ти ммолодчинка і туфельки мов справжні
Леся, торт гарюнький мені лише колір тіла недуже подобається а білиза дуже гарна еротична
applause applause applause applause applause applause applause applause applause


[br] Цветы и букеты анимации бесплатно
 
Зоряна9810Дата: Вівторок, 08/11/2011, 12:58 | Сообщение # 2406
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Леся, тортик файнющий, але треба було спочатку до солярію напевно , або десь на якісь Кариби чи Мальдіви... happy happy а то та пані ніц не загоріла. smile то так для настрою трохи happy happy а грудь сама еротична і білизна напевно від Мілавітса...

 
ромашкаДата: Вівторок, 08/11/2011, 13:16 | Сообщение # 2407
ромашка
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 604
Статус: Offline
Леся, акуратна робота, билизна класна тильки я б ти рюши робила тонши, щодо самого тила, то щось вийшло засвитле,а може фотография засвичена wink якби не соски ,то я б тильки догадувалась де ти груди wacko . Вийшла в тебе жинка-загадка по ций фотци
 
ЛесяДата: Вівторок, 08/11/2011, 13:29 | Сообщение # 2408
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Таньчик, Зоряна9810, ромашка, Дякуюза критику,візьму до уваги.Тіло може і дійсно засвітле,боялася переборщити.Еле всеодно дякую,буду робити краще.

 
Зоряна9810Дата: Вівторок, 08/11/2011, 13:37 | Сообщение # 2409
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Леся, може маєш кандурін приблизного кольору, то напудруй грудь. І що давала в середину?

 
ТаньчикДата: Вівторок, 08/11/2011, 14:27 | Сообщение # 2410
Таньчик
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 802
Статус: Offline
довго думала чи ставити своє чудо і ось надумала.....це мій другий не конче вийшов але діти були довольні. Ви вже майстри і я думаю мій торт нагадає Вам як все у Вас починалося
Прикрепления: 1783719.jpg (23.8 Kb)


[br] Цветы и букеты анимации бесплатно
 
мамцяДата: Вівторок, 08/11/2011, 14:34 | Сообщение # 2411
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 701
Статус: Offline
ромашка, Від такого багатого та гарного чемодана я б не відмовилась,а зозулька красива якась казково чарівна. biggrin Леся твої циці просто відпад, дуже сексі получились.

Оксана Я.

Сообщение отредактировал мамця - Вівторок, 08/11/2011, 14:39
 
ЛесяДата: Вівторок, 08/11/2011, 14:50 | Сообщение # 2412
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Quote (Зоряна9810)
, може маєш кандурін приблизного кольору, то напудруй грудь. І що давала в середину?

sad Ні такого кольору кандуріну немає,а всередині ''Пяна вишня"
Наспрвді тіло в реалі тілесного кольору а ліф яскравіший.Вже пробувала перефоткати,всеодно виходить так.


 
ЛесяДата: Вівторок, 08/11/2011, 14:51 | Сообщение # 2413
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Таньчик, Головне що діти тішилися,а руку ще набєш,як для другого зовсім не погано.

 
PavlukДата: Вівторок, 08/11/2011, 14:57 | Сообщение # 2414
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Таньчик згідна з Лесею - головне що були довольні діти. А решта приходить з часом. Ти молодець що хочеш працювати.
Леся вав wacko wacko wacko Щось всіх потягло на еротику happy То ліжка з диванами, то циці wink Може то осінь так впливає?!? А загалом дівчата вже все сказали, а як з другої сторони подумати - може то леді з вищого світу??? А там не прийнято бути смуглими biggrin Молодець Лесю!!!!


 
ромашкаДата: Вівторок, 08/11/2011, 15:14 | Сообщение # 2415
ромашка
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 604
Статус: Offline
Таньчик,черепашки таки прикольнi, ото дитям була радисть!!!
Quote (Леся)
Наспрвді тіло в реалі тілесного кольору а ліф яскравіший.Вже пробувала перефоткати,всеодно виходить так.

Виходить, що нам треба поминятися фотоапаратами(в тебе свитлише- в мене темнише) biggrin
biggrin biggrin
 
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Працюємо з мастикою та кремом 2
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024