В гості до Ірини
 Працюємо з мастикою та кремом 2 - Сторінка 173 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Працюємо з мастикою та кремом 2
Працюємо з мастикою та кремом 2
PoetkaДата: Понеділок, 14/11/2011, 16:19 | Сообщение # 2581
Poetka
шеф-повар
Группа: Заблоковані
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Дякую Лесю, а дорогий штамп????
Ксюшо,мені подобається голубий колір,але мені здається,що твої квіточки не добре підсохли.......
Я сама тільки вчуся,тому критикувати не буду,впевнена,що з часом рука набивається,головне бажання...


Я ОЛЯ!
 
мамцяДата: Понеділок, 14/11/2011, 16:21 | Сообщение # 2582
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 701
Статус: Offline
Quote (Леся)

То я купила собі такий штамп
А ну колись де брала?


Оксана Я.
 
КсюшаДата: Понеділок, 14/11/2011, 16:23 | Сообщение # 2583
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Леся,
Quote
насправді ніби полягали,
та тут якраз вони добре стоять,то я ніяк не можу сфотографувати,знаєш як кажуть

вот на телефон сфотографувала,то може трохи інший вигляд,але я не оправдовуюсь,бо квіти то в мене хворе місце
Прикрепления: 4900025.jpg (15.3 Kb) · 2243222.jpg (18.5 Kb)


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
ir71Дата: Понеділок, 14/11/2011, 16:24 | Сообщение # 2584
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Ксюшо,вибач але я погано можу на фото щось розібрати,трохи воно щось все розплилося.Звичайно,те що квіти не висохли і трохи зіпсули картину то видно добре.Незнаю що там з бюстом,та форма хороша.Короче ми тобі допоможемо,ти головне питай і не втрачай оптимізму.У нас теж не відразу шедеври йшли.Головне -БАЖАННЯ!!!!!

Quote (Ксюша)
то може трохи інший вигляд

О!поки писала то щось прояснилося краще.Нічого так квіточки,то просто перше фото нічого того не передало.Все нормально,лише трохи краще треба вирівнювати торт під мастику.Все у тебе вийде!!!!


 
ЛесяДата: Понеділок, 14/11/2011, 16:33 | Сообщение # 2585
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Ксюша!!!Аж тут добре видно.Гарні розочки!!!І справді,у такої наполеглевої жіночки обовязково будуть шедеври.
Quote (мамця)
А ну колись де брала?

Оксанко,я на хлібопічці запитала у дівчат у спільних закупках чи вони такі штампи не зустрічали.І от одна з них мені написала що замовила собі і чи я не хочу.я відразу погодилася.За самі штампи заплатила 54,60 = 15 грн.взяв банк комісію і 14 грн.за доставку Новою почтою.Але не шкодую що їх придбала.
Працювати ним дуже легко,Іринка виклала майстер клас по роботі зі штампами.


 
КсюшаДата: Понеділок, 14/11/2011, 16:34 | Сообщение # 2586
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline

Poetka,
Quote
що твої квіточки не добре підсохли
.то вони вже в мене 2 неділі сохнутья я ж про то пишу що не можу розібратись яке воно має бути.
ir71, Ірочка ,ті квіти в мене як камінці тверді,просто я ще не навчилась ліпити,я не знаю ніколи тортів з мастікою не куштувала і не бачила яке воно має бути,і через це такі результати,а квіти коли покрила спирт вода цукор,вони не змякли,а дальше такі тверденькі,,ой сорі пішла на кухню попробувала,я не знаю чому так виглядають як не висохлі,підказуйте


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
ir71Дата: Понеділок, 14/11/2011, 16:34 | Сообщение # 2587
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (Леся)
За самі штампи заплатила 54,60 = 15 грн.взяв банк комісію і 14 грн.

а я придбала за 150гривень правда давніше то не шкодую зовсім що переплатила бо вони виручають завжди


 
PavlukДата: Понеділок, 14/11/2011, 16:37 | Сообщение # 2588
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Леся - машина СУПЕРСЬКА!!! Класна!!!!
Ксюша ти молодець шо стараєшся. Стільки тортів напекла і прикрасила. Звичайно шо можна нести на роботу, нехай співробітники потішаться твоїм талантом.
От про вирівнювання вже все написали, а квіти в мене також не зразу получатися почали. Все прийде з часом, головне не зупиняйся і все буде добре biggrin biggrin biggrin


 
ЛесяДата: Понеділок, 14/11/2011, 16:39 | Сообщение # 2589
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Quote (ir71)
а я придбала за 150гривень

Якби мені теж запропонували за таку ціну,взяла би і не думала.


 
КсюшаДата: Понеділок, 14/11/2011, 16:40 | Сообщение # 2590
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
мамця
Леся,
ir71,
Pavluk,
Дівчатка всім дякую,я дійсно хочу критики,тому кажіть все як є,а ті стержні,то просто пробувала поставити а не витягнула і сфотографувала,вже забрала,а торт дійсно слабо вирівняла,я виправлюсь bash :bash: bash :bash:


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями

Сообщение отредактировал Ксюша - Понеділок, 14/11/2011, 16:41
 
маруся-яДата: Понеділок, 14/11/2011, 16:42 | Сообщение # 2591
маруся-я
повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 246
Статус: Offline
Леся, Суперова тачка- веселий Маквінчик!!!!!!!!!!!!!!!! applause applause applause Так, надпис грає важливу роль......................
Ксюша, Тортики для початку хороші!!!!!!!!!!!!!! Головне бажання, і практика (сама по собі знаю smile smile smile ) Як не спробуєш, той не будеш уміти.......... Як на мене то з айсінгом важко працювати і щоб вийшло добре треба попріти. А так квіти цілком достойні, хіба що торти трохи більше вирівняти треба. P.S.Але то три торти на раз........ Ви гігант applause applause applause
 
ir71Дата: Понеділок, 14/11/2011, 16:43 | Сообщение # 2592
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (Ксюша)
чому так виглядають як не висохлі,підказуйте

Думаю що ти їх грубо розкатуєш і тому такий вигляд.Попробуй те ж саме зробити але тоненько розкатати і ще можна трохи пройтись зубочисткою по краях.Вигляд буде іншим!

Quote (Ксюша)
я виправлюсь

Ми в тебе віримо!!!


 
ромашкаДата: Понеділок, 14/11/2011, 18:22 | Сообщение # 2593
ромашка
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 604
Статус: Offline
маруся-я, Леся, Улянка, Pocя, мамця, irusykДЯКУЮЮЮЮЮЮЮЮЮ........
Ксюша, тортики досить непогано вийшли як для першого разу, якби ще й гарно вирiвняла, було б супер!!!!!!!!
Леся, твiй макквiн бомбезний!!! wacko applause :applause: applause


Сообщение отредактировал ромашка - Понеділок, 14/11/2011, 21:36
 
irusykДата: Понеділок, 14/11/2011, 19:19 | Сообщение # 2594
повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 324
Статус: Offline
Леся, маквін на всі 100!!!! супер!!!

 
НаталонькаДата: Понеділок, 14/11/2011, 20:18 | Сообщение # 2595
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 625
Статус: Offline
b]Леся[/b], маквін чудова робота, яскрава тачка, з веселим норовом. Напис такий красивий та рівний. Лесю а у якому розділі на Хлібопічці ти питала і придбала штампи? (Силікон на кухні , склад Люльок .....)
Ксюша, проробила великуроботу, по випіканню та прикрашанню тортів, є певні недоліки, але це тільки перші спроби. Ще трохи практики, і будуть шедеври.
 
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Працюємо з мастикою та кремом 2
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024