В гості до Ірини
 Працюємо з мастикою та кремом 2 - Сторінка 96 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Працюємо з мастикою та кремом 2
Працюємо з мастикою та кремом 2
НаталонькаДата: Субота, 01/10/2011, 13:46 | Сообщение # 1426
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 625
Статус: Offline
vovk, не варто дослухатися всіх чуток, може це "доброзичливі" заздрісники таке говорять. Тим більше у тебе так гарно виходить, приносить тобі задоволення, і ще невелике поповнення до сімейного бюджету. Таке враження, що продавши цей торт ти заробила шалені гроші?
 
Зоряна9810Дата: Субота, 01/10/2011, 13:48 | Сообщение # 1427
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Торті свічка. Всередині шоколад на кипятку і білково-маслний крем


 
НаталонькаДата: Субота, 01/10/2011, 15:13 | Сообщение # 1428
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 625
Статус: Offline
Зоряна9810, який оригінальний торт, і так гарно прикрашений. Дуже незвично і красиво.
 
ir71Дата: Субота, 01/10/2011, 15:22 | Сообщение # 1429
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (vovk)
Мені вже опустились руки

Оксано,я цілком згідна з Лесею.Буває по різному,але ніколи не варто опускати руки.Звичайно село то не місто і там не розженешся з ціною,та треба вміти оцінювати свою роботу.Ти попробуй перед тим як брати замовлення домовитися про ціну з клієнтом наперід.Тобто приблизно скажи в межах 200-230 гривень.Тобі буде легше потім назвати ціну за кінцевий результат.

Зорянко,торт пречудовий!!!!мені дуже сподобався!!!!


 
PocяДата: Субота, 01/10/2011, 15:35 | Сообщение # 1430
Pocя
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1052
Статус: Offline
VOVK, де Ти коли чула і бачила щоб в селі та не обмовили- це ж святе.Не переживай, ти нормально взяла а не хочуть то самі нехай собі печуть. В Тебе чудові торти і клієнти обовязково будуть.А язиками чесати всеодно будуть-особливо не звертай уваги!!!

Зоряночко, дуууууже оригінальний тортик!!!! applause applause applause applause applause


 
kcюшkaДата: Субота, 01/10/2011, 16:41 | Сообщение # 1431
kcюшka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Quote (Леся)
А окрім тебе хтось робить таку красу???

У нас ні, а в районі можна замовити. Я дякуювам за поради та підтримку biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
Зорянко твоя свічечка пречудова, клас......


 
ЛесяДата: Субота, 01/10/2011, 19:52 | Сообщение # 1432
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Зоряна9810, Оригінальний тортик!!! Цікава ідейка.Молодець,дуже гарно!!!

 
PavlukДата: Субота, 01/10/2011, 23:11 | Сообщение # 1433
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
vovk, та не слухай ти нікого. Обмовляють в основному ті, хто сам нічого не вміє. Хай самі попробують постояти біля духовки, спекти, придумати весь сюжет і зліпити то всьо докупи. Ти велика Молодець такі торти гарні виходять. Не слухай і не дивися в ту сторону, хай кусають нігті наступного разу як захочуть торта а ти не згодишся. Не переживай будуть ще і торти і клієнти, вдячні клієнти!!!

 
PavlukДата: Неділя, 02/10/2011, 10:46 | Сообщение # 1434
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Всім привіт!!! Я з новим тортиком, пекла на річницю одруження. Сім'я молода - всього рік, але дуже дружна. Жіночка страшенно любить заводську "Бджілку". Перешукала всюди де могла, рецепт тої "Бджілки" не найшла. Прийшлось вигадувати свого рецепта, його згодом виставлю у відповідній темі.



 
PavlukДата: Неділя, 02/10/2011, 12:44 | Сообщение # 1435
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Найшла фото своїх тортів в Контакті, з дозволу молодої викладаю фото і вам.


 
НаталонькаДата: Неділя, 02/10/2011, 12:55 | Сообщение # 1436
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 625
Статус: Offline
Pavluk, який ніжний та вишукний торт. Думаю цим тортом. ти на 100% процентів вгодила замовниці. Зуміла передати і їхній настрій і ставлення один до одного, за рік сімейного життя. Молодець.
 
ЛесяДата: Неділя, 02/10/2011, 13:17 | Сообщение # 1437
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Pavluk, Танюшка !!!Тортик для зовсім молодої сімї дуже гарний та ніжний.


 
оксанкаДата: Неділя, 02/10/2011, 13:18 | Сообщение # 1438
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Ну тільки день сюди не зайду і все bash bash Такої краси повиставляли... Дівчата Ви молодці, тортики увсіх супер!!!!!!!!!!!!! applause applause applause Підтримую думку... свою працю треба цінувати, ну така вже є українська натура заздрити при тому ніііііічого не вміти робити wink happy happy happy happy happy

 
ЛесяДата: Неділя, 02/10/2011, 13:21 | Сообщение # 1439
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Я теж сьогодні з тортиком на 1 рочок братовому похресничку.В середині бісквіт,вершковий крем,малина,ожина і ківі.Не важила,але приблизно 2.5-3 кг


Вийшов казус з аркою.Запхнула у торт але не дуже міцно тримається.Зняла її і сказала брату нехай запхає перед дверима до іменинника.
Іруня!!!А як ти кріпиш арки???


 
ir71Дата: Неділя, 02/10/2011, 14:31 | Сообщение # 1440
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Таню,мені теж надпис не сподобався.Він зіпсув всю картину.Щось трохи нерівно і не акуратно.Все ж таки добре що ти собі замовила штамп алфавіт,він тебе дуже виручуть.

Quote (Леся)
Я теж сьогодні з тортиком

Лесю в точку!!!!торт безподобний.Я арку роблю на шашличних паличках і запихаю до самого кінця,тобто на висоту торта.Тому у мене арка ніколи не падає.


 
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Працюємо з мастикою та кремом 2
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024