В гості до Ірини
 Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо - Сторінка 102 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо (Наші чудові торти.Тема 2)
Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо
ir71Дата: Вівторок, 29/11/2011, 16:11 | Сообщение # 1
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Любі дівчата!Якщо ми вже поміняли назву нашої звичної теми,то прошу звернути увагу на назву"Обговорюємо,критикуємо".Давайте будемо обєктивними і справді перейдемо на обговорення.Знаю що приємно чути гарні слова в адресу твоєї роботи і це ніхто не відміняв,але повірте моєму досвіду ,критика дуже допомагає виправляти помилки.Тому без образ і гніву,працюємо,творимо і звертаємо увагу на чужі та свої помилки і виправляємося.
Всім натхнення та творчих успіхів!


 
КсюшаДата: Середа, 07/03/2012, 20:16 | Сообщение # 1516
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Леся, у мене так мусіло вийти,бо на мене критика впливає,тож старалась,правда ще не навчилась щипцями робити,я боялась щоб мастіка не порвалась,то й дуже не видно отих моїх старань.Леся твої тортики завжди чудові,зелений як на мене бездоганний,ну трошки в першому може не рівно ота полосочка лягла,але для тих хто розуміється,а якби ти не написала я б і не придивилась

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
ЛесяДата: Середа, 07/03/2012, 20:37 | Сообщение # 1517
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Quote (Ксюша)
не рівно ота полосочка лягла,але для тих хто розуміється,а якби ти не написала я б і не придивилась

Так,так ми ніби вже все бачимо.а люди в захваті від наших творінь.Просила одну ціну.а дали більше бо дуже сподобалися і ще пляшечку ось такого вина(доречі дуже мені воно сподобалося,і не дороге,в порівнянні з нашими хімікатами.)
Буду завтра у ліжку балдіти.
Доречі тюльпани і орхідеї робила вперше.




Сообщение отредактировал Леся - Середа, 07/03/2012, 20:40
 
КсюшаДата: Середа, 07/03/2012, 20:42 | Сообщение # 1518
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Леся, Дуже красиві орхідеї і тюльпани,я ще до такого не беруся,у мене так само той тортБоб я пекла для співробітниці,то я сама бачила що у мене та чорна полоска взагалі підвела,а вона як приїхала то була в захваті..але я сама хочу щоб все було ідеально,але не завжди то виходить
Quote
Буду завтра у ліжку балдіти
. то звичайно після пляшки випитого вина можна і побалдіти


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями

Сообщение отредактировал Ксюша - Середа, 07/03/2012, 20:44
 
masikДата: Середа, 07/03/2012, 20:53 | Сообщение # 1519
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 906
Статус: Offline
Ксюша, попрацювала ти на славу одна красота.
Леся, твої вісімки безподобні, ну як завжди.
 
мамцяДата: Середа, 07/03/2012, 20:57 | Сообщение # 1520
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 701
Статус: Offline
ромашка, Леся, masik, Ксюша, дівчатонька, ну і краси наробили, відразу видно, що жіночий день наближається!!!!!А я з баксульками...робила в перше, трохи кришка провисає, тож мусіла ще й в середину шпажку засунути.На другий раз буду вже знати, що кришку тре робити з желатинової мастики.

Оксана Я.
 
КсюшаДата: Середа, 07/03/2012, 21:06 | Сообщение # 1521
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
мамця, красивий тортик ,я теж до такого придивляюсь,скоро у сина День народження ,а він у мене будущий дипломат,так хочу ,але боюсь за таке братися

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
Зоряна9810Дата: Середа, 07/03/2012, 22:02 | Сообщение # 1522
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Леся, твої тюльпани мене просто полонили, вона немов справжні!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! і орхідеї просто чудові! Супер, супер, супер!

 
маруся-яДата: Середа, 07/03/2012, 23:33 | Сообщение # 1523
маруся-я
повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 246
Статус: Offline
мамця, супер чемоданчик!!!!!!!!!!! А від сімейного ліжка, в мене щелепа відвисла. Супер, просто слів бракує.....1
Ксюша, Вау!!!!!!!!! Яка ніжність!!!!!!!!
Леся, А вісімки ну просто чарівні!!!!!! Майорський пагон вийшов на славу! І торт з одиничкою теж цікавий.
ромашка, файний бус, чудова робота !!!!!!
masik, Яка ікра у бочці апетитна!!!!!!!! Так реалістично.......
Дівчатонькаааа! Ви просто супер!!!!!!!!! Красу ви створюєте казкову.....!
Мене вражає кількість тортів за такий короткий , а ще більше вражає що кожен тортик несе приємне відчуття радості,як в дитинство попадаєш, де всі діти а навкруги казковий світ тортиків......... happy ^_^ happy ^_^ happy
Внесу і свою "лепту"у цей казковий солодкий світ........ happy happy happy
Торт "Барбі"
Прикрепления: 6243571.jpeg (27.9 Kb) · 1351236.jpeg (26.6 Kb)


Сообщение отредактировал маруся-я - Середа, 07/03/2012, 23:46
 
irusykДата: Четвер, 08/03/2012, 00:15 | Сообщение # 1524
повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 324
Статус: Offline
ну нічого собі... які тортики... просто зорепад сортів))) та я сьогодні теж не з пустими руками)))дивіться, критикуйте... а головне кажіть правду)))






Сообщение отредактировал irusyk - Четвер, 08/03/2012, 00:15
 
КсюшаДата: Четвер, 08/03/2012, 00:35 | Сообщение # 1525
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
irusyk, я взагалі не знаю про яку критику може бути мова ,кожен тортик по своєму красиво зроблений,молодчинка

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
ТаньчикДата: Четвер, 08/03/2012, 02:09 | Сообщение # 1526
Таньчик
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 802
Статус: Offline
мамця, крутий вийшов дипломат навіть невидно що перший
маруся-я, ляля дуже мила а плаття мені нагадує сплячу красуню дуже ніжні кольори
irusyk, тортик різнобарвний і такий веслий аж настрій піднімає!!!!!
МОЛОДЦІ ДІВЧАТОНЬКА!!!!!


[br] Цветы и букеты анимации бесплатно
 
маруся-яДата: Четвер, 08/03/2012, 02:32 | Сообщение # 1527
маруся-я
повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 246
Статус: Offline
irusyk, А що критикувати????????? Я бачу чдові, акуратні майстерно виконані тортики........ happy happy happy
 
ЛесяДата: Четвер, 08/03/2012, 10:30 | Сообщение # 1528
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
маруся-я, Твоя ляля дуже вже така ніжна ніжна.Акуратненька,нічого лишнього.Красуня!!!!!!!!!!!
irusyk,
Quote (irusyk)
дивіться, критикуйте... а головне кажіть правду)))

Хочеш правди? Тримай!!!Все просто чудово,акуратно,ідеально вирівняні,яскраві кольори!!! Справилася на всі 100 відсотків.


 
оксанкаДата: Четвер, 08/03/2012, 11:45 | Сообщение # 1529
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
мамця, Валіза немов справжня, така акуратна робота!!!!Красаса!!!
irusyk, Дуже гарні тортики!!!!Кольори мене просто зачарували!!!!
маруся-я, Ляля клас!!!!
Ксюшо, молодець дуже гарні тортики!!!!!!!!!! Що раз то гарніше!!!!!!!
Лесю Супер!!!!!!!!!!! Так тримати!!!!
Quote (Леся)
Доречі тюльпани і орхідеї робила вперше.

тоді просто клас!!!!!!!!!!!!!


 
PoetkaДата: Четвер, 08/03/2012, 14:09 | Сообщение # 1530
Poetka
шеф-повар
Группа: Заблоковані
Сообщений: 1415
Статус: Offline
irusyk перший тортик надзвичайний,яскравий,чудовий,такі я люблю.Супер!!!!!!!!!! Другий теж гарний, і третій вразив,красиво.Молодець!!!!Тільки,якщо дозволиш покритикувати трішечки, надпис на тетьому не дуже,може краще було б фломастером написати, або харчовими гелевими олівцями......Бо такий кльовезний торт,акуратний, а надпис ну цуть би поправити і все Америка ховається.
А, ще питання, візерунки на третьому тортику робила печворгом????? Бо кльово дивиться.


Я ОЛЯ!

Сообщение отредактировал Poetka - Четвер, 08/03/2012, 14:10
 
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо (Наші чудові торти.Тема 2)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024