В гості до Ірини
 Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо - Сторінка 115 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо (Наші чудові торти.Тема 2)
Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо
ir71Дата: Вівторок, 29/11/2011, 16:11 | Сообщение # 1
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Любі дівчата!Якщо ми вже поміняли назву нашої звичної теми,то прошу звернути увагу на назву"Обговорюємо,критикуємо".Давайте будемо обєктивними і справді перейдемо на обговорення.Знаю що приємно чути гарні слова в адресу твоєї роботи і це ніхто не відміняв,але повірте моєму досвіду ,критика дуже допомагає виправляти помилки.Тому без образ і гніву,працюємо,творимо і звертаємо увагу на чужі та свої помилки і виправляємося.
Всім натхнення та творчих успіхів!


 
irusykДата: П`ятниця, 23/03/2012, 23:25 | Сообщение # 1711
повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 324
Статус: Offline
дівчатка, які торти натворили... така краса очі милує... такі молодці...
а я нарешті знов до роботи взялась.. ось оцінюйте торт на христини.



 
ir71Дата: П`ятниця, 23/03/2012, 23:27 | Сообщение # 1712
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Ксюша, Гарний повний чемодан,але ти дала забагато гелю і копюри трохи просвічуються.саме це не привабливо виглядає.Гелю треба давати зовсім чуть чуть..



Poetka, Олю,вітаю!Я так думаю якщо тортик вже є то духовка запрацювала happy
Гарна книжка,особливо квіти,як справжні!Єдине що б покритикувала то краї книги трохи не рівно вирізала і це кидається в очі.Сторінки ж мають бути рівні,можуть бути лише чуть загнуті

Pocя, Нелю,вітаю з почином на машину.Форма та розмальовка не те що класно а просто СУПЕР!!!Єдине що треба допрацювати на наступний раз то трохи краще вирівняти торт під мастику.Решта КЛЬОВО!!!!!!!


 
ir71Дата: П`ятниця, 23/03/2012, 23:31 | Сообщение # 1713
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
irusyk, безподобний ніжний торт.Але надписом ти зіпсула загальну картину.Проситься рівнішим та меншим.І моя порада-дитинку на наступний раз трохи відтіни світлим какао або фарбою бежевого відтінку,бо занадто біла дитинка,трохи нереально.


 
irusykДата: П`ятниця, 23/03/2012, 23:33 | Сообщение # 1714
повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 324
Статус: Offline
ir71, дякую за пораду!!! надписи то моя хвороба.. ніяк не можу вгадати з ним((( а дитинка теж засвітла, бо минулого разу то був мулат а сьогодні навіть не знаю, ніби і робила тілесного кольору і всерівно не вийшло(((

 
КсюшаДата: П`ятниця, 23/03/2012, 23:43 | Сообщение # 1715
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Дівчаточка дякую всім за відгуки,ваші тортиі книжка і машинка і торт з лялею супер
ir71, дуже дякую за навчання,бо фактично поки не робила ні разу,то Оксанка трохи підсказувала,то тепер вже буду знати,я думала чим більше тим краще,моя мала мені теж таке сказала,мамо щось ти забагато того дала,бо гроші почали просвічуватись.Але я думаю та справа поправима,на другий раз вийде краще з вашою допомогою


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
PoetkaДата: П`ятниця, 23/03/2012, 23:53 | Сообщение # 1716
Poetka
шеф-повар
Группа: Заблоковані
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Quote (ir71)
Прошу на критику не ображатися,я ли

Ірусь, я лише подякую, особисто мені критика більше допомагає,бо я вчуся, а як навчитись,якщо не на власних помилках, і як без гарної підказки???????


Я ОЛЯ!
 
оксанкаДата: Субота, 24/03/2012, 00:19 | Сообщение # 1717
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Quote (Pocя)
А я до Вас на машині

та крута Ви пані ! Нелю дууууууууууууже гарна машина! Ви молодець!!!
Quote (Poetka)
до вас НАРЕШТІ з тортиком:

Олю я рада за Тебе, ото тепер шедеврики посиляться!!!!!!!А цей тортир супер, квіти шикарні!
irusyk, мені дуже сподобався твій ніжний тортик!!! я дуже люблю такі кольори!!!!


 
kcюшkaДата: Субота, 24/03/2012, 00:22 | Сообщение # 1718
kcюшka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1415
Статус: Offline
ксенія, така прикольна одиничка, клас!!!
Ксюша, ну й чемодон, ну й богацький.......молодець!
Poetka, чудова книжечка а квіти на ній безподобні!
Pocя, кльовезна машина!!!
irusyk, надзвичайно гарний тортик, просто супер як на мене!!!!!


 
маруся-яДата: Субота, 24/03/2012, 09:24 | Сообщение # 1719
маруся-я
повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 246
Статус: Offline
ксенія, дуже приємна одиничка, нічого зайвого і лаконічно...... [
b]Ксюша[/b], а мені сподобався чемоданьчик, він такий цікавий........ Не знаю але очі притягує happy
Poetka, Ну книжка , то супер........Дуже вдале поєднання кольорів, і квіточки майстерно зроблені........
Pocя, А чого сміятись..... З кожним разом буде виходити краще.........
 
ЛесяДата: Субота, 24/03/2012, 10:55 | Сообщение # 1720
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
irusyk, Гарний тортик.Ну блін ,подобається мені поєднання мастики і крему а з ним ти працювати вмієш.Гарні кольори ,ніжні.А за надпис тобі вже все сказали.Це мабуть у кожного болюче питання.

 
маруся-яДата: Субота, 24/03/2012, 12:27 | Сообщение # 1721
маруся-я
повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 246
Статус: Offline
irusyk, НУ ДУЖЕ ХОРОШЕНЬКИЙ ТОРТИК happy happy happy happy
 
НаталонькаДата: Субота, 24/03/2012, 13:18 | Сообщение # 1722
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 625
Статус: Offline
ксенія, гарна одиничка, багато детелей різних і цікавих, симпатичний медведик, гарне поєднання кольорів.
Ксюша, валізка цікавого дизайну, така пухкенька, видно що грошиків там багацько.
Poetka, дуже сподобався торт, гарний дизайн продуманий, гербери просто шик, і їх колір і вигляд, і їх розміщення на торті. Молодець.
Pocя, сміятися точно нема чого, Тойота (так мені здається) за формою і кольором вийшла симпатична, трошки вирівнювання підвело. Наступна машина поїде десь далеко, отоді уже поговоримо.
irusyk, Такий гарний ніжний торт. Чудова колисочка, гарне гармонійне поєднання мастики і крему, і рожеві перлинки роблять торт неповторним та урочистим.
 
PocяДата: Субота, 24/03/2012, 14:15 | Сообщение # 1723
Pocя
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1052
Статус: Offline
Дякую дівчатка за коментарі!!!
Quote (маруся-я)
З кожним разом буде виходити краще.........


Оце вже не знаю чи ще візьмуся за машину. Вирівнювання для мене це взагалі болюче питання, не маю я терпцю а машина була 50х30 на 5кг і в мене аж голова закрутилася біля неї.
irusyk, надзвичайно ніжний тортик і дуже гарно намальовані бока. Супер!!!

clap clap clap


 
PoetkaДата: Субота, 24/03/2012, 22:55 | Сообщение # 1724
Poetka
шеф-повар
Группа: Заблоковані
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Quote (Pocя)
закрутилася біля неї.

Знайоме відчуття. biggrin Було те саме,коли ліпила свою машину......


Я ОЛЯ!
 
НатамусяДата: Неділя, 25/03/2012, 00:01 | Сообщение # 1725
Натамуся
Віват кухар!!!
Группа: Своя людина
Сообщений: 457
Статус: Offline
Дівчата,торти ваші супер,як завжди попрацювали на славу happy МОЛОДЦІ!
Quote (ir71)
відтіни світлим какао

Підкажіть мені яке це саме світле какао.
Quote (Рося)
машина була 50х30 на 5кг і в мене аж голова закрутилася біля неї.

Молодець що взялась за таке.

Я теж мала замовлення на два тортики,і нарешті мастична машинка.Одиничку я в думках вже бачила мастичну,вже фантазувала що саме буду робити,а в результаті замовник не захотів мастики-бо незнав що то таке...

Прикрепления: 2739034.jpg (84.2 Kb) · 3066271.jpg (83.8 Kb)




Сообщение отредактировал Натамуся - Неділя, 25/03/2012, 19:00
 
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо (Наші чудові торти.Тема 2)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024