В гості до Ірини
 Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо - Сторінка 119 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо (Наші чудові торти.Тема 2)
Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо
ir71Дата: Вівторок, 29/11/2011, 16:11 | Сообщение # 1
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Любі дівчата!Якщо ми вже поміняли назву нашої звичної теми,то прошу звернути увагу на назву"Обговорюємо,критикуємо".Давайте будемо обєктивними і справді перейдемо на обговорення.Знаю що приємно чути гарні слова в адресу твоєї роботи і це ніхто не відміняв,але повірте моєму досвіду ,критика дуже допомагає виправляти помилки.Тому без образ і гніву,працюємо,творимо і звертаємо увагу на чужі та свої помилки і виправляємося.
Всім натхнення та творчих успіхів!


 
ДанаДата: Вівторок, 27/03/2012, 16:16 | Сообщение # 1771
Дана
кулінар
Группа: Своя людина
Сообщений: 56
Статус: Offline
Леся, дуже гарна книжка, без слів. А молоточок весь з мастики і якого він розміру приблизно? salute salute salute
 
КсюшаДата: Вівторок, 27/03/2012, 18:50 | Сообщение # 1772
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Таньчик, гарна ляля як на мене з кожним разом буде все краще ніхто зразу не вмів все робити ідеально,так що все в тебе попереду.
Леся, тут без слів все зрозуміло,як завжди гарна робота


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
маруся-яДата: Вівторок, 27/03/2012, 22:28 | Сообщение # 1773
маруся-я
повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 246
Статус: Offline
Леся, Вау!!!!!!!!!!!! То просто СУПЕР!!!!!!!!!!!!!!!!
 
kcюшkaДата: Вівторок, 27/03/2012, 22:43 | Сообщение # 1774
kcюшka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Olena87, дуже гарний тортик - молодець!!!!
маруся-я, класна машинка, а що то за доріжка така шахматна.....
Леся, Закон супер, молоток - супер супер, просто чудово!
Таньчик, Барбі трішки коротконога вийшла а так нічого, чемоданчик класненький - я ще чомусь за нього не візьмусь...
Quote (Леся)
Я не пишу бо в основному йдуть бісквіти і шоколад на кипятку,ну і звичайно мій медовий.і ще спартак.

в мене те саме, правда буває ще пяна вишня

Quote (Зоряна9810)
а вусики ти сушила чи дротики вставила?

там зубочистки
Quote (Натамуся)
так,це колисочка,вона мала бути з айсінгу,але часу на висихання було обмаль тому зробила її з білого шоколаду,а він зовсім і не білий на торті навіть якогось брудного кольору виглядає.Думала вже її не ставити,але я так старалась...та й поставила...

то правильно зробила що поставила, я впевнена що насправді на торті вона мала зовсім інший вигляд, фото не завжди передає всієї краси.....


 
ромашкаДата: Середа, 28/03/2012, 10:16 | Сообщение # 1775
ромашка
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 604
Статус: Offline
Леся, книжка просто бомба!!!
Обложка з якоi мастики?
 
ЛесяДата: Середа, 28/03/2012, 12:11 | Сообщение # 1776
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Щиров смім вдячна за похвалу!!!!!!!!!!!!! Але щось ніхто не сказав за недоліки. sad

Quote (Дана)
А молоточок весь з мастики і якого він розміру приблизно?

Молоточок з мастики,розмір приблизно 20 см в довжину.
Quote (ромашка)
Обложка з якоi мастики?

З мармишкової мастики,дала багато пудри,бо боялася що не висохне за ніч,але як вони будуть його різати question Правда я порадила просто зняти обкладинку і тоді нарізати торт.


 
PoetkaДата: Середа, 28/03/2012, 14:29 | Сообщение # 1777
Poetka
шеф-повар
Группа: Заблоковані
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Quote (ромашка)
Але щось ніхто не сказав за недоліки

А,які недоліки????Все гарно вирівняно,супер....Молодець!!!!!Колись,як ти вирізала букви????В мене з цим проблеми,приходиться писати все фломастером,маю штамп, але всерівно не виходить так по ньому гарно писати як в тебе, ти чим обводиш штамповані літери????
То, або я такий тормоз, або,щось не розумію.....


Я ОЛЯ!
 
molodu4kaДата: Середа, 28/03/2012, 15:11 | Сообщение # 1778
нова людина
Группа: Відвідувач
Сообщений: 6
Статус: Offline
Доброго дня усім форумчанкам! Хочу спитати у вас поради де можна придбати гліцирин і глюкозний сироп. а то я кілька разів пробувала робити мастику з маршмеллоу і щось вона не дуже виходить. Наперед вдячна!
 
molodu4kaДата: Середа, 28/03/2012, 15:12 | Сообщение # 1779
нова людина
Группа: Відвідувач
Сообщений: 6
Статус: Offline
Таньчик, Барбі просто суперова.
 
Olena87Дата: Середа, 28/03/2012, 15:35 | Сообщение # 1780
Olena87
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 671
Статус: Offline
Леся,мене також цікавить як Ви вирізаєте букви? для цього є якісь спеціальні трафарети чи вручну?
 
ЛесяДата: Середа, 28/03/2012, 15:35 | Сообщение # 1781
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Quote (Poetka)
Колись,як ти вирізала букви????В мене з цим проблеми,приходиться писати все фломастером,маю штамп, але всерівно не виходить так по ньому гарно писати як в тебе, ти чим обводиш штамповані літери???? То, або я такий тормоз, або,щось не розумію.....

Олечко!!!Ці літери що на книжці,це я просто розрукувала собі слово,нічого не вирізала.а взяла мастику ,розтачала поклала на неї букви і ручкою обвела по контуру букви,воно відбилося на мастиці і я вирізала маленьким різачком - роликом для мастики.А ті що штампом,то потрібно мати тоненький фломастер харчовий.Бо ті що Російські то не завжди гарно виходить.і ще я зрозуміла що сильно витискати букви не слід.Може щось з цього зрозумієш,якщо ні то питай ще.
Quote (molodu4ka)
де можна придбати гліцирин і глюкозний сироп.

У кондитерських інет магазинах.ти думаєш що з цим буде краще.У мене наприклад теж мастика не виходила відразу.але тепер все окей.


 
КсюшаДата: Середа, 28/03/2012, 16:03 | Сообщение # 1782
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Леся, тепер у мене є запитання я сьогодні бачила я так зрозуміла молд букв,може в ньому легше робити букви,ніж вирізати,підказуйте хто що знає,бо дуже хочу штамп алфавіту,але ніде не можу знайти,Іра казаля на тортляндії,але ще мене там не долучили до групи,ось такий я знайшла
а треба такий,а може в когось інший
чи такий кращий,
Прикрепления: 3126210.jpg (17.3 Kb) · 6514282.jpg (46.0 Kb) · 5631708.jpg (36.7 Kb)


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями

Сообщение отредактировал Ксюша - Середа, 28/03/2012, 16:08
 
molodu4kaДата: Середа, 28/03/2012, 16:10 | Сообщение # 1783
нова людина
Группа: Відвідувач
Сообщений: 6
Статус: Offline
Леся, дякую. Тоді я спробую ще з маршмеллоу.

Незабаром у похресника День народження. Хочу спекти Одиничку. Підкажіть, будь ласка, які коржі краще підійдуть.
wink ;) wink ;)
 
ir71Дата: Середа, 28/03/2012, 16:46 | Сообщение # 1784
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (molodu4ka)
Хочу спитати у вас поради де можна придбати гліцирин і глюкозний сироп.

ось тут

Ксюша, найкраще останній штамп


 
Зоряна9810Дата: Середа, 28/03/2012, 16:49 | Сообщение # 1785
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Quote (molodu4ka)
гліцирин і глюкозний сироп

питай також в аптеках....
molodu4ka, ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ КОРОТКІ ПОВІДОМЛЕННЯ ПИСАТИ В ОДНОМУ ПОСТІ!!!!!
Quote (molodu4ka)
Незабаром у похресника День народження. Хочу спекти Одиничку. Підкажіть, будь ласка, які коржі краще підійдуть.

взагалі підійдуть любі коржі, в нас є ось така темка ..тиць..там можна запитати і розказати...


 
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо (Наші чудові торти.Тема 2)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024