В гості до Ірини
 Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо - Сторінка 120 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо (Наші чудові торти.Тема 2)
Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо
ir71Дата: Вівторок, 29/11/2011, 16:11 | Сообщение # 1
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Любі дівчата!Якщо ми вже поміняли назву нашої звичної теми,то прошу звернути увагу на назву"Обговорюємо,критикуємо".Давайте будемо обєктивними і справді перейдемо на обговорення.Знаю що приємно чути гарні слова в адресу твоєї роботи і це ніхто не відміняв,але повірте моєму досвіду ,критика дуже допомагає виправляти помилки.Тому без образ і гніву,працюємо,творимо і звертаємо увагу на чужі та свої помилки і виправляємося.
Всім натхнення та творчих успіхів!


 
molodu4kaДата: Середа, 28/03/2012, 16:59 | Сообщение # 1786
нова людина
Группа: Відвідувач
Сообщений: 6
Статус: Offline
ir71, Дякую за ссилку. Це те, що я шукала
 
КсюшаДата: Середа, 28/03/2012, 17:04 | Сообщение # 1787
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
ir71, дякую от власне хочу такий собі але ніде нема в продажі,нічого якось буду шукати

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
мамцяДата: Середа, 28/03/2012, 17:48 | Сообщение # 1788
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 701
Статус: Offline
Ксюша, перший, та останній штамп.Кращий останній!Перший, навіть не штамп, а скорше для випікання бісквіту.Мастику туди важко ставити,та й потім витягати.В мене він стоїть без діла.Дівчата, дуже дякую за похвали та критику.Мені теж білий мій торт не подобається.Робила, так як і Іра казала, на поспіх.До мене в гості мала приїхати кума з нареченим, тож купа роботи було.І так прибирання хати звалила на чоловіка.Буду виправлятись. sad

Оксана Я.
 
маруся-яДата: Середа, 28/03/2012, 20:15 | Сообщение # 1789
маруся-я
повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 246
Статус: Offline
kcюшka,
Quote
а що то за доріжка така шахматна.....
та то самоклеюча плівка така, то ще всяка кольорова є.........
 
ДанаДата: Середа, 28/03/2012, 22:15 | Сообщение # 1790
Дана
кулінар
Группа: Своя людина
Сообщений: 56
Статус: Offline
Я печу торти для своїх рідних і знайомих, не все получається. Вашими ж роботами захоплююсь. Покажу вам тортик, котрий спекла сестриній внучці, правда не дуже вдалий бо була хвора, тай фея вийшла дуже пишна на себе не подібна, але дитина довольна.http://i078.radikal.ru/1203/28/7de1e0df3c47.jpg
Прикрепления: 1529634.jpg (37.5 Kb)
 
КсюшаДата: Середа, 28/03/2012, 22:21 | Сообщение # 1791
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Дана, дуже красива фея,у мене теж не все получається,але я хочу і вчуся,щоб було краще,на критику реагую адекватно,так що з кожним разом все буде краще

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
ДанаДата: Середа, 28/03/2012, 22:30 | Сообщение # 1792
Дана
кулінар
Группа: Своя людина
Сообщений: 56
Статус: Offline
Ксюша, дякую за підтримку, та я також так думаю.
 
НаталонькаДата: Четвер, 29/03/2012, 10:16 | Сообщение # 1793
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 625
Статус: Offline
Дана, зовсім непогано, кольори гарні яскраві, фасон сукні цікавий, і вирівняно непогано. Напевно як і все в цьому житті, хорошого результату і в прикрашані тортів ,можна досягнути тільки з досвідом.
 
НатамусяДата: Четвер, 29/03/2012, 11:07 | Сообщение # 1794
Натамуся
Віват кухар!!!
Группа: Своя людина
Сообщений: 457
Статус: Offline
Таньчик, як на мене то полянка під лялею вирівняна нормально,правда платтячко чи так задумано,чи дійсно не вирівняно...
ir71, дякую за вичерпні відповіді.
Леся, ТОРТ-БОМБА!Дуже кльовий тортик!!!!
Quote ( kcюшka, )
то правильно зробила що поставила

Дякую Ксюшка!
Ксюша, в мене ці штампи теж болюча тема,але я думаю що була бо вони вже напів дороги до мене. Я замовляла в Тортландії,більше ніде не зустрічала,облазила цілий інтернет - тільки в них(це те що фото3),а те що фото1 це силіконова форма і я думаю що для витискання букв вона не підійде.
Дана, фея красива,акуратна.МОЛОДЕЦЬ!


 
Мартуся1309Дата: Четвер, 29/03/2012, 12:44 | Сообщение # 1795
Мартуся1309
кулінар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 91
Статус: Offline
Покажу своє перше творіння з мастики, вийшло так як в тій пісні Алєгрової "слепила из того что было" :)))) Це цілий анікдот, мав бути колір основи світло жовтий а мала так хотіла помогти шо спочатку залізла пальцями в фарбу а потім ними погладила торт, вийшла ціла розмазня зверху, мусіла трохи відтирати. Мала ше бути корона з айсінгу але так розпадалась шо клеїти було безполєзно...малі зїли giggling

[img][/img]

Дуже хочу почути критику і Ваші поради...
 
ir71Дата: Четвер, 29/03/2012, 12:50 | Сообщение # 1796
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Мартусю,справжній літній торт!все так яскраво при яскраво!!!!!Розочки гарно переливаються кольорами.Метелик прямо красунчик!Як на перший то непогано,але є над чим працювати.Вирівнювати і обтягувати ще треба повчитися.Також поєднання кольорів не зовсім те що треба.Ну ти хотіла критику,не ображайся.Але чесно,мій перший був набагато гіршим та страшнішим.Правда тоді в неті інформації було 0!Так що у тебе попереду великі перспективи!!!

 
КсюшаДата: Четвер, 29/03/2012, 12:50 | Сообщение # 1797
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Мартуся1309, А мені сподобалось і критикувати не буду ,бо не знаю що критикувати

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
Мартуся1309Дата: Четвер, 29/03/2012, 13:04 | Сообщение # 1798
Мартуся1309
кулінар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 91
Статус: Offline
Дякую за критику, знаю шо трохи заяскраво, хотіла як краще а вийшло як завжди :)))) Будемо працювати..
 
irusykДата: Четвер, 29/03/2012, 13:06 | Сообщение # 1799
повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 324
Статус: Offline
Мартуся1309, гарненький тортик, дуже літні кольори)))
пропуную вашій увазі свою першу лялю)))


 
Мартуся1309Дата: Четвер, 29/03/2012, 13:17 | Сообщение # 1800
Мартуся1309
кулінар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 91
Статус: Offline
irusyk лялька супер, несказала б що це перша, дуже майстерно.
 
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо (Наші чудові торти.Тема 2)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024