В гості до Ірини
 Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо - Сторінка 134 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо (Наші чудові торти.Тема 2)
Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо
ir71Дата: Вівторок, 29/11/2011, 16:11 | Сообщение # 1
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Любі дівчата!Якщо ми вже поміняли назву нашої звичної теми,то прошу звернути увагу на назву"Обговорюємо,критикуємо".Давайте будемо обєктивними і справді перейдемо на обговорення.Знаю що приємно чути гарні слова в адресу твоєї роботи і це ніхто не відміняв,але повірте моєму досвіду ,критика дуже допомагає виправляти помилки.Тому без образ і гніву,працюємо,творимо і звертаємо увагу на чужі та свої помилки і виправляємося.
Всім натхнення та творчих успіхів!


 
PoetkaДата: Вівторок, 17/04/2012, 13:46 | Сообщение # 1996
Poetka
шеф-повар
Группа: Заблоковані
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Оксанко гарний тортик а перли додають йому шику.Лесю,ну ти як завжди - грандіозно!!!!
Ксюшка такий сексі-торт!!!!Ото тобі везе такі тортики пекти.. biggrin


Я ОЛЯ!
 
PocяДата: Вівторок, 17/04/2012, 17:02 | Сообщение # 1997
Pocя
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1052
Статус: Offline
Щикарні торти ,дівчатка! Лесю, а Ти коли встигла натворити стільки тортиків,Ти що не святкувала?! question question question

 
Olena87Дата: Вівторок, 17/04/2012, 17:06 | Сообщение # 1998
Olena87
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 671
Статус: Offline
Дівчатонька,Ваші тортики просто надзвичайно красиві!!!А я до Вас зі своєю першою одиничкою,недоліків м"яко кажучи"куча",але чемно "вислухаю" Вашу критику....
Прикрепления: 0139702.jpg (76.3 Kb) · 7746257.jpg (90.4 Kb) · 7008937.jpg (77.6 Kb)
 
PocяДата: Вівторок, 17/04/2012, 17:22 | Сообщение # 1999
Pocя
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1052
Статус: Offline
Olena87, дуже гарний тортик і акуратно зроблений,колір чудовий!


 
Olena87Дата: Вівторок, 17/04/2012, 17:25 | Сообщение # 2000
Olena87
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 671
Статус: Offline
Quote (Pocя)
Єдине - я не давала б нагору цей кручений шнурочок

Дякую за похвалу,а на рхунок шнурочка, я не знала чим "прикрити" ті "хвильки"покраях і вирішила дати такий самий шнурочок як знизу...
 
Зоряна9810Дата: Вівторок, 17/04/2012, 18:03 | Сообщение # 2001
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Quote (Olena87)
вирішила дати такий самий шнурочок як знизу...

а той шнурочок можна було тоненьким зробити.....а взагальному колір гарний.


 
ЛесяДата: Вівторок, 17/04/2012, 19:23 | Сообщение # 2002
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Olena87, В принципі гарний тортитк,добре вирівняний,вдало підібрані кольори,Всі деталі зроблені на відмінно.Але я б не давала ті полосочки,замість них можна було квіточки або кружечки наліпити, чи навіть просто покидати бусинки ,але це суто моя думка,можливо я старомодна.Попрошу на мене не ображатися,мені критика дужеееееееееее допомагає.

 
Olena87Дата: Вівторок, 17/04/2012, 20:41 | Сообщение # 2003
Olena87
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 671
Статус: Offline
Quote (Леся)
чи навіть просто покидати бусинки

а до бусінок я ще "не доробилась".....
я ніколи не ображаюсь,тільки стараюсь почерпнути корисні поради,дуже вдячна Всім хто дає поради...
 
оксанкаДата: Вівторок, 17/04/2012, 20:42 | Сообщение # 2004
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Леся, Тортики супер!!! Ото ти молодець і святкувала,і плідно працювала. В мене штангіст викликав посмішку, ну дуже відповідає своєму імені!!! Чисто як той з мультика biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin

Olena87, Тортик гарненький!!! Мені теж кольори дуууууууууже сподобалися , фігурки теж.Ну а на рахунок жгутика, ти все вже прочитала. Моя думка така, якщо ти його наверху хотіла зробити, то треба було набратися терпіння і зробити його тоньшим, і він тоді б гарніше дивився. Сама знаю як тяжко скручувати той жгутик. Але то суто моя думка.
Quote (Леся)
мені критика дужеееееееееее допомагає.

мені теж і то дуже, і тому дозволила собі Оленці стільки написати wink biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
Quote (Poetka)
Оксанко гарний тортик а перли додають йому шику

Олю дякую clap


 
masikДата: Вівторок, 17/04/2012, 22:39 | Сообщение # 2005
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 906
Статус: Offline
Дівчата ви такі молодці і свята відсвяткували і такі шедеври натворили.
 
КсюшаДата: Середа, 18/04/2012, 11:30 | Сообщение # 2006
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
kcюшka, красивий і сексуальний тортик ,нема слів.
Леся, у тебе, як завжди -зорепад прекрасних тортів.
Olena87, гарненько підібрані кольори на твоїй одиничці,я теж за мінімалізм.


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями

Сообщение отредактировал Ксюша - Середа, 18/04/2012, 11:32
 
IraДата: Середа, 18/04/2012, 11:46 | Сообщение # 2007
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
мамця, ото кум зрадів happy happy класний подарунок!!!!!!!
оксанка, стримано,акуратно зі смаком(це твій стиль)а кали супер!!!!
kcюшka, ну думаю Юра зрадів wink wink гарна робота!!!!!
Леся, ну о ткт сказеш surprised surprised surprised красота ,рука майстра все супер!!!!!!!!!!!!!!!
Olena87, так тут дівчата уже все сказали ,загалом гарна робота і кольори мені сподобались,і кросівочки. Але я також мінімаліст не люблю коли так багато деталей воно псує вигляд торта. Не ображайся будь ласка я так бачу sad


 
kcюшkaДата: Середа, 18/04/2012, 11:53 | Сообщение # 2008
kcюшka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Леся, тортики супер, а Льолік так нічо.......... biggrin biggrin biggrin ти молодчинка!!!
Olena87, якщо брати до уваги що це перша одиничка то дуже-дуже гарно і майстерно зроблена, може і дійсно тих жгутиків забагато проте такого оформлення одинички я ще не зустрічала. Молодець!!!!


 
IraДата: Середа, 18/04/2012, 11:54 | Сообщение # 2009
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
І я мала такий тортик забрали в суботу


 
ir71Дата: Середа, 18/04/2012, 12:12 | Сообщение # 2010
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
оксанка, дуже і дуже гарно оформила свій тортик з калами.Просто таки залюбуватися можна,все в міру і дуже симпатично!
kcюшka, кобіта звичайно прикольна,але бракує чучуть сексуальності biggrin .А якщо чесно трошки ноги підкачали,а взагалі-тортик чудовий!!!!
Леся, повторюся в сотий раз,що твої торти не зпутаєш з чужими.Щоб ти і як не робила,в тортах є якась своя родзинка.Колір,форма-навіть незнаю що але впевнена що ти маєш вже свою візитну карточку.Гарно і дуже гарно!!!!!
Olena87, гарно поєднала кольори,гарна ідея самої одинички,але як на мене то грубувато.Зроблено акуратно,ніжно але не в роботі справа а в самому сприйняті торта,трохи дивиться загрубо,тобто просто ця шнурівка все псує.І на наступний раз просто мастику на полосочки розкатуй значно тонше.
Ira, бездогано!!!!!!!!!!!!!!!!!


 
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо (Наші чудові торти.Тема 2)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024