В гості до Ірини
 Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо - Сторінка 145 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо (Наші чудові торти.Тема 2)
Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо
ir71Дата: Вівторок, 29/11/2011, 16:11 | Сообщение # 1
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Любі дівчата!Якщо ми вже поміняли назву нашої звичної теми,то прошу звернути увагу на назву"Обговорюємо,критикуємо".Давайте будемо обєктивними і справді перейдемо на обговорення.Знаю що приємно чути гарні слова в адресу твоєї роботи і це ніхто не відміняв,але повірте моєму досвіду ,критика дуже допомагає виправляти помилки.Тому без образ і гніву,працюємо,творимо і звертаємо увагу на чужі та свої помилки і виправляємося.
Всім натхнення та творчих успіхів!


 
Зоряна9810Дата: Четвер, 03/05/2012, 17:00 | Сообщение # 2161
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Quote (Olena87)
Вибачте,я власного досвіду не маю,секретів по роботі також,ніколи з тортами раніше не працювала,(тільки 3місяці),чужих ідей не краду!,якщо Ви вважаєте що мені тут не місце ,то я просто піду...

та що ти!! ми просто хочемо щоб багато спілкувалося!!! ми всі починали з чогось маленького, а були такі хто взагалі тортів не пік, чи то не прикрашав, але за допомогою щирої розмови, актиивності на форумі досягли ВЕЛИЧЕЗНИХ успіхів!!!!


 
ir71Дата: Четвер, 03/05/2012, 17:25 | Сообщение # 2162
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Оленко,не варто ось так відразу ображатися.Ми ж тебе просто розрухати хочемо,хочемо краще познайомитися,хочемо що ти приєдналася до нашого спілкування.Це ж для тебе краще!Чим більше питаєш тим більше тобі все відкривається.А ось так відразу надулася cry .Не варто,повір тут до тебе всі з відкритим серцем.А ось чи залишатися чи піти від нас то вирішуй сама,просити не будемо бо по перше-мало тебе знаємо,а по друге-тут ніхто нікого не тримає

 
Olena87Дата: Четвер, 03/05/2012, 17:48 | Сообщение # 2163
Olena87
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 671
Статус: Offline
Quote (ir71)
А ось так відразу надулася

п.Іро,ні я не надулася і ні на кого не ображаюсь,просто цей форум для мене новенький і я ще тут добре не орієнтуюсь,знайшла цю тему тут і сиджу,дуже сильно хочу навчитись таких шедеврів як Ви,тільки мені соромно рипатись,бо не знаю "де" "що" і "як" правильно робити,я тут як "не в своїй тарілці" і боюсь кудись "лізти" з порадою чи "критикою",бо сама ще нічого не вмію...
 
КсюшаДата: Четвер, 03/05/2012, 20:24 | Сообщение # 2164
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Ira, торт обалдеть,а колір дуже класний,так що дівчинко до тебе скоро прикріпиться назва "рожева королева"

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
КсюшаДата: Четвер, 03/05/2012, 20:30 | Сообщение # 2165
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Olena87, я поділюсь своїм приходом сюди,я коли прийшла то показала такий собі торт
,дуже хотіла ляльку склала як вміла,і виставила,я не мала уявлення чому у всіх блистить а моя так в цукрі пудрі,але нічого, я не повстидалась ,і мене сприйняли цілком адекватно,почали підказувати що і до чого,і так вчусь ще й далі,а від простого перегляду ефекту набагато менше,так що ми всі тут колись такі були,не встидайся питай ,показуй щось своє,і наші досвідчені господиньки і порадять і підкажуть.А ще у нас є ігри різні,а ще ділимось що готували,якимись рецептиками,бо ж кожна сім"я має щось своє. happy happy happy


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
ir71Дата: Четвер, 03/05/2012, 21:04 | Сообщение # 2166
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (Olena87)
сильно хочу навчитись таких шедеврів як Ви,тільки мені соромно рипатись,

Це зовсім не та тема для таких розмов,але Оленко повір,все що ти не спитаєш тобі поможуть,дадуть пораду і ніхто не насварить за те,а навпаки підскажуть.Тому давай свій сором залишай десь там у себе на кухні а до нас з відкритим серцем ,з купою питань,з досвідом
з гарним настрієм,і з бажанням працювати.Ми тебе тут приймемо і полюбимо різну!


 
masikДата: Четвер, 03/05/2012, 21:42 | Сообщение # 2167
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 906
Статус: Offline
Ira, не тортик а одна ніжність
 
мамцяДата: Четвер, 03/05/2012, 21:43 | Сообщение # 2168
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 701
Статус: Offline
Olena87, ти би бачила мої пері торти....То прочто жах, але нічого, з дівчачою допомогою, я дійшла до того до чого дійшла.Ти головне не встидайся та не ображайся.Якби я ображалась на дівчачі зауваження, то мене давно би тут не було.Тепер можете мене сварити, за мій допис не в тій темі.Простіт!!!
Ira торт супер! Лиш як на мене, то ті завиклюшки лишні.


Оксана Я.

Сообщение отредактировал мамця - Четвер, 03/05/2012, 21:44
 
masikДата: Четвер, 03/05/2012, 21:48 | Сообщение # 2169
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 906
Статус: Offline
І я сьогодні з рожевими тортиками
 
оксанкаДата: Четвер, 03/05/2012, 22:01 | Сообщение # 2170
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Quote (Olena87)
я тут як "не в своїй тарілці" і боюсь кудись "лізти" з порадою чи "критикою",бо сама ще нічого не вмію...

ми всі з цього починали,я особисто взагалі ще рік тому про мастику і слова ну чула,не те щоби бачити такий торт wink але нічого завдяки сайту щось таки стараюся, щось навчуся , може не все дякую tongue tongue tongue і не обов’язково рецептами пляків ділитися, можна будь-яким рецептиком поділитися. Коли спілкування буде щирим ,то ти тоді і думати не будеш що ти "не в своїй тарілці",


Мар’янко тортики супер!!!!!! Як завжди бездоганні!


 
Зоряна9810Дата: Четвер, 03/05/2012, 22:33 | Сообщение # 2171
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
masik, тортики як завжди на висоті, але можна зроблю маленьке зауваження, я спочатку подумала що то не арка а нуль втоплений в торт, і зовсім не могла зрозуміти чому маленька лялічка на 10 рочків....але то мій бзік вже напевно від того що взагалі тортів не пекла давно..

 
Olena87Дата: Четвер, 03/05/2012, 22:45 | Сообщение # 2172
Olena87
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 671
Статус: Offline
Quote (Зоряна9810)
я спочатку подумала що то не арка а нуль втоплений в торт

і я так подумала... biggrin
 
kcюшkaДата: Четвер, 03/05/2012, 23:25 | Сообщение # 2173
kcюшka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Дівчатка ваші рожеві тортики дуже-дуже навіть красиві. Ви молодці - трудитесь на славу.

 
IraДата: Четвер, 03/05/2012, 23:27 | Сообщение # 2174
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
masik, гарна ,акуратна робота happy happy сумочка то взагалі відпад surprised surprised така модняча.... а дитячий такий ніжний і просто красивезний!!!!!!!!!!!!

 
КсюшаДата: П`ятниця, 04/05/2012, 01:37 | Сообщение # 2175
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
masik, тортики просто шик,молодець

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо (Наші чудові торти.Тема 2)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024