В гості до Ірини
 Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо - Сторінка 186 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо (Наші чудові торти.Тема 2)
Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо
ir71Дата: Вівторок, 29/11/2011, 16:11 | Сообщение # 1
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Любі дівчата!Якщо ми вже поміняли назву нашої звичної теми,то прошу звернути увагу на назву"Обговорюємо,критикуємо".Давайте будемо обєктивними і справді перейдемо на обговорення.Знаю що приємно чути гарні слова в адресу твоєї роботи і це ніхто не відміняв,але повірте моєму досвіду ,критика дуже допомагає виправляти помилки.Тому без образ і гніву,працюємо,творимо і звертаємо увагу на чужі та свої помилки і виправляємося.
Всім натхнення та творчих успіхів!


 
ЛесяДата: Середа, 04/07/2012, 18:52 | Сообщение # 2776
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
kcюшka, Твоя Кітті супер!!!Хоч для тебе він новенький .але зроблений на відмінно.
Olena87,
Quote (Olena87)
це моя перша Кітті!!!

все дуже і дуже гарно вийшло!!!
Quote (Olena87)
сама бачу купу недоліків,

Це лиш ми їх бачимо .а інші ні.на наступний раз буде ще кращий!!!Я особисто не бачу ніяких недоліків.
Натамуся, Тут взагалі бракує слів.Я його вже зацінила на однокл.Перфект!!!Настільки акуратна роброта!!!!!!!!!!!!!!!!!
А у мене сьогодні такий швидкий торт.




Сообщение отредактировал Леся - Середа, 04/07/2012, 19:47
 
НатамусяДата: Середа, 04/07/2012, 22:56 | Сообщение # 2777
Натамуся
Віват кухар!!!
Группа: Своя людина
Сообщений: 457
Статус: Offline
Леся, торт чудовий,топіки і платтячко просто СУПЕР!!! Видно що величенький тортик.
Дякую за приємні коментарі hearts




Сообщение отредактировал Натамуся - Субота, 07/07/2012, 17:37
 
Olena87Дата: Середа, 04/07/2012, 23:43 | Сообщение # 2778
Olena87
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 671
Статус: Offline
Quote (Леся)
А у мене сьогодні такий швидкий торт.

Ну нічого собі швидкий,просто бездоганний!!!
 
КсюшаДата: Четвер, 05/07/2012, 00:27 | Сообщение # 2779
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Леся, шедевр і без слів,а одні емоції happy happy happy

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
КсюшаДата: Четвер, 05/07/2012, 11:51 | Сообщение # 2780
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Я теж сьогодні з тортиком,пекла для співробітниці,но така жара що ледво все до купи зібрала



Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями

Сообщение отредактировал Ксюша - Четвер, 05/07/2012, 11:55
 
PoetkaДата: Четвер, 05/07/2012, 12:01 | Сообщение # 2781
Poetka
шеф-повар
Группа: Заблоковані
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Гарні тортики дівчата ви - МОЛОДЦІ!!!!!!!!!!!!А я як завжди чекаю,може хтось замовить вже й рекламку дала в газету і всерівно 0......Де брати отих замовників?????Підкажіть,бо так руки сверблять щоб прикрасити тортик.....

Я ОЛЯ!
 
ЛесяДата: Четвер, 05/07/2012, 12:20 | Сообщение # 2782
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Ксюша, Які в тебе файнюцькі ружі!!!Ти геройка,щей покандурінила.а я свої зараз не кандуріню бо торти майже мокрі.
Quote (Poetka)
рекламку дала в газету

Дай ще в інтернет,зроби альбомчики з фото тортів і позалишай по перукарнях,салонах(там де люди сидять і чогось чекають)


 
PoetkaДата: Четвер, 05/07/2012, 12:25 | Сообщение # 2783
Poetka
шеф-повар
Группа: Заблоковані
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Quote (Леся)
Дай ще в інтернет,зроби альбомчики з фото тортів і позалишай по перукарнях,салонах(там де люди сидять і чогось чекають)

Дякую Лесю, це саме я хотіла тебе спитати вчора,але не знала як написати...... biggrin wacko cool cry


Я ОЛЯ!
 
TalochkaДата: Четвер, 05/07/2012, 15:04 | Сообщение # 2784
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Дівчатонька, так як я торти такого гатунку не печу, то і в цій темі я відповідно ніколи не писала. Бо до того ж у верхньому пості Іруся закликає обговорювати, критикувати, а я замість коментарів єдине, що можу написати після ваших шедеврів, - то це поставити Оксанчиного кротика:

А ще хочу відмітити, наскільки зросла ваша майстерність. Будучи такими майстринями, ви можливо і зараз бачите одна в одної невеличкі "огріхи", але для "простих смертних" ваші торти - просто фантастика.
Щиро бажаю вам усім невичерпного натхнення, цікавих ідей і вдячних клієнтів!!!

А щоб хоч щось покритикувати , напишу лише Ксюші (Оксаночко, ти лише не ображайся! ), що у слові "свято" апострофа не треба.
Прикрепления: 9822439.gif (13.9 Kb)


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя


Сообщение отредактировал Talochka - Четвер, 05/07/2012, 15:05
 
КсюшаДата: Четвер, 05/07/2012, 19:42 | Сообщение # 2785
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Talochka, та які образи,я щось зглупила,але ніхто не додивився,змели як має бути.,

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
Olena87Дата: П`ятниця, 06/07/2012, 09:04 | Сообщение # 2786
Olena87
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 671
Статус: Offline
Ксюша, ой і не кажіть про ту жару,я також роблю тортик,то ледве то все до купи тримається...
а Ваш тортик дуже симпатичний особливо рози класні...
 
КсюшаДата: П`ятниця, 06/07/2012, 10:04 | Сообщение # 2787
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Леся, дякую Лесуня,я зробила рози і вони гарно висохли тоді покандурінила пензликом,а торт просто дмухала на пензлик ,та й все,але кухня була в блисках.
Olena87, Оленко дякую,я стараюсь,але не все завжди получається,і ще у нас на форумі ми говоримо на ти,так що можеш звертатись на ти


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
TalochkaДата: П`ятниця, 06/07/2012, 10:26 | Сообщение # 2788
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Quote (Ксюша)
ніхто не додивився, змели як має бути.

І я їх розумію: коли так гарно і так смачно, то кому потрібна та орфографія! biggrin biggrin biggrin


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
КсюшаДата: П`ятниця, 06/07/2012, 10:42 | Сообщение # 2789
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Talochka, головне що то не перший торт з святом і на тих писала добре а вчора щось перемкнуло аж самій дивно і всі дивились і ніхто не тицьнув на помилку.Дякую.

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
Olena87Дата: П`ятниця, 06/07/2012, 10:52 | Сообщение # 2790
Olena87
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 671
Статус: Offline
Quote (Ксюша)
і всі дивились і ніхто не тицьнув на помилку

всі напевно тільки облизувались і хотіли чим поскоріше скуштувати такого апетитного тортика,а на орфографію в таких випадках не дивляться.....
 
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо (Наші чудові торти.Тема 2)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024