В гості до Ірини
 Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо - Сторінка 193 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо (Наші чудові торти.Тема 2)
Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо
ir71Дата: Вівторок, 29/11/2011, 16:11 | Сообщение # 1
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Любі дівчата!Якщо ми вже поміняли назву нашої звичної теми,то прошу звернути увагу на назву"Обговорюємо,критикуємо".Давайте будемо обєктивними і справді перейдемо на обговорення.Знаю що приємно чути гарні слова в адресу твоєї роботи і це ніхто не відміняв,але повірте моєму досвіду ,критика дуже допомагає виправляти помилки.Тому без образ і гніву,працюємо,творимо і звертаємо увагу на чужі та свої помилки і виправляємося.
Всім натхнення та творчих успіхів!


 
Olena87Дата: Понеділок, 23/07/2012, 14:38 | Сообщение # 2881
Olena87
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 671
Статус: Offline
LILEJA, тортики просто класнючі,ляльки такі гарненькі,особливо прикольна з синім волоссям,а тортик на хрестини такий ніжний і милий що просто слів нема...Молодець!!!
 
ТаньчикДата: Понеділок, 23/07/2012, 19:01 | Сообщение # 2882
Таньчик
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 802
Статус: Offline
LILEJA, класні тортики просто бездоганні!!! happy happy happy happy

[br] Цветы и букеты анимации бесплатно
 
IraДата: Вівторок, 24/07/2012, 15:31 | Сообщение # 2883
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
LILEJA, Лілю,твої тотики посто фантастично касиві всі без винятку,а ляля з голубими косичками мене просто полонилда surprised surprised

 
LILEJAДата: Середа, 25/07/2012, 01:00 | Сообщение # 2884
LILEJA
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 1139
Статус: Offline
Quote (ir71)
так шкода що ти рідко показуєш у цій темі тортики

Я просто дуже рідко прикрашаю тортики. ir71, дуже дякую за такі гарні слова. Мені дуже приємно! hearts
Ксюша, Olena87, Таньчик, Ira, дякую! hearts hearts hearts


 
kcюшkaДата: Середа, 25/07/2012, 12:41 | Сообщение # 2885
kcюшka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Quote (Леся)
сумочка від Луі Вітона

сумочка просто бомба!!!!!!! робота на всі сто.... цікаво як то ті ручки у тебе тримаються і не падуть.... невже то все за допомогою того СМС що ти писала???
Olena87, чудова русалонька, симпатичний вийшов тортик!
LILEJA, гарні роботи, і лялюськи класні і з каченятами безподобний
А я нажаль не можу тут виставити свої роботи бо дуже слабенький нет і не може загрузити, проте чоловік обіцяв вже за тиждень проведе ОГО і тоді я попрощаюсь з своїм Київстароским модемом happy happy happy happy happy happy happy happy


 
НатамусяДата: Середа, 25/07/2012, 20:05 | Сообщение # 2886
Натамуся
Віват кухар!!!
Группа: Своя людина
Сообщений: 457
Статус: Offline
Pocя, Класнючі тортики,акуратні,гарно вирівняні!
Зоряна9810, дуже гарний тортик!В таку жару з такою начинкою - супер вирівнявся!
Quote (Зоряна)
я скажу чесно результатом задоволена...

І я думаю це головне,це говорить про те що всі сили були витрачені(а я думаю що ти добре попотіла над ним) не на марно.
Лесюню -красота,хоча й звична але справжня!МОЛОДЕЦЬ!!!Дизайнерська сумочка - відпад!
Ira, Торти - ШЕДЕВРИ!!!Нема й що казати.Хіба де-не-де буквочки просяться рівніші,а так все бездоганно.Дитяча сумочка і останній з ромашками то взагалі-супер!
ромашка, М-да,оце... тортик! thumb
Olena87, тортик з платтячком просто КЛАС!!!!!Мені дуже сподобався!І з русалкою теж прікольненький.
Alenka, чудовий весільний тортик!Вишиванка теж дуже красива.
Таньчик, торти кльові,але дуже незручно їх розглядати.
LILEJA, Лялі красиві і каченята виручили...На хрестини - красивезний,видно що для племіннички дуже старалась.
Quote ( kcюшka, )
і тоді я попрощаюсь з своїм Київстароским модемом

В мене теж Київстарівський модем,але я видно не скоро з ним попрощаюсь cry
Робила я на цих вихідних тортик(зараз замовлень не беру-жара була і замучила дуже і надовго,та й ходжу трохи на стажування),але цей не могла відмовити - майбутній начальник для доці замовив.І ось що вийшло(трохи накладка пішла,бо всі послабли з температурами,животами і горлами),але я задумане зробила:
Прикрепления: 5779098.jpg (79.0 Kb)


 
kcюшkaДата: Середа, 25/07/2012, 21:39 | Сообщение # 2887
kcюшka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Натамуся, суперський тортик!!!

 
НаталонькаДата: Четвер, 26/07/2012, 11:05 | Сообщение # 2888
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 625
Статус: Offline
Натамуся, просто чарівний торт. Такий по справжньому дівчачий вишуканий і зроблений майстерно і з любовю. Прекрасно виходитьу тебе, в торті поєднувати, крем та мастичні деталі.
 
ЛесяДата: Четвер, 26/07/2012, 11:16 | Сообщение # 2889
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Наталя,я вже десь писала що торт дуже вишуканий,особливо колір.І взагалі оце поєднання з кремом то є щось!!!!!!!!!!!!
Quote (kcюшka)
цікаво як то ті ручки у тебе тримаються і не падуть.... невже то все за допомогою того СМС що ти писала???

Оксаночко,SMS я не давала.У мене готова чорна мастика яку я купила через інет,за день ручки висохли.Але я їх товстими сушила.


 
kcюшkaДата: Четвер, 26/07/2012, 16:39 | Сообщение # 2890
kcюшka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Леся, дякую за відповідь, тепер все зрозуміло чому у мене так не виходить... sad

 
МарянаДата: П`ятниця, 27/07/2012, 01:33 | Сообщение # 2891
Віват кухар!!!
Группа: Заблоковані
Сообщений: 504
Статус: Offline
Я щось геть не маю часу щоб до вас зайти. От доця заснула і я чуть заглянула. А тут - красоти тьма-тьмуща. Літо- спка, а ви все творите. Я як робила торик на хрестини (пізніше покажу, бо ще не маю фото) , то аж зіпріла. Дуже важко працювати у жару. Тому всім трудівницям happy happy happy !
Ще хотіла запитати - у багатьох з вас виходять такі класні кольори - фіолетовий, ліловий, насчений зелений, рожевий. Якими барвниками ви користуєтесь і де їх замовляли? Я думаю, що треба і мені трохи братись до роботи і може б прикупити барвники, бо все було якось не до того.


 
ромашкаДата: П`ятниця, 27/07/2012, 12:24 | Сообщение # 2892
ромашка
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 604
Статус: Offline
Леся, LILEJA, Olena87, Таньчик,Натамуся тортики просто чудо, не вистачає слів, щоб висловити своє захоплення

Сообщение отредактировал ромашка - П`ятниця, 27/07/2012, 12:25
 
IraДата: П`ятниця, 27/07/2012, 14:51 | Сообщение # 2893
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
Натамуся, то не торт а просто витвір красоти і стилю,дуже дуже гарна робота!!!!!!!!!!!!!! happy happy happy

 
оксанкаДата: П`ятниця, 27/07/2012, 23:31 | Сообщение # 2894
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Переглянула усі роботи, дівчатка Ви усі молодчинки!!! При жарі такої краси творите!!! Але все ж таки wink Лілю твої тортики гарнюні, все так зі смаком зроблено!!! Так тримати, успіхів Тобі!

 
Зоряна9810Дата: Субота, 28/07/2012, 18:10 | Сообщение # 2895
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Дівчата перечитала всі непрочитані сторінки, передивилась всі тортики і диву дивуюся якіж ж у нас зібралися хороші майстрині що не бояться братися за роботу в будь яку пору року і погоду!!! Так тримати!

 
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо (Наші чудові торти.Тема 2)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024