В гості до Ірини
 Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо - Сторінка 2 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо (Наші чудові торти.Тема 2)
Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо
ir71Дата: Вівторок, 29/11/2011, 16:11 | Сообщение # 1
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Любі дівчата!Якщо ми вже поміняли назву нашої звичної теми,то прошу звернути увагу на назву"Обговорюємо,критикуємо".Давайте будемо обєктивними і справді перейдемо на обговорення.Знаю що приємно чути гарні слова в адресу твоєї роботи і це ніхто не відміняв,але повірте моєму досвіду ,критика дуже допомагає виправляти помилки.Тому без образ і гніву,працюємо,творимо і звертаємо увагу на чужі та свої помилки і виправляємося.
Всім натхнення та творчих успіхів!


 
IraДата: Середа, 30/11/2011, 14:13 | Сообщение # 16
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
оксанка, Гарна робота , мрамор просто бомба surprised surprised surprised Не прибідняйся все у тебе виходить і тортик чудовий!!!!!!!!
masik, корзина мов справжня surprised surprised абант і справді кидається в очі...


 
оксанкаДата: Середа, 30/11/2011, 15:14 | Сообщение # 17
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Quote (ir71)
Оксанко,коли покриваєш мастикою такі нестандарні торти то впершу чергу треба починати розрівнювати кути торта а далі поступово переходити до середини.То просто кути загладила і вони опустилися.І ще одна важлива деталь-на кути треба було більше положити масляного крему і зробити їх гострими.Чесно то це зовсім не кидається в очі.Торт вийшов гарним,рози чудесні.На наступний раз постарайся рози більше розмістити до купки і більше листочків.Ти трохи розочки розкидала і від того багато пустоти на торті.Особливо сподобалося як ти зробила "мраморну" мастику.Просто шик!!!

Дуже дякую, я так чекала на твій коментар!!!!!!!!!! smile :) smile :) smile :) smile :) smile :) Прислухаюся до порад, буду вчилася...хоч своїх потішу happy ^_^ happy ^_^
Quote (Леся)
то мало мало бути для двох людей,чи то ти так сама захотіла?

то мені дуже сподобала Ірусіна ідея wink а те що торт може бути для двох ...я не думала в той момент happy ^_^ happy
[b]LILEJA, ромашка, Зоряна9810,Ira[/b] Велике Вам дякую ...то все завдяки Вам tongue smile :) smile :) smile
masik, Чудова робота!!!!!!!!!!!!




Сообщение отредактировал оксанка - Середа, 30/11/2011, 15:18
 
цукеро4каДата: Середа, 30/11/2011, 17:30 | Сообщение # 18
Віват кухар!!!
Группа: Відвідувач
Сообщений: 362
Статус: Offline
masik, корзина чудесна. оксанка, торт клас.

Красива жінка для очей-рай, для душі - пекло, для кишені - чистилище

Я Таня

 
PoetkaДата: Середа, 30/11/2011, 17:37 | Сообщение # 19
Poetka
шеф-повар
Группа: Заблоковані
Сообщений: 1415
Статус: Offline
оксанка...гарний тортик і кольори підібрала...Все ще попереду,головне,є - бажання вчитись (то я про себе теж кажу..)
masik,корзинка бомбезна.


Я ОЛЯ!
 
irusykДата: Середа, 30/11/2011, 17:46 | Сообщение # 20
повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 324
Статус: Offline
оксанка,
Quote (ir71)
Ти трохи розочки розкидала і від того багато пустоти на торті.
погоджуюсь з нашою господинею... а так все гарно вийшло, милий тортик)))

masik, торт бездоганний, ШИК!!!


 
PocяДата: Середа, 30/11/2011, 18:13 | Сообщение # 21
Pocя
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1052
Статус: Offline
Оксанка! О-ва-ва!!! Ти молодець, так вмієш гарно торти творити а сидиш тихенько і не признаєшся! Мені дууууже сподобався -і кольори гарні і ідея,все те що треба!!! applause applause applause

masik, чудова корзинка! А мені і бант сподобався-він на стільки бездоганно зроблений що вартувало його показати! good good good


 
Оленка14Дата: Середа, 30/11/2011, 20:49 | Сообщение # 22
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 526
Статус: Offline
Оксанка торт класний! Молодець! Коліжанка задоволена? applause applause applause
masik корзина мов справжня! Ну дуже гарна! wacko wacko wacko
 
мамцяДата: Середа, 30/11/2011, 21:13 | Сообщение # 23
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 701
Статус: Offline
Торт Оксанко, таки гарний!!!А мармур то просто клас!
masik корзина ідеальна, шикарно зроблена! wacko wacko wacko Я теж аж тепер покажу свої торти.


Оксана Я.
 
PoetkaДата: Середа, 30/11/2011, 21:21 | Сообщение # 24
Poetka
шеф-повар
Группа: Заблоковані
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Мамця,ну ота перша ляля,то _БОМБА,ти мене рахуй,шо вбила, я в шоці,викладай майстер клас,як ті рюхи робляться...СУУУУУПЕРОВО!!!!!!! І машинка класна...Коли я шось шарешті спечу ,щоб вам показати sad

Я ОЛЯ!
 
irusykДата: Середа, 30/11/2011, 21:25 | Сообщение # 25
повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 324
Статус: Offline
мамця, тортики чудові, молодець!!!

 
КсюшаДата: Середа, 30/11/2011, 22:04 | Сообщение # 26
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
оксанка, торт суперовий,чи для одного чи для двоїх,все рівно красиво.
мамця, я від твоїх ляльок прибалділа
masik, я ще в однокласниках оцінила твій тортик,а мені він подобася і бант його шикарно доповнює,як на мене.Але наші господиньки більше знаються на тому ділі ніж я.
Дівчатка всі молодці що ділитеся з нами своїми чудовими роботами.
Я теж до вас з тортиком,вчора чоловік попросив чогось солодкого от вирішила зробити йому сюрприз,правда фото у мене як завжди хромає.Фотоапарат розряджений,а на телефон дивіться що вийшло
Прикрепления: 2812370.jpg (89.2 Kb) · 5525977.jpg (89.2 Kb)


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
НаталонькаДата: Середа, 30/11/2011, 22:06 | Сообщение # 27
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 625
Статус: Offline
оксанка, Гарний торт, використала цікаву ідею, гарно її оформила, (мармур - краса) отримала прекрасний результат. Признавайся - коліжанка задоволена?
masik, розкішна корзина, такі шикарні маки, а листки (зелені) від справжніх не відрізниш такі тоненькі - дуже вміло пофарбовані.
мамця, показала таку красу, сиджу і милуюся. Ляльки в такому розкішному одязі, кольори і фасони -вищий клас, і милий Маквін. Оксана так тримати.
 
masikДата: Середа, 30/11/2011, 22:12 | Сообщение # 28
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 906
Статус: Offline
Дякую дівчатонька за відгуки.
мамця, ого скільки кльових тортиків....... smile smile smile
Ксюша, я думаю що чоловік оцінить твій витвір бо мій вже привик і шукає тільки недоліки happy happy happy
 
ТаньчикДата: Середа, 30/11/2011, 22:56 | Сообщение # 29
Таньчик
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 802
Статус: Offline
дівчата я в шоці КРАСОТА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Мене не було лиш кілька днів а тут така красота!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ви печете і прикрашаєте молодці!!!!!!!!!!!!!!!!дякую ВАМ велик що надихаєте. Всі роботи бездоганні applause applause applause applause applause

[br] Цветы и букеты анимации бесплатно
 
Оленка14Дата: Середа, 30/11/2011, 23:00 | Сообщение # 30
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 526
Статус: Offline
Мамця ну і красоти ти натворила! Молодець! Які красуні! А машинка -суперова! wacko wacko wacko
Ксюша гарний торт-серце! Молодець! applause applause applause
 
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо (Наші чудові торти.Тема 2)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024