В гості до Ірини
 Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо - Сторінка 28 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо (Наші чудові торти.Тема 2)
Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо
ir71Дата: Вівторок, 29/11/2011, 16:11 | Сообщение # 1
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Любі дівчата!Якщо ми вже поміняли назву нашої звичної теми,то прошу звернути увагу на назву"Обговорюємо,критикуємо".Давайте будемо обєктивними і справді перейдемо на обговорення.Знаю що приємно чути гарні слова в адресу твоєї роботи і це ніхто не відміняв,але повірте моєму досвіду ,критика дуже допомагає виправляти помилки.Тому без образ і гніву,працюємо,творимо і звертаємо увагу на чужі та свої помилки і виправляємося.
Всім натхнення та творчих успіхів!


 
ромашкаДата: Понеділок, 19/12/2011, 15:25 | Сообщение # 406
ромашка
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 604
Статус: Offline
дякую!!!
Quote (ir71)
Скільки у тебе кг заважує мяч?Ти мабуть даєш багато "картошки",як його обмазуєш?І ще мене цікавить чи даєш у середину підпорки?

М"ячi y мене виходять не менше як 3,5 кг. Картошку даю, тiльки на верх, щоб надати круглоъ форми, а так все ножем зрiзаю i надаю потрiбну форму, може то i не правильно,але вже як навчилася ... Пiдпорки не використовую.
 
ir71Дата: Понеділок, 19/12/2011, 16:12 | Сообщение # 407
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
ромашка, дякую за відповідь.

 
Оленка14Дата: Понеділок, 19/12/2011, 21:04 | Сообщение # 408
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 526
Статус: Offline
Ксюшка, Ромашка торти безподобні! Молодці! applause applause applause applause applause
 
PoetkaДата: Понеділок, 19/12/2011, 21:27 | Сообщение # 409
Poetka
шеф-повар
Группа: Заблоковані
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Ксюшка,Ромашка,ваші торти казкові,гарні ,ну просто - шедеври! biggrin

Я ОЛЯ!
 
PavlukДата: Понеділок, 19/12/2011, 22:04 | Сообщение # 410
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Я спочатку покажу торти, а потiм буду коментувати.



 
Зоряна9810Дата: Понеділок, 19/12/2011, 22:05 | Сообщение # 411
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Pavluk, гарні тортики!

 
ir71Дата: Понеділок, 19/12/2011, 22:12 | Сообщение # 412
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Pavluk, дуже гарно!!!Ляля просто чарівна!!!

 
ЛесяДата: Понеділок, 19/12/2011, 22:26 | Сообщение # 413
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Таню!!! ТвоЇ торти просто чудові!!!

 
PavlukДата: Понеділок, 19/12/2011, 22:30 | Сообщение # 414
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Дiвчата дякую. Я так з тими фыгурками намучилась поки злыпила, до другоъ ночы товклась. Моъ хлопцы навыть не чули коли я спати прийшла happy happy happy

А тепер передивилася всы новы торти, дывчата я сиджу в легкому шоцы wacko wacko wacko Такоъ краси натворили, а в мене всього 1,5сутки небуло нету, а тут стыльки нового wacko wacko wacko Молодцы, ы то величезны!!!!!!!!!!!!!!!


 
КсюшаДата: Понеділок, 19/12/2011, 23:58 | Сообщение # 415
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Pavluk, Таня твіої тортики красиві,а особливо прикольний тортик з машинками.
ромашка, я думаю таким мячем можна пишатися.
Всі ви молодці. applause applause applause


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
НаталонькаДата: Вівторок, 20/12/2011, 01:23 | Сообщение # 416
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 625
Статус: Offline
kcюшka, ти так біля тортів напрацювалася, але отримала гарний результат, твої торти цікаві та яскраві, приємно на них дивитися.
ромашка, справжня стахановка, тортів до вибору до кольору, всі красиві та акуратні. Світланка ти справжній профі.
Pavluk, і ти теж завжди умієш порадувати та здивувати своїми тортами. Красуння Барбі, і дуже вдалий торт з машинками. Молодець.
 
мамцяДата: Вівторок, 20/12/2011, 11:55 | Сообщение # 417
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 701
Статус: Offline
ромашка, гарна газель, мов справжня kcюшka, класний вазон, а сумочка така яскрава та весела, то для гламурної леді, мабуть!? Оленка14, я так розумію, що то косметичка?Фото погане, але ідея не погана Хенессі просто бомба!!!Коробка трошки підвела,але пляшка просто клас!!! Poetka, wacko ну і тортик, - просто клас!!! Леся, твої торти просто неперевершені! ромашка, сумочка, дуже модна, я теж таку хочу! happy kcюшka, тортики суперові!Я тебе дуже розумію, в мене та ж ситуація з лимоном sad ромашка, мячик красивезний, ідеально вирівняний,навіть нема до чого придертися happy а дипломат - нема слів!Якого він розміру? Pavluk, все дуже гарно, Молодець!!! surprised

Оксана Я.
 
мамцяДата: Вівторок, 20/12/2011, 12:08 | Сообщение # 418
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 701
Статус: Offline
На суботу мала три торти, тому не заходила сюди.Тепер не можу відіспатись, ще й мала захворіла.Тепер з'явилась хвилинка.Покажу чим була зайнята. ну і людина павук, але фото не маю, бо замовниця прийшла зашвидко, і я не встигла зробити фото!

Оксана Я.
 
ЛесяДата: Вівторок, 20/12/2011, 12:26 | Сообщение # 419
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Оксанко!!!Твої тортики як і завжди КРАСОТА.Все ідеально зроблено ,видно руку профі.А машина з чого зроблена???

 
мамцяДата: Вівторок, 20/12/2011, 12:45 | Сообщение # 420
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 701
Статус: Offline
Quote (Леся)
А машина з чого зроблена???
Леся, з того, що й торт happy
З паляниць перемащених кремом.


Оксана Я.
 
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо (Наші чудові торти.Тема 2)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024