В гості до Ірини
 Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо - Сторінка 45 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо (Наші чудові торти.Тема 2)
Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо
ir71Дата: Вівторок, 29/11/2011, 16:11 | Сообщение # 1
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Любі дівчата!Якщо ми вже поміняли назву нашої звичної теми,то прошу звернути увагу на назву"Обговорюємо,критикуємо".Давайте будемо обєктивними і справді перейдемо на обговорення.Знаю що приємно чути гарні слова в адресу твоєї роботи і це ніхто не відміняв,але повірте моєму досвіду ,критика дуже допомагає виправляти помилки.Тому без образ і гніву,працюємо,творимо і звертаємо увагу на чужі та свої помилки і виправляємося.
Всім натхнення та творчих успіхів!


 
Зоряна9810Дата: Субота, 07/01/2012, 01:08 | Сообщение # 661
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Quote (kcюшka)
о я ще маю надію

надія вмирає останньою!

от такого тортика робила я сьогодні на скору руку..


 
ЛесяДата: Субота, 07/01/2012, 13:18 | Сообщение # 662
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Quote (kcюшka)
невже це ремонту не підлягає...???бо я ще маю надію

У мене таке було,поремонтували,все окей


 
оксанкаДата: Неділя, 08/01/2012, 22:38 | Сообщение # 663
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Дівчатонька всі МОЛОДЧИНКИ!!! Прибули сьогодні зісвят з рідних селів...заледве встигаю переглянути все!!!! tongue biggrin biggrin

 
мамцяДата: Понеділок, 09/01/2012, 14:51 | Сообщение # 664
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 701
Статус: Offline
kcюшka, торти дуже гарні!Молодчинка!!! Зоряна9810, нашвидкоруч, це кому так конче було треба?Не поганий вийшов, тільки трохи щось фарба добре не розтопилась, чи то так фотік передав...

Оксана Я.
 
Зоряна9810Дата: Понеділок, 09/01/2012, 15:02 | Сообщение # 665
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Quote (мамця)
фарба добре не розтопилась, чи то так фотік передав...

то мала водою попсикала коли я не бачила......от і зробилися веснушки...


 
маруся-яДата: Понеділок, 09/01/2012, 15:32 | Сообщение # 666
маруся-я
повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 246
Статус: Offline
Зоряна9810, хороший тортик вийшов, ще й нашвидкоруч...... smile
А я сачкувала smile smile smile tongue
Тільки зайчика на замовлення зробила , та й впринципі якби щось і замовляли то я б всеодно часу на них не знайшла б.........

А ось ще одиничка, робила вчора, на швидку руку.Навіть сфоткати забула, тож таке фото, що кольорів не видно
Прикрепления: 6319867.jpeg (38.7 Kb) · 4523937.jpg (13.8 Kb)
 
Зоряна9810Дата: Понеділок, 09/01/2012, 16:05 | Сообщение # 667
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
маруся-я, зайчик вийшов дуже прикольний, аодиничка просто та мило

 
ЛесяДата: Понеділок, 09/01/2012, 17:00 | Сообщение # 668
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Quote (маруся-я)
А я сачкувала

Дуже вдало посачкувала.Тортики прекрасні,особливо зайчик.


 
оксанкаДата: Понеділок, 09/01/2012, 18:27 | Сообщение # 669
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
маруся-я, дуже гарні тортики... biggrin biggrin мені обидва до вподоби. А зайчик то кремом прикрашений...так?

 
ЛесяДата: Понеділок, 09/01/2012, 18:54 | Сообщение # 670
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Я теж мала лишень два тортика,і то один віддала ще 30 січня,але не виставляла ,бо на фоні тієї казкової краси якої натворили наші мастрині було стидно виставляти свого торта.Ото ж покажу сьогодні.

і сьогоднішній тортик "Маша и медведь"



 
НатамусяДата: Понеділок, 09/01/2012, 19:45 | Сообщение # 671
Натамуся
Віват кухар!!!
Группа: Своя людина
Сообщений: 457
Статус: Offline
kcюшka, Губка Боб класний такий,а ''одиничка'' - ніжна.Торти КЛАС!!!

Quote ( Зоряна9810, )
то мала водою попсикала коли я не бачила......от і зробилися веснушки...

Але ж вони вміють такого натворити,мої і крем встигають втоптати поки я не бачу(з кондитерського мішечка прямо в ротик,а що - так смачніше:laughing:),і пофарбувати не те що треба,і в готовий тортик пальчиками потицяти,а саме більше я злюсь - коли готові квіти,які вже майже попідсихали,понадкусують і ніхто ні слова wacko .

маруся-я, зайчик суперовий,а вушка з мастики? З яким кремом працюєш?

Леся, ти що таке кажеш! Лялька К Л А С!, така акуратненька,дуже красиво... А ведмідь , на мою думку, зовсім і не завеликий, по відношенню до Маші якраз такий як треба...

Я теж хотіла б почути ваші відгуки стосовно мого тортика. Це мій перший мастичний(повністю) тортик,хотілось би почути зауваження. Якийсь він трошки округлий вийшов,хоча кремом зробила кути ніби гарні...

Прикрепления: 7009270.jpg (60.4 Kb)




Сообщение отредактировал Натамуся - Понеділок, 09/01/2012, 20:16
 
НаталонькаДата: Понеділок, 09/01/2012, 20:10 | Сообщение # 672
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 625
Статус: Offline
маруся-я, такий симпатичний та позитивний зайчик. Він з крему,чи з мастики? А одиничка дуже мило прикрашена.
Леся, компліменти тобі за торт ляльку, сукня сама чарівність, робота ідеальна, і в тебе прекрасно виходить ліпити фігурки.
Натамуся, гарний торт урочистий святковий та яскравий, чудові квіти, і вишуканий дизайн. Вишивка на торті вражая якістю виконання, навіть не уявляю як таке(вишивку) можна зробити на торті.
 
ЛесяДата: Понеділок, 09/01/2012, 20:32 | Сообщение # 673
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Натамуся, дуже красивий торт.Кольори такі яскраві ,насичені. Ти свої квіти підмальовувала чи у тебе є якась чарівна фарба?А вишивка то взагалі...........Дуже оригінально придумала.А те що округлий,то ніби так і має бути.Я і не помітила,якби ти не написала.

 
оксанкаДата: Понеділок, 09/01/2012, 20:58 | Сообщение # 674
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Quote (Натамуся)
Це мій перший мастичний

Супер....такий рівненький, акуратний!!!!!!!!!!!!!!!Так тримати, успіхів Тобі!!! smile
Лесю, ну просто клас Маша і Ведмідь, ну просто як живі ...з мультика втікли!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wacko wacko wacko


 
НатамусяДата: Понеділок, 09/01/2012, 21:33 | Сообщение # 675
Натамуся
Віват кухар!!!
Группа: Своя людина
Сообщений: 457
Статус: Offline
Дякую Оксаночко.

Quote ( Наталонька, )
навіть не уявляю як таке(вишивку) можна зробити на торті


Вишивка - айсінгом,робити не важко,саме важче це зробити розмітку під вишивку...

Quote ( Леся, )
Ти свої квіти підмальовувала чи у тебе є якась чарівна фарба?


Ні,квіти я не підмальовувала,лише покрила горілкою з медом і від цього вони стали чуть яскравішими, і фарба не чарівна - гелева АТЕКО,встигла і потішитись нею і розчаруватись... Помітила що різні кольори виходять при додаванні до різних кремів і різних мастик. Ось наприклад,квіточки я робила із Украсівської мастики(чула про неї не дуже хороші відгуки,але всеодно вирішила спробувати),вона біленька і кольори вийшли гарними,звичайно тортик покривати нею я не ризикнула - не зручно з нею працювати,і чула що вона рветься і сповзає на тортах.Тому вирішила покривати торт уже перевіреною мною мармишковою мастикою,як завжди добитись білосніжного кольору з нею неможливо(хоча маршмелоу було білесеньким) і звичайно мої фарби разом з нею не дають таких кольорів...



 
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо (Наші чудові торти.Тема 2)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024