В гості до Ірини
 Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо - Сторінка 46 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо (Наші чудові торти.Тема 2)
Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо
ir71Дата: Вівторок, 29/11/2011, 16:11 | Сообщение # 1
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Любі дівчата!Якщо ми вже поміняли назву нашої звичної теми,то прошу звернути увагу на назву"Обговорюємо,критикуємо".Давайте будемо обєктивними і справді перейдемо на обговорення.Знаю що приємно чути гарні слова в адресу твоєї роботи і це ніхто не відміняв,але повірте моєму досвіду ,критика дуже допомагає виправляти помилки.Тому без образ і гніву,працюємо,творимо і звертаємо увагу на чужі та свої помилки і виправляємося.
Всім натхнення та творчих успіхів!


 
PavlukДата: Вівторок, 10/01/2012, 01:18 | Сообщение # 676
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Я так давно не заглядала в цю тему, бо все шось нема часу за тими святами та Новим роком. То нету нема то ше шось wacko А тут дівчата такої краси натворили, аж бракує мені слів описати всю ту красу. Одним словом всі супер-молодці!!!!!
Я також перед Новим роком мала кілька тортів. Ось аж тепер покажу їх.
Моя перша одиничка.
також перша фура, але я нею не задоволена. Робила нашвидкоруч, забула про колеса, крем під мастику поганий був. Одним словом можна було б і краще.
ще машини з дорогою. Дякую Ірі за ідею!!!
лялька.
та Сонечко.


 
masikДата: Вівторок, 10/01/2012, 01:48 | Сообщение # 677
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 906
Статус: Offline
Зоряна9810, як на скору руку то тортик гарненький.
маруся-я, ну тут бракує слів зайка безподобний і одиничка кльова.
Леся, ну нічого собі встидно виставляти, ти як завжди на висоті, тортики чудові.
Натамуся, дуже гарний український тортик, а вишивка то це щось неймовірне.
Pavluk, і коли ти встигла з тими святами стільки краси натворити.


Сообщение отредактировал masik - Вівторок, 10/01/2012, 01:49
 
НатамусяДата: Вівторок, 10/01/2012, 02:10 | Сообщение # 678
Натамуся
Віват кухар!!!
Группа: Своя людина
Сообщений: 457
Статус: Offline
Pavluk, суперові тортики,скільки ж тут праці surprised . Мені дуже сподобались букви(моя постійна проблемка),як ви пишете-маєте якийсь шаблон,чи це від руки?

 
мамцяДата: Вівторок, 10/01/2012, 11:45 | Сообщение # 679
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 701
Статус: Offline
Натамуся,так, такий типу ковричок.Дівчата кидали ссилку де це мож купити, але я забула в якій темці, тільки памятаю, що 13сторінка.
маруся-я,торти безподобні, і зовсім ти не сачкувала. smile Леся, торти класні!!!В тебе завжди гарні роботи і нема чого встидатись. Натамуся, Мені дуже сподобався твій торт.Якби ти сама не призналась , що в задумці мав бути кантовий, то й ніхто би не помітив.Мені наприклад більше подобаються округлі торти.А вишивка то -бомба. Pavluk, Таню, ну й ти в нас трудівниця!Стільки робіт і всі чудові.Лиш трохи в машині підставка не та, бо колеса висять ...


Оксана Я.

Сообщение отредактировал мамця - Вівторок, 10/01/2012, 11:56
 
kcюшkaДата: Вівторок, 10/01/2012, 12:50 | Сообщение # 680
kcюшka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Зоряна9810, дуже милий тортик нашвидкоруч, молодець,

маруся-я, зайчик пречудовий та й одиничка класна, супер!!!!!!
Леся, дуже гарні тортики, а Міша то взагалі безподобний, закохатися можна smile
Натамуся, я шокована тою вишивкою та й взагалі тортом, робота на всі 100!!!!!!!!!!
Pavluk, дійсно, як поміж свята можна було стільки тортів наробити.......такі всі різні і такі гарні, а фуру наступного разу обовязково допрацюєш бо сама бачиш свої помилки.


 
masikДата: Вівторок, 10/01/2012, 13:19 | Сообщение # 681
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 906
Статус: Offline
І сьогодні з тортиком вчора на швидкоруч робила
 
НатамусяДата: Вівторок, 10/01/2012, 13:33 | Сообщение # 682
Натамуся
Віват кухар!!!
Группа: Своя людина
Сообщений: 457
Статус: Offline
Дякую мамця, kcюшka, легко і з душею,бо для своїх,і завжди вдаються красиво. А коли роблю для когось чужого то все якась напруга,чи то страх щоб добре зробити. А як у вас? Чи то тільки я якась перестрашена unsure .
Quote ( мамця, )
Якби ти сама не призналась , що в задумці мав бути кантовий, то й ніхто би не помітив


Він взагалі-то не то що в задумці мав бути кантовий(основна задача була просто покрити і щоб не порвалось,я ніяк не могла насмілитись на мастичний торт),просто я робила як пояснювала Ірина - гарно порівняла,покантувала на кремі,гарно застиг в холодильнику і тоді покрила мастикою(може з мастикою теж потрібно кантувати?),в результаті - кремом кантований,з мастикою округлий...


 
НатамусяДата: Вівторок, 10/01/2012, 13:39 | Сообщение # 683
Натамуся
Віват кухар!!!
Группа: Своя людина
Сообщений: 457
Статус: Offline
О-о-о,нічого собі тортик нашвидкоруч,слів забракло surprised surprised surprised .Чудеса творять твої руки! А куп'юри справжні?...

 
irusykДата: Вівторок, 10/01/2012, 15:04 | Сообщение # 684
повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 324
Статус: Offline
Pavluk, фура і справді не вдала, все що ти малювала фломастером можна було вирізати з мастики... моло б ефектніший вигляд. і колеса треба було вмічтити під фуру ( вирізати для них виїмки)...
одиничка краща, єдине що я щось не зрозуміла то це що з кольором??? це була така задумка чи ти погано замісила мастику????? а от всі решта тортики суперові!!!

masik, крутий чемодан!!!!


 
PoetkaДата: Вівторок, 10/01/2012, 15:09 | Сообщение # 685
Poetka
шеф-повар
Группа: Заблоковані
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Pavluk молодчина!Мені найбільше сподобалась двієчка на тортику з машинками і ялиночки.Супер,акуратно!А фура так середньо, але знаю,як важко робити ті машини мушу сказати,молодець,що наважилась на таку складну роботу, а маючи стільки тортиків мабуть і втомилась і вже ту фуру доробляти просто не хватило ні сил ні часу .....Молодець!
masik нічого собі нашвидкоруч????Я в легкому шоці! гарно,акуратно,мені б так нашвидкоруч... biggrin cool


Я ОЛЯ!

Сообщение отредактировал Poetka - Вівторок, 10/01/2012, 15:11
 
kcюшkaДата: Вівторок, 10/01/2012, 16:36 | Сообщение # 686
kcюшka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Маряна,

 
PocяДата: Вівторок, 10/01/2012, 19:23 | Сообщение # 687
Pocя
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1052
Статус: Offline
маруся-я, тортик-зайчик такий прикольний пампулічка,клааааас!!!!!

Леся, лялічка дуже-дуже ніжна красуня а від Ведмедя я прибалділа-дуже симпатичний!

Натамуся, тортик надзвичайно гарний і акуратний.і квіти і вишивка-все одне до одного,чарівно!!!!


 
мамцяДата: Вівторок, 10/01/2012, 20:13 | Сообщение # 688
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 701
Статус: Offline
Quote (masik)
вчора на швидкоруч робила

Нічого собі, нашвидкоруч,це КЛАС!!!А де брала вафельні гроші?


Оксана Я.
 
PavlukДата: Вівторок, 10/01/2012, 20:46 | Сообщение # 689
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Дякую дівчата за критику. irusyk, то такі розводи хотіла замовниця, щоб "розовий і не дуже насичений а так не знаю придумайте)))" А фура зате і була нашвидкоруч, вона робилася від печення до оформлення за 24 години. Те що хотіла - мало часу, а те шо вийшло те і є. Ну нічого, головне шоб не остання biggrin
Натамуся, то я маю такі штампи-букви виліконові. Витиснула на мастиці а потім фломастером навела красу.
masik, торт супер. Колір такий реалістичний получився.


 
ir71Дата: Вівторок, 10/01/2012, 22:18 | Сообщение # 690
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (Натамуся)
Це мій перший мастичний(повністю) тортик

Безподобний!!!!БРАВО!!!!!

Quote (Леся)
сьогоднішній тортик "Маша и медведь"

Мішка чудо!Немов справжній з мультика!Бачу дівчата теж так підмітили. smile :) smile :)

Quote (Pavluk)
Моя перша одиничка.

Чудово!!!!Дуже акуратно і гарно!
Quote (Pavluk)
також перша фура


Намудрувала з колесами.
Quote (Pavluk)
ще машини з дорогою

Відмінно!!!!

Quote (masik)
І сьогодні з тортиком вчора на швидкоруч робила

Маряно,просто справжній клад з грошима.Гарна робота!!!!


 
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо (Наші чудові торти.Тема 2)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024