В гості до Ірини
 Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо - Сторінка 50 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо (Наші чудові торти.Тема 2)
Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо
ir71Дата: Вівторок, 29/11/2011, 16:11 | Сообщение # 1
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Любі дівчата!Якщо ми вже поміняли назву нашої звичної теми,то прошу звернути увагу на назву"Обговорюємо,критикуємо".Давайте будемо обєктивними і справді перейдемо на обговорення.Знаю що приємно чути гарні слова в адресу твоєї роботи і це ніхто не відміняв,але повірте моєму досвіду ,критика дуже допомагає виправляти помилки.Тому без образ і гніву,працюємо,творимо і звертаємо увагу на чужі та свої помилки і виправляємося.
Всім натхнення та творчих успіхів!


 
PavlukДата: Неділя, 15/01/2012, 12:39 | Сообщение # 736
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Леся, твої торти, як завжди, бездоганні!!!!
маруся-я, СУПЕР!!! Особливо мені подобається торт для мами. Такий вишуканий, видно шо доня з любов'ю творила це чудо!!!!
Натамуся, твоя Ляля наче принцеса з балу завітала в гості до нас. Молодець!!!
irusyk, шикарний торт, як намальована картина. Ти вражаєш своїми роботами з айсингом biggrin biggrin biggrin surprised


 
маруся-яДата: Неділя, 15/01/2012, 12:42 | Сообщение # 737
маруся-я
повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 246
Статус: Offline
ir71, Дякую, Ірино, мені дуже приємно smile
Але в тому торті є один нюанс - це дроти............ surprised Вони виглядають зпід листків, може треба було їх заліпити мастикою???? Чи бумагою?


Сообщение отредактировал маруся-я - Неділя, 15/01/2012, 12:43
 
маруся-яДата: Неділя, 15/01/2012, 12:45 | Сообщение # 738
маруся-я
повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 246
Статус: Offline
Pavluk, Дякую, так дійсно, я дуже хочу зробити мамі приємно (я тільки сьогодні його понесу до мами, вона ще його не бачила smile )
 
masikДата: Неділя, 15/01/2012, 14:01 | Сообщение # 739
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 906
Статус: Offline
маруся-я, тортики просто чарівні.Ти молодчинка!!!!!!!!
 
PocяДата: Неділя, 15/01/2012, 14:11 | Сообщение # 740
Pocя
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1052
Статус: Offline
маруся-я, торти дуже-дуже гарні !!!! А мамин торт такий святковий і пишний,я думаю мама буде в захопленні! Здоров"ячка їй!!!!

 
ЛесяДата: Неділя, 15/01/2012, 21:29 | Сообщение # 741
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Натамуся,
Quote (Натамуся)
Вау Леся, коли ти все це встигаєш робити?

І сама дивуюся,і роботи
і вдома щось треба поробити і торти якось творяться.То напевно мені з гори Боженько допомагає.
Натамуся, Pocя, Наталонька, маруся-я, ir71, Pavluk, masik, Дякую вам усім за підтримку і приємні слова.
Натамуся,
Quote (Натамуся)
Розкажіть як ви робите платтячка,бо мені одним полотном не вдалося,прийшлось 2 кусочки ліпити...

І у мене не дуже виходить одним куском покрити лялі платтячко.
маруся-я, Твої торти завжди неперевершині,ну а для мами на ювілей то бомбезний.Краса неймовірна.




Сообщение отредактировал Леся - Неділя, 15/01/2012, 21:31
 
НаталонькаДата: Неділя, 15/01/2012, 22:41 | Сообщение # 742
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 625
Статус: Offline
маруся-я, торт для мами просто шедевр, непревершено, грандіозний і так професійно складений букет, чудові кольори - вражаюча робота.
 
PoetkaДата: Понеділок, 16/01/2012, 00:31 | Сообщение # 743
Poetka
шеф-повар
Группа: Заблоковані
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Натамуся гарна робота,але платячко таке тонюньке,маленький тортик...
Лесюня, СУПППППЕР!!!!
Маруся я,як кажуть ; респект і "уважуха".Молодці дівчата,попрацювали на славу.(((((((((((((((((((((((:


Я ОЛЯ!
 
оксанкаДата: Понеділок, 16/01/2012, 01:56 | Сообщение # 744
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Quote (Натамуся)
що могло бути й краще...

так і буде biggrin biggrin biggrin але цей тортик гарненький, головне доця задоволена
Quote (маруся-я)
Торт робила для своєї мами,

супер!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Думаю мама задоволена, що у неї така талановита доня!!!!!!!!!!!!!! biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
Мішок з грошима....просто клас!!!!!!!!!!!!!!! wacko wacko wacko wacko wacko


 
ir71Дата: Понеділок, 16/01/2012, 11:09 | Сообщение # 745
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (маруся-я)
Чи бумагою?

Є така бумага для флористики,то можна було нею закрити дроти і в мастиці теж краще тримається ніж просто дротики


 
Зоряна9810Дата: Понеділок, 16/01/2012, 11:56 | Сообщение # 746
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Усім привіт. не була два дні на форумі а тут така красота!!!!! Ви всі гарно попрацювали!!!!!
Леся твої торти просто беруть своєю ніжнстю!!!!!!!!!!!!!
Натамуся це тортик для дюймовочки??? в мене такі маленькі не получаються.
маруся-я торт шикарний!!!!!
після вашої краси покажу те що я сотворила. Попросила дуже добра знайома тортика з кремом а я не мола відмовити. проштудіювала інтернет на рахунок кремів і зробила ось такого тортика. Рецепт крему виставлю пізніше, але скажу що крем просто прекрасний як на смак так і для роботи. А назву має" Мокре бізе"
Ну ось і сам торт:


 
НатамусяДата: Понеділок, 16/01/2012, 13:36 | Сообщение # 747
Натамуся
Віват кухар!!!
Группа: Своя людина
Сообщений: 457
Статус: Offline
ir71, без мастики,але з лялькою важив приблизно 1,600...
маруся-я, чудові торти, і мішечок і з квітами - супер. В тебе така білосніжна мастика,як в тебе виходить така білесенька?
Quote ( Poetka, )
,але платячко таке тонюньке,маленький тортик...


Платтячко тонюньке,бо мені не хотілось ще раз замішувати мастику і прийшлось розкатувати тонше.В результаті навіть залишився кусочок...
А маленький тому що так сформувала платтячко,там підрізала,то там підрізала. І взагалі як печу для себе просто так,то не роблю великих тортів - діти з'їдають по куску,чоловік не любитель солодкого(правда цього скуштував eek ,та ще й на компліменти не скупився surprised ),а решта все мені,а мені якраз треба чим поменше,бо ще й через свята калорій набралось;добре коли хтось приходить,ще й з собою пакую...


 
irusykДата: Понеділок, 16/01/2012, 14:02 | Сообщение # 748
повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 324
Статус: Offline
Наталонька, маруся-я, Pocя, дякую дуууже!!!! айсінгом почала працювати недавно, але він мені дуже подобається і вдається))))хоч і є куди ще рости....

маруся-я, дуже гарна торбинка з грошима!!!! а весільний то просто нема слів... такий рівненький!!!! lol


 
ЛесяДата: Понеділок, 16/01/2012, 14:20 | Сообщение # 749
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Зоряна9810, ОГОО!!!ти вже і кремом малюєш.Гарна робота.

 
PoetkaДата: Понеділок, 16/01/2012, 14:44 | Сообщение # 750
Poetka
шеф-повар
Группа: Заблоковані
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Зорянка,гарний крем і тортик такий фантазійний.Молодець.Чекаю на рецептик крему. biggrin

Я ОЛЯ!
 
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо (Наші чудові торти.Тема 2)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024