В гості до Ірини
 Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо - Сторінка 60 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо (Наші чудові торти.Тема 2)
Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо
ir71Дата: Вівторок, 29/11/2011, 16:11 | Сообщение # 1
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Любі дівчата!Якщо ми вже поміняли назву нашої звичної теми,то прошу звернути увагу на назву"Обговорюємо,критикуємо".Давайте будемо обєктивними і справді перейдемо на обговорення.Знаю що приємно чути гарні слова в адресу твоєї роботи і це ніхто не відміняв,але повірте моєму досвіду ,критика дуже допомагає виправляти помилки.Тому без образ і гніву,працюємо,творимо і звертаємо увагу на чужі та свої помилки і виправляємося.
Всім натхнення та творчих успіхів!


 
PoetkaДата: Четвер, 26/01/2012, 23:06 | Сообщение # 886
Poetka
шеф-повар
Группа: Заблоковані
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Ксенія все добре, але я б на твоєму місці мастику вже горілкою не мастила ( я вибачаюсь звичайно, мені так здалось,шо то горілка) Або кандуріном, або просто парою пройтись, на крайній випадок кісточкою здути пудру, бо всі нерівності трохи видно....Але то тортик в першу чергу, а він в першу чергу має бути дууууже смачний....Молодець!

Я ОЛЯ!
 
ксеніяДата: Четвер, 26/01/2012, 23:17 | Сообщение # 887
кулінар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 99
Статус: Offline
Дівчатка дякую Леся, фото доставила .Poetka, а парою то як я ще такого неробила
 
PoetkaДата: Четвер, 26/01/2012, 23:28 | Сообщение # 888
Poetka
шеф-повар
Группа: Заблоковані
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Quote (Poetka)
.Poetka, а парою то як я ще такого неробила

Добре,якщо є така парова праска,як на базарах,типу "пилесос"
Можна і звичайною праскою, пару секунд над тортиком потримати...


Я ОЛЯ!

Сообщение отредактировал Poetka - Четвер, 26/01/2012, 23:29
 
kcюшkaДата: П`ятниця, 27/01/2012, 01:48 | Сообщение # 889
kcюшka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1415
Статус: Offline
ксенія, загалом тортики непогані, але в двохярусному верхній ярус здається міг би бути меньшим в діаметрі і надпис вже пасував би бути білим а не золотим, але це на мій смак, неподумай що я придираюсь.........

 
маруся-яДата: П`ятниця, 27/01/2012, 13:21 | Сообщение # 890
маруся-я
повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 246
Статус: Offline
Ой дівчата , тиждень не заходила на форум, а тут ви тортиків наробили, що просто за вами не вгнатися smile :) smile
У всіх тортики такі ніжні цікаві. Але присутній зимовий настрій biggrin , бо багато голубеньких відтінків0 happy ^_^ happy
А в мене трохи завал, бо ще й на робуту ходжу підробляю, а то рік закриваю, звіти.......... Щось закрутилась..... А ще в передишку між роботою тортиків пару зробила, і мала бігає і мамає........... Ото сьогодні якось спокійно і я нарешті добралась до компа biggrin
ксенія, - тортики за галом файні, але як на мене за дуже блищать, але то я так думаю happy
Quote
Я плела десь 1.5 год, але збоку малий бігав і всюди свої ручки пхав
а мені та ситуація знайома biggrin :D biggrin
Леся, Супер!!!!!!!!!! Стільки тортів!!!!!!!!! І всі такі різні і цікаві.
мамця, Чудові торти, "Закон" просто ідеальний, (не те що унас на Україні biggrin :D biggrin ) Циці такі загадкові, що чоловічок що між ними просто розгубився яку вибрати!!! biggrin
masik,- коризинка дуже реалістична вийшла, як справжня!
Торт "Українка"

Торт "Сніговик"

Торт "На тридцяточку" smile
Прикрепления: 8598229.jpeg (32.0 Kb) · 6210699.jpeg (33.0 Kb) · 8372239.jpeg (38.8 Kb) · 7172980.jpeg (33.8 Kb) · 1117859.jpeg (47.8 Kb)


Сообщение отредактировал маруся-я - П`ятниця, 27/01/2012, 15:42
 
ir71Дата: П`ятниця, 27/01/2012, 15:53 | Сообщение # 891
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
маруся-я, таку гарну ляльку підібрала,прямо по личку справжня україночка.Супер і одяг в лялі і твоя робота!!!!

 
masikДата: П`ятниця, 27/01/2012, 17:43 | Сообщение # 892
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 906
Статус: Offline
маруся-я, торти шикарні , а на тридцятку то дуже знайома ідея......... giggling :giggling: giggling

Сообщение отредактировал masik - П`ятниця, 27/01/2012, 17:44
 
ЛесяДата: П`ятниця, 27/01/2012, 19:04 | Сообщение # 893
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
маруся-я, Яка ж краса!!!!!!!!!!!!Лялька шикарна ,в українському стилі.А сніговик ,а на 30 років.Ну діже красиві,професійні роботи.

 
маруся-яДата: П`ятниця, 27/01/2012, 19:07 | Сообщение # 894
маруся-я
повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 246
Статус: Offline
Дякую дівчатка!
masik, так, ідея з інтернету, коліжанка сама його знайшла. Але Я трошки змінила. Ось оригінал
Прикрепления: 9528760.jpg (47.5 Kb)
 
Зоряна9810Дата: П`ятниця, 27/01/2012, 19:27 | Сообщение # 895
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Quote (маруся-я)
masik, так, ідея з інтернету, коліжанка сама його знайшла. Але Я трошки змінила. Ось оригінал

так це ж тортик нашої masik,


 
masikДата: Субота, 28/01/2012, 02:40 | Сообщение # 896
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 906
Статус: Offline
Quote (Зоряна9810)
так це ж тортик нашої masik,

О точно то мій тортик, але ідея не моя , а позичена в нашої Іри в ідейках і також трохи змінена
 
маруся-яДата: Субота, 28/01/2012, 03:26 | Сообщение # 897
маруся-я
повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 246
Статус: Offline
biggrin wacko biggrin ААААААААААААА! biggrin biggrin biggrin Точно, знизу фото є позначка цього сайту........ biggrin biggrin biggrin А я навіть не побачила.
masik, А якого кольору він насправді був?
 
ЛесяДата: Субота, 28/01/2012, 10:09 | Сообщение # 898
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Quote (маруся-я)
ідея з інтернету,

Дівчата!!!!Та що ви так переймаєтеся що тортики схожі.якби не цей інтернет,то мені і взагалі не прийшло нічого в голову.Це дякуючи нашій Ірині,і всім хто творить чудеса і виставляє в інеті ми маємо змогу радувати наших близьких і не тільки.Творіть красу і даруйте людям задоволення,і собі теж.Краса врятує світ!!!!!!!!!!!!
Я сьогодні з ноутбуком(якщо це можна так назвати).Хоча роботою я задоволена(думала що вийде гірше).Кришка тримається(а важить 740 грам)Мав бути в середині бісквіт,а зробила свій медовий з горіхами,бо у бісквіті кришка точно би відвалилася.Думаю що клієнт не буде розчарований.Кришку робила наперед ще у неділю,зробила одну,заважила 1 кг,передумала і зробила другу.Порада тим хто буде робити такий торт.Вафельки на кришку крипіть не на шоколад,а на розігріту мастику(бо шоколад важить бульше).Накатала цілу поему.
А тепет і сам торт.Вага 3.900.

І ще таке питання до всіх.Як брати гроші за торт коли у нього не їстивна деяка частина???Чи може клієнта наперед питати,чи буде він платити за це?


 
НаталонькаДата: Субота, 28/01/2012, 13:51 | Сообщение # 899
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 625
Статус: Offline
маруся-я, неналюбуюся твоєю лялькою в українському стилі. Ну така вона гарна і моєму серцю люба. Справжня україночка. МОЛОДЕЦЬ.
Леся, ноутбук від оригіналу не дуже відрізниш. Напрацювалася біля нього багацько. Леся яка його частина неїстівна, бо я шось незрозуміла?
 
ЛесяДата: Субота, 28/01/2012, 14:17 | Сообщение # 900
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Quote (Наталонька)
ка його частина неїстівна, бо я шось незрозуміла?

Дякую Наталочко!!!А не їстівна це монітор,тобто все можна їсти але воно не таке як пляцок.Там вафлі і мастика.


 
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо (Наші чудові торти.Тема 2)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024