В гості до Ірини
 Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо - Сторінка 62 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо (Наші чудові торти.Тема 2)
Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо
ir71Дата: Вівторок, 29/11/2011, 16:11 | Сообщение # 1
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Любі дівчата!Якщо ми вже поміняли назву нашої звичної теми,то прошу звернути увагу на назву"Обговорюємо,критикуємо".Давайте будемо обєктивними і справді перейдемо на обговорення.Знаю що приємно чути гарні слова в адресу твоєї роботи і це ніхто не відміняв,але повірте моєму досвіду ,критика дуже допомагає виправляти помилки.Тому без образ і гніву,працюємо,творимо і звертаємо увагу на чужі та свої помилки і виправляємося.
Всім натхнення та творчих успіхів!


 
PocяДата: Субота, 28/01/2012, 18:19 | Сообщение # 916
Pocя
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1052
Статус: Offline
маруся-я, торт-україночка мене зачарував!!! Супер-шикарно!!!! Тортики - сердечка настільки вирівняні -таке враження що пласмасові,дуже гарні! Тащо тут говорити-мо-ло-дець!!!

Леся, ноутбук як справжній! Я взагалі не знаю як кришка може так гарно триматися! thumb thumb thumb

Ксюша, цікавий ранець,племіннику думаю сподобався! Молодець що берешся за різнопланові тортики!

оксанка, з такою швидкістю і вдосконаленням тортів Ти ,я думаю,скоренько всіх перевершиш тут! Азартна кубіта, Молодець!!!! clap clap clap

Таньчик, лялічки дуже яскраві і позитивні!!! Я не знаю як кому а іменинницям думаю вони дуже сподобались(на скільки я чую-дівчатка дуже хочуть тортик-ляльку і вони недоліків не зауважують) salute salute salute


 
masikДата: Субота, 28/01/2012, 18:42 | Сообщение # 917
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 906
Статус: Offline
Ксюша, рюкзак дійсно прикольний.СУПЕР!!!!!
оксанка, твої тортики вже справжні шедеври.Так тримати.
маруся-я, ну тут просто слів бракує.Краса неймовірна.В мене питання з якої мастики такі чудові троянди?
Таньчик, гарненькі лялі.
І в мене сьогодні тортик


Сообщение отредактировал masik - Субота, 28/01/2012, 18:45
 
ЛесяДата: Субота, 28/01/2012, 19:14 | Сообщение # 918
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Це атас!!!!!!!!!!!!!Я ж недавно(зранку)була на сайті і лишень відлучилася на пару годин в магазин.а тут такееееееееееееееее. Ксюша, Гарний рюкзачок!!!як справжній.
оксанка, І справді десь Іринка писала,що від тоді я ти почала прикрашати торт дужеееее виросла у цій справі.Тортики чудесні,і один і другий гарні по своєму.Шкода що у нас не роблять таких їстивних фото,а то я б пропонувала такі торти людям які хочуть вже.
маруся-я, Я млію від твоїх троянд.пробувала робити по твоєму мк щось не виходить така краса як у тебе.напевно я хочу все зараз зробити а то треба поступово,щоб деякі деталі висохли.
Таньчик,
Quote (Таньчик)
я намагалася зробити торти-подарунки

І вийшло,але чому на торті,то так хотіли клієнти???Може краще було зробити лялю барбі???Але то моя така думка.
masik, Тортик для діток,завжди гарнезні.Все таке рівненьке,ідеальне.Ну одним словом профі.




Сообщение отредактировал Леся - Субота, 28/01/2012, 19:16
 
Зоряна9810Дата: Субота, 28/01/2012, 19:20 | Сообщение # 919
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
маруся-я, твій букет просто шикарний, і коли в мене такий получиться? я навіть боюсь за таке братися.....
Таньчик, лялі гарні , але першу ти або погано поставила або погано сфоткала..не можу зрозуміти...
Quote (Леся)

Це атас!!!!!!!!!!!!!Я ж недавно(зранку)була на сайті і лишень відлучилася на пару годин в магазин.а тут такеееееееееееееее

я теж не встигла зїздити на базар а тут повна колекція назбиралася... тому то пару днів туту так тихо було на форумі... happy happy
masik, ніжно гарно мило....


 
НаталонькаДата: Субота, 28/01/2012, 19:27 | Сообщение # 920
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 625
Статус: Offline
Ксюша, але й торт, справжній рюкзак і такий гарний подарунок для дитини, що любить всіляки історії з людиною павуком.
оксанка, ну ти уже профі раз такі гарні торти робиш за пів доби.
маруся-я, твої серця це сама вишуканість легкість і чарівність бездоганна робота.
Таньчик, симпатичні лялі, так ніби вони крокують по подіуму.
masik, торт сама чарівність вірівнювання кольори такі милі, і деталі на тортику (одиничка , красівочки ....) зроблені просто ідеально.
 
КсюшаДата: Субота, 28/01/2012, 19:27 | Сообщение # 921
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
ir71,
Quote
павук то малюнок чи аплікація???
.,я не знаю як це назвати,бо я на мастіці через файл перебила малюнок того паука,а тоді вже його розкрасила,а паутину треба було таку зробити як ти кажеш,але мої племінники не люблюять мастіки,я як їм привожу торт,то вони її знімають,так що старалась по мінімуму,а якщо чесно у мене нема того щоб зробити джгутики рівні тоненькі,я як би наробила,то б і на паутину не було подібне,я ті джутики катала на той рюкзак,не без зусиль,я ще вчуся.
маруся-я,
Quote
А мені проситься його поставити
,я трохи з розміром не вгадала він у мене вийшов 4.600,я не знаю чи він би встояв,та й я не знала чи получиться лежачий,добре ви вже профі своєї справи,а я так тільки вчуся і печу для свого задоволення.
Але мені приємно що підказуєте і радите і критика теж приймається,бо без неї ніяк


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
оксанкаДата: Субота, 28/01/2012, 20:00 | Сообщение # 922
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Таньчик, Лялі класні..
Quote (Зоряна9810)
а прикрашаєш ще краще!!!

від Вас мадам вчуся, за що щиро дякую holiday hearts
Quote (ir71)
бракує бджілок,які кусаються

дякую,зауваження слушне, на другий раз будуть бджілки.... tongue love :love:
Quote (ir71)
на таке вболтати не можу,не хочуть і все.

та певно, що там фототорт в порівнянні з твоїми шедеврами, я б сама не хотіла якби була твоїм клієнтом tongue hearts :hearts: hearts :hearts: hearts :hearts:
Quote (Pocя)
скоренько всіх перевершиш тут! Азартна кубіта
дякую,Ви мене до сліз розсмішили!!!! biggrin :D biggrin
Quote (masik)
Так тримати

дякую,взаємно!!!!!!!!!!!!тортик твій клас!!!
Quote (Леся)
дужеееее виросла у цій справі

дякую моя дорогенька, надивлюся що ти тут виробляш і сама хочу ...творити tongue wink happy ^_^




Сообщение отредактировал оксанка - Субота, 28/01/2012, 20:03
 
оксанкаДата: Субота, 28/01/2012, 20:01 | Сообщение # 923
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Quote (Наталонька)
ти уже профі

дякую, але до профі мені ще ого-го happy happy happy


 
ТаньчикДата: Субота, 28/01/2012, 20:53 | Сообщение # 924
Таньчик
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 802
Статус: Offline
Quote (ir71)
В тому плані,що воно трохи "поїхало" в сторону

та є трохи


[br] Цветы и букеты анимации бесплатно
 
ТаньчикДата: Субота, 28/01/2012, 20:57 | Сообщение # 925
Таньчик
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 802
Статус: Offline
Pocя, щиро дякую
masik,торт як завжди бездоганний
Леся
Quote (Леся)
Може краще було зробити лялю барбі

так хотіли мами
Зоряна9810, таки погано вставила sad
Наталонька, дякую smile оксанка, дякую


[br] Цветы и букеты анимации бесплатно
 
PoetkaДата: Субота, 28/01/2012, 21:23 | Сообщение # 926
Poetka
шеф-повар
Группа: Заблоковані
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Дівчата гарні тортики,не заглядала в цю темку. а тут краси натворили.
Клас!!!!
Я наразі без роботи, але єдине чим на часі можу похвалитись: -купила нарешті молд лялюсі... happy happy happy


Я ОЛЯ!
 
мамцяДата: Субота, 28/01/2012, 23:40 | Сообщение # 927
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 701
Статус: Offline
Дівчата, ваші торти, у всіх, дуже гарнезні!!!Не маю часу коментувати кожен, бо мої діти дуже хворі, тож тільки переглянула ваші прекрасні роботи.Дівчатка ви МОЛОДЦІ!!! я зробила одненького торта, робота нічна, поки дітки позасинали, тож сильно не критикуйте.

Оксана Я.
 
КсюшаДата: Неділя, 29/01/2012, 00:42 | Сообщение # 928
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
мамця, та нема за що критикувати ,твої торти як завжди шикарні

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
маруся-яДата: Неділя, 29/01/2012, 02:47 | Сообщение # 929
маруся-я
повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 246
Статус: Offline
Дякую дівчатонька!!!!!!!! Я стараюсь як можу happy happy happy І щоб клієнтам приємно було і щоб менв не стидно wacko
Quote
питання з якої мастики
Та то звична мастика з маршмеллоу, і фактично із залишків з попередніх тортів....... Тільки що додаю більше пудри, і в темпі роблю пелюстки, бо швидко сохнуть. І ще нюанс якщо мастика трохи присохла або затверділа, то реанімую її в мікрохвильовці за пару секунд wink
Quote
твоєму мк щось не виходить
Дивно, мені таким способом найбільш швидше виходить, і завжди реалістично. А серединку (капельку на дротику) я роблю за день до того як ліплю троянду.
Quote
,добре ви вже профі своєї справи
я наприклад, коли роблю якийсь новий тортик, то навіть не уявляю що з нього вийде happy surprised happy Тому дуууууже переживаю.
masik, - файнесенький торт вийшов, все так акуратненько..... smile
мамця, - А що тут критикувати, все хороше!!!!!! Но є одне но, я так люблю ці цукерочки, а тут така картина biggrin Шкода що ніч, а то вже б послала чоловіка в магазин за ними biggrin biggrin biggrin biggrin УУУУУУУУ! Мушу з вашої корзиночки хоч одну смикнути!
 
masikДата: Неділя, 29/01/2012, 12:51 | Сообщение # 930
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 906
Статус: Offline
маруся-я, дякую за відповідь.Але в мене з такої мастики не виходять.
мамця, яка апетитна корзинка....
 
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо (Наші чудові торти.Тема 2)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024