В гості до Ірини
 Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо - Сторінка 67 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо (Наші чудові торти.Тема 2)
Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо
ir71Дата: Вівторок, 29/11/2011, 16:11 | Сообщение # 1
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Любі дівчата!Якщо ми вже поміняли назву нашої звичної теми,то прошу звернути увагу на назву"Обговорюємо,критикуємо".Давайте будемо обєктивними і справді перейдемо на обговорення.Знаю що приємно чути гарні слова в адресу твоєї роботи і це ніхто не відміняв,але повірте моєму досвіду ,критика дуже допомагає виправляти помилки.Тому без образ і гніву,працюємо,творимо і звертаємо увагу на чужі та свої помилки і виправляємося.
Всім натхнення та творчих успіхів!


 
PoetkaДата: П`ятниця, 03/02/2012, 02:17 | Сообщение # 991
Poetka
шеф-повар
Группа: Заблоковані
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Quote (kryha)
дякую за підтримку.я буду старатись і надіюсь що слідуючий мій шедевр ви оцінете на ура

Все вийде,головне старатись,працювати і вдосконалюватись.


Я ОЛЯ!
 
мамцяДата: П`ятниця, 03/02/2012, 11:52 | Сообщение # 992
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 701
Статус: Offline
Quote (Зоряна9810)
а тепер прошу мій до обговорення!
Нема що обговорювати, лиш КРАСОТА, КРАСОТА, КРАСОТА!!!
маруся-я,
твій Боб, такий весельчак.Дуже гарний торт!!!Як добилась такого коричневого кольору?


Оксана Я.
 
НатамусяДата: П`ятниця, 03/02/2012, 14:27 | Сообщение # 993
Натамуся
Віват кухар!!!
Группа: Своя людина
Сообщений: 457
Статус: Offline
Ой дівчата давненько мене не було тут,а шедеврів море,аж дух захопило Поки передивилась ваші торти - пів дня минуло... досі під враженнями!!!
Я дуже рада що я з вами,що можна ідеї у вас почерпнути,багато чого навчитись і у пораді ніколи не відмовите... hearts

А я ''трошки'' загуляла,правда деколи старалась щось ''зварганити'',у порівнянні з вашими тортиками у мене мізер,але зовсім без роботи не була...
Цей тортик до приїзду коліжанки(нічого особливого,простенький зате смачний-медовий бісквіт,бізе з горішками і сметанковий крем),за фото вибачайте,чомусь він не хотів фоткатись,10 фото і всі такої якості


Цей - до мами їздили на Йорданські свята


Цей пекла чоловіковому дядькові на ювілей(оформляти не просили,просили два пляцки,але я не могла втратити можливості побавитись з тортиком і зробила два пляцки ось в такому варіанті).В середині шифоновий бісквіт,але без цитрини(минулого разу вони забракували мого тортика бо ''їм цитрина попадалась'') і сирна маса з вишнями.


А цей двоюрідна сестра попросила на роботу відмітити 30-ти-ліття,в задумці був кошик з квітами,але ручка зламалась ще до того як я її збиралась ставити...
Прикрепления: 2315801.jpg (69.0 Kb) · 8862978.jpg (80.2 Kb) · 4577337.jpg (79.8 Kb) · 3105142.jpg (76.9 Kb) · 6273398.jpg (80.0 Kb)




Сообщение отредактировал Натамуся - П`ятниця, 03/02/2012, 14:34
 
Зоряна9810Дата: П`ятниця, 03/02/2012, 15:17 | Сообщение # 994
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Натамуся, дуже гарні всі торти, особливо мені перший сподобався.
а який ти крем використоуєш?


 
ЛесяДата: П`ятниця, 03/02/2012, 15:27 | Сообщение # 995
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Милі мої господиньки!!!!!!!!!!!!!!Які всі гарні ваші тортики.Пишу в загальному,бо маю мало часу на це.Трудитеся не покладаючи
рук.Сиджу любуюся!!!!!!!!!!!!!Але я думаю що ви не образитеся що я підтримаю сьогодні нашу новеньку дівчинку Христю.
Христя!!!!!!!!!!!!!!!!У кожної з нас були перші наші недосконалі тортики,але ми не зупинилися на цьому.І бралися за інші,і пробували далі щось творити.Головне щоб у тебе було бажання ,а все решта буде з часом.А ми обовязково тебе підтримаємо!!


 
маруся-яДата: П`ятниця, 03/02/2012, 15:47 | Сообщение # 996
маруся-я
повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 246
Статус: Offline
Дякую дівчатонька!!!!!!!! Просто Губка боб квадратний......., А в мене вийшов прямокутний.........
Quote
Як добилась такого коричневого кольору?
розтопила в мікрохвильовйі шоколад чорний і вимісила з куском мастики, вийшов шоколадний колір. smile
[b]Натамуся
, Цілком достойні торти, і нема чого до себе придератися smile smile smile З кремовим оформленням теж треба вміти працювати, точніше треба навчитись, бо так просто такі рівненькі візерунки не вийдуть smile
Для мене, наприклад , то взагалі недосяжне........ wacko З мастикою я бульше дружу.
 
НатамусяДата: П`ятниця, 03/02/2012, 16:22 | Сообщение # 997
Натамуся
Віват кухар!!!
Группа: Своя людина
Сообщений: 457
Статус: Offline
Зоряна9810, маруся-я, дякую за відгуки,коментарі...
Quote ( Зоряна9810, )
а який ти крем використоуєш?

Перший і другий тортики прикрашені збитими вершками із згущеним молоком, третій,той що з бантом - сирною масою тою що й в середині(залишилось досить тому й прикрашала нею;але з нею були свої нюанси,по-перше - густа,що боліла рука витискати і порвався мішечок по шві; і низ,який оформила звечора,став жовтуватим,а верх,який доробляла зранку,був білосніжним;звичайно поки до забави - він зробився однаковий,але тепер буду знати...) І останній - кошик -оформлений білково-масляним кремом...


 
ir71Дата: П`ятниця, 03/02/2012, 16:37 | Сообщение # 998
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (Натамуся)
А я ''трошки'' загуляла

Я вже думала що ти до нас дорогу загубила...
Ти так вміло керуєш кремом,що я по доброму тобі заздрю!Молодчинка,всі тортики не просто гарні а дуже апетитні!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


 
НатамусяДата: П`ятниця, 03/02/2012, 17:41 | Сообщение # 999
Натамуся
Віват кухар!!!
Группа: Своя людина
Сообщений: 457
Статус: Offline
Quote ( ir71, )
Я вже думала що ти до нас дорогу загубила...

Ні в якому разі,таке взагалі неможливо... Ми в гості,до нас гості,туди-сюди,комп десь 2 тижні не включався-не було часу,чоловік дивувався,що свого часу за вуха не відтягнеш... А ще до цього всього пробую в ділі Ваші ,Ірино, рецепти до свого ДН
Quote ( ir71, )
Ти так вміло керуєш кремом,що я по доброму тобі заздрю!Молодчинка,всі тортики не просто гарні а дуже апетитні!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Дякую за хороші слова, мені дуже приємно чути таке від вас,бо кому із своїх роблю тортики,то кажуть що гарні,але може не хочуть образити(я так інколи подумую),а ви на тортах як говориться''зуби з'їли'',тому і критика і компліменти від Вас дуже важливі!


 
оксанкаДата: П`ятниця, 03/02/2012, 18:00 | Сообщение # 1000
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Quote (Натамуся)
,у порівнянні з вашими тортиками у мене мізер

нічого собі мізер....Молодець,я свого часу трохи працювала з кремом...скажу одне непроста це робота!!!!!!!!


 
Зоряна9810Дата: П`ятниця, 03/02/2012, 18:20 | Сообщение # 1001
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Quote (оксанка)
я свого часу трохи працювала з кремом

щось ми не відчули цього і не побачили... cool


 
PocяДата: П`ятниця, 03/02/2012, 18:22 | Сообщение # 1002
Pocя
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1052
Статус: Offline
Натамуся, Чудові тортики! Молодець!!!

Quote (ir71)
Ти так вміло керуєш кремом


І я точно собі так подумала дивлячись на Твої тортики! А кремом прикрашати треба мати добре набиту руку ну й не всім виходить! salute


 
оксанкаДата: П`ятниця, 03/02/2012, 18:24 | Сообщение # 1003
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Quote (Зоряна9810)
щось ми не відчули цього і не побачили...

тоді просто ніхто не думав про фото... та й я не знала що попаду в таку компанію...Я ж до речі вже не раз писала, що пляцки печу давно...А ось, торти ....то друга справа...З пляцками набагато легше і простіше biggrin biggrin biggrin biggrin


 
Зоряна9810Дата: П`ятниця, 03/02/2012, 18:32 | Сообщение # 1004
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Quote (оксанка)
що пляцки печу давно..

Quote (оксанка)
.З пляцками набагато легше і простіше


та напевно всі так....


 
PoetkaДата: П`ятниця, 03/02/2012, 19:30 | Сообщение # 1005
Poetka
шеф-повар
Группа: Заблоковані
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Натамуся,чудові тортики ,грамотно оформлені і певна,що смачні....

Я ОЛЯ!
 
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо (Наші чудові торти.Тема 2)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024