В гості до Ірини
 Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо - Сторінка 70 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо (Наші чудові торти.Тема 2)
Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо
ir71Дата: Вівторок, 29/11/2011, 16:11 | Сообщение # 1
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Любі дівчата!Якщо ми вже поміняли назву нашої звичної теми,то прошу звернути увагу на назву"Обговорюємо,критикуємо".Давайте будемо обєктивними і справді перейдемо на обговорення.Знаю що приємно чути гарні слова в адресу твоєї роботи і це ніхто не відміняв,але повірте моєму досвіду ,критика дуже допомагає виправляти помилки.Тому без образ і гніву,працюємо,творимо і звертаємо увагу на чужі та свої помилки і виправляємося.
Всім натхнення та творчих успіхів!


 
PoetkaДата: Неділя, 05/02/2012, 13:33 | Сообщение # 1036
Poetka
шеф-повар
Группа: Заблоковані
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Ксюшка гарні торти,останній мабуть весільний мені дуже сподобався,тільки не гнівайся,хочу покритикувати твої розочки,треба було просто світло-рожеві і білі окремо зліпити,бо таких розочок я не бачила, трохи нахімічила ти з ними, але вцілому торт ШИКАРНИЙ!!!! І ти мабуть узори айсингом робила,оце кльовезно!!!!!

Я ОЛЯ!
 
kcюшkaДата: Неділя, 05/02/2012, 14:00 | Сообщение # 1037
kcюшka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1415
Статус: Offline
оксанка, Poetka, дякую вам,
Quote (Poetka)
не гнівайся,хочу покритикувати твої розочки,

я не гніваюсь, навпаки - критики чекаю найбільше, а щодо розочок, то так побажала клієнтка. Вона показала мені фото такого торта з білими розочками і сказала що хоче точно такий але серединку зробити розовою, от і все...... smile


 
PocяДата: Неділя, 05/02/2012, 20:13 | Сообщение # 1038
Pocя
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1052
Статус: Offline
оксанка, класна лялька і вони з племінницею не поступаються одна одній в чарівності!!! Хай племінничка здоровенька росте! В мене таке враження,що Ти,Оксаночко, давно займалася потихенько тортоприкрашанням тільки не признавалася! Дуже добре в Тебе виходить! Молодець!!! thumb thumb thumb

Зоряна9810, гарна нічна робота і дуже ніжний тортик!!! salute salute salute

ромашка, не знаю як можна критикувати такі гарні тортики! Весільний і Барбі безподобні,бездоганна робота! clap clap clap

kcюшka, чудова робота а весільний -гарний і ніжний неначе наречена clap clap clap


 
ЛесяДата: Неділя, 05/02/2012, 21:18 | Сообщение # 1039
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Я так зрозуміла,що вас тут не можна залишати ні на одну годинку.А то потім треба писати мемуари про ваші шедеври.
Зоряна9810, Ти вже за одну ніч таку красу твориш!!!!!!!!!!!! Молодець!!! А я люблю поспати,тож роблю переважно вдень.


 
ЛесяДата: Неділя, 05/02/2012, 21:24 | Сообщение # 1040
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
masik, Симпатичний гупка у тебе вийшов,але він і не може бути інакшим.
ромашка, kcюшka, А тут взагалі слі і обговорення не потрібно,краса!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


 
IraДата: Неділя, 05/02/2012, 22:11 | Сообщение # 1041
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
оксанка, а й справді у тебе класно получається ляля просто бомба,так тримати!!!!!
Зоряна9810, ніжно мило wacko wacko за одну ніч? та ти молодець!!!!


 
IraДата: Неділя, 05/02/2012, 22:17 | Сообщение # 1042
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
masik, Губка просто саа веселість happy happy happy
ромашка, твоя лялька мене просто причарувала, та в принципі як івсі інші твої роботи happy happy
kcюшka, просто краса неймовірна,а весільний то щось фантастичне happy happy happy


 
masikДата: Неділя, 05/02/2012, 22:49 | Сообщение # 1043
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 906
Статус: Offline
kcюшka, ого скільки краси....супер, попрацювала на славу....
Дякую всім за коментарі!!!!!1


Сообщение отредактировал masik - Неділя, 05/02/2012, 22:49
 
kcюшkaДата: Понеділок, 06/02/2012, 00:22 | Сообщение # 1044
kcюшka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Дякую мої любі.......це все завдяки спільним зусиллям hearts hearts hearts

 
НатамусяДата: Понеділок, 06/02/2012, 00:32 | Сообщение # 1045
Натамуся
Віват кухар!!!
Группа: Своя людина
Сообщений: 457
Статус: Offline
Дівчата тільки не смійтесь з того що вам покажу

Ось сиділа відео про прикраси до тортів дивилась,ну таку красу роблять з крему вирішила і собі спробувати,тільки проблемка - торта то немає,а руки аж сверблять... Додумалась глибоку салатницю вверх ногами і до роботи.Ото вже сміху було як чоловік зайшов на кухню,дивиться на мене і каже коли я встигла торт спекти,а я сміюсь не то слово,зрозумів аж коли придивився,і в нього вигляд обличчя ніби я вже зрозуму сходжу.Ось така історія,але то що хотіла те зробила.
Все це із рослинних вершків,мені їх не шкода.Дівчата розкажіть які вершки в своїх тортах використовуєте,а то з ними так класно працювати,а тої хімії не хочеться,а натуральні дороговаті...
Прикрепления: 6484664.jpg (62.3 Kb)


 
оксанкаДата: Понеділок, 06/02/2012, 01:03 | Сообщение # 1046
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Натамуся, то дооооооооообра приколістка!!!!!!!!!!!!!!!а прикрасила супер!!!!!!!!!!!!!!
Quote (Pocя)
тільки не признавалася!

Нелю, та Ви що...де б я зі своїм язиком, таке могла скривати....дякую за визнання але то не про мене biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
Quote (Ira)
так тримати!!!!!

дякую Ірусечко... Ти побільше твори ...тоді мені легше вчитися tongue wink biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin


 
ir71Дата: Понеділок, 06/02/2012, 11:10 | Сообщение # 1047
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Натамуся, ну ти й оригінальна у своїй фантазії!Якби не твоя розповідь то й ніхто не подумав що то не торт!Класно придумала ,а ще краще зробила!!!!

 
ЛесяДата: Понеділок, 06/02/2012, 11:24 | Сообщение # 1048
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Натамуся, Я б не повірила як би ти не написала що то не торт.Так правдиво,гарнезно.Ти вміло працюєш з вершками,а от у мене до цього не стоїть,але дуже подобається.

 
КсюшаДата: Понеділок, 06/02/2012, 15:20 | Сообщение # 1049
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
kcюшka, молодчинка ,а букетики твої мені так запали до душі,що мушу ще раз попробувати таке сотворити,бо перший раз щось мені не дуже пішло
А весільний взагалі шикарно дивиться


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
IraДата: Понеділок, 06/02/2012, 16:50 | Сообщение # 1050
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
Натамуся, супер!!!! ти справжня "кремова королева" такий слухняний він у тебе в руках happy happy happy happy
А я пробувала ,пробувала з кремом рацювати ,але з мастикою набагато простішше tongue


 
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо (Наші чудові торти.Тема 2)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024